Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy chcąc kupić DLC za 25zł i mając w portfelu tylko 19zł to PSS pobierze mi z konta tylko brakujące 6zł czy 20zł jako min kwota doładowania?

Edytowane przez Dee jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mogę teraz założy sobie 2 konto, założy je na USA, podac dane z kosmosu i doładowa kartą psn USA z allegro?? Bedzie to działac? Teraz nie wiem czy nie wywale kasy na zdrapke co nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mogę teraz założy sobie 2 konto, założy je na USA, podac dane z kosmosu i doładowa kartą psn USA z allegro?? Bedzie to działac? Teraz nie wiem czy nie wywale kasy na zdrapke co nie działa.

Jak sobie założysz konto i będziesz się logowł do PSN USA to karta zdrapka z dolarami będzie działac a grać możesz na kazdym innym koncie na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko uwazaj na dlc z usa bo moga miec inny bles i nie zadzialaja z wersja europejska gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 1 raz chciałem doładować konto PSN.

Posiadam kartę z mbanku VE PAYWAVE, zmieniłem odpowiednio limity dla transakcji.Wypełniłem dane wymagane w profilu PSN, a mimo to otrzymuję komunikat "Dane karty kredytowej są nieprawidłowe.Sprawdź wprowadzone dane.", zaś na stronie konta bankowego w dziale KARTY>BLOKADY poajwiają mi się kolejne wpisy tego typu "21-06-2012 SONY ONLINE SERVICES INTERNET 0,53 PL" (co świadczy o tym, ze płatności dochodzą, a dane wbrew komunikatom PSN są prawidłowe)

W tej chwili po kilku nieudanych próbach mam komunikat "Nie można obecnie dodać funduszy do konta. Spróbuj ponownie później."

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj ludzie...po co się bawicie z tymi kartami...wystarczy kupić zdrapkę na allegro za 95zł która daje 100zł na PSN...wszystko wtedy idzie szybko i bez problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj ludzie...po co się bawicie z tymi kartami...wystarczy kupić zdrapkę na allegro za 95zł która daje 100zł na PSN...wszystko wtedy idzie szybko i bez problemów...

wiem, tak zrobię bo mam już dość tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem... dziś chciałem dodać kasę i z żadnej z kart się nie da - a nie chcę zdrapki bo potrzebuję dokładnie 128 zł na składkę i ani grosika więcej... Mieliście taki problem ? wina psn ? "Nie można obecnie dodać funduszy do konta. Spróbuj ponownie później."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jak na razie zdrapkę, bo mi potrzebne jest 98 zł więc luz, ale również proszę o wasze sugestie w sprawie problemu z kartą. Na pewno kiedyś będę potrzebował innych kwot, niż sztywno ustalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Zapłaciłem wczoraj za ps+ swoją kartą. Do mojego portfela normalnie dodała się suma jaką chciałem. Kupiłem to co chciałem ale wchodze na moje konto bankowe i mam dalej tyle samo funduszy co miałem. To normalne? Pobierają z opóźnieniem czy to jakaś pomyłka na moją korzyść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kontach bankowych jest z opóźnieniem pokazywane to...poczekaj do poniedziałku i na pewno kasa zniknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób mających problem z kartami debetowymi mbanku.

dzwoniłem do Sony i banku, oto czego się dowiedziałem:

Mbank (oarz coraz więcej innych banków) wymaga każdorazowego potwierdzania transakcji kodem CVV, natomiast PSN tych kodów nie przechowuje i nie wymaga przy doładowaniu, a jedynie w momencie wprowadzenia karty do systemu.

Oznacza to, że już nie skorzystamy z zwykłych kart mbanku w transakcjach na PSN (aż nie zostanie wprowadzone/o ile zostanie wprowadzone potwierdzanie kodem CVV przy zakupie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby od kiedy tak jest?

ja na poczatku czerwca cos tam kupowalem i nie mialem zadnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby od kiedy tak jest?

ja na poczatku czerwca cos tam kupowalem i nie mialem zadnych problemow

Nie mam pojęcia od kiedy. Próbowałem 20 razy doładować, wpisywałem różne dane i nic. Bank dostaje odbicie od SONY w postaci ~0,53zł. A na PSN komunikat, ze dane karty nieprawidłowe.

Problem pojawił się u mnie 21.06, wcześniej nie korzystałem.

Jeśli możesz podaj mi na fikcyjnym przykładzie jak podałeś dane do karty na profilu PSN (z czym są zgodne? z danymi na mbank online, z danymi na dokumencie umowy? - mam na myśli zapis ulicy/numeru domu i kodu pocztowego. Podałeś w nazwisko posiadacza tylko nazwisko czy też imię).

Wiersz adresu 1

Wiersz adresu 2

Wiersz adresu 3

Miejscowość

Okręg

Kod pocztowy

Kraj/region

Numer karty kredytowej

Rodzaj karty kredytowej

Data ważności

Nazwisko posiadacza karty

Kod zabezpieczający kartę kredytową

Jaką posiadasz kartę? Ja Visa Paywave.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty przedpłacone (pre-paid) banku BZWBK działały bez problemów jeszcz niedawno na 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz z tyłu karty kod CVV (na białym polu 3-4 cyfry)? jeśli tak; powinna działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz z tyłu karty kod CVV (na białym polu 3-4 cyfry)? jeśli tak; powinna działać

Nie w tym rzecz ;)

Ja również mam kod CVV na karcie, a płacić nie mogę.

Problem leży w tym, ze PSN wymaga tego kodu tylko RAZ - w momencie wprowadzania karty do systemu, natomiast niektóre banki wprowadziły potrzebę potwierdzania tego kodu przy każdej transakcji. Jako więc, że PSN tymi kodami nie dysponuje (nie zapamiętuje ich w żaden sposóB), toteż banki, które takiej dodatkowej autoryzacji wymagają, uniemożliwiają transakcję. Tak jest np z mbankiem i ich kartami debetowymi paywave. Nie mam pojęcia jak w innych bankach i z innymi typami kart.

Wystarczy zadzwonić i zapytać, czy bank wymaga potwierdzenia CVV przy każdej transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zapłacić za grę w amerykańskim pss polską kartą kredytową? bo nie mogę dodać funduszy... ewentualnie gdzie kupić kartę prepaid za $10 dolarów w jej faktyczniej cenie i zapłacić za nią kartą kredytową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebay, amazon... Szukaj a znajdziesz

tak? to poszukaj proszę, bo ja szukałem na bardzo dużej ilości serwisów, amazon ma wysyłkę tylko pocztą, ebay ma drogie karty, inne serwisy dodają jakąś opłatę aktywacyjną, o polskich nie wspominając

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×