Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

skoro masz ta karte z ING to rozumie, ze probowales ja dodac do portfela i cos nie dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak próbowałem ale nie wchodzi, i na mojej karcie nie ma issue code, co też może być małym problemem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, wie ktoś czy da radę tą kartą załadować uk wallet psn?

kartazblizeniowaing.jpg

i czy jest inny sposób ładowania UK konta oprócz zdrapek, bo nie chce ładować aż tyle za 1 razem, wole np 5funtów czy tam mniej, tyle ile mi będzie trzeba.. nie wiem, paypal, jakieś wirtualne karty, albo coś zrobić z moim kotem Direct w banku ING aby szło ładować UK psn? :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta ing nie doladujesz konta UK.

pewnie mozna gdzies zalozyc wirtualna karte (w angielskim banku), ktora bedzie mozna doladowac konto. tylko nie jestem w stanie powiedziec w jakim banku.

na chwile obecna pozostaje ci allegro, ebay ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś może jasno określić:

Czy kartę DEBETOWĄ z Izzykonta da się podłączyć do PSN?

A jeśli nie,to jaką kartą (dla Izzykonta) się da.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez warat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dlaczego podczas kupowania jednego utworu do Singstar chce mi pobrać 20zł ? Mało tego, jak pobierze, to te pieniądze jakby przepadają, przy kolejnych zakupach znowu musze zabulić. Wiecie ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przepadaja? jak cos kosztuje np 7 zl to 13 zl zostanie ci w wirtualnym portfelu. pozniej jak bedziesz chcial cos znowu kupic za 7 zl to sciagnie ci z tych 13 zloty itd.

20 zloty to kwota minimalnego doladowania, mozesz tez zaplacic wyliczona kwote ale gra musi kosztowac ponad 20. np 34.99. i wtedy doladuje ci 34.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam mały problem z doładowaniem środków w moim portfelu PSN. Jest to moja pierwsza taka transakcja. Posiadam kartę płatniczą Visa PKO EKSPRES, która rzekomo pozwala na płacenie internetowe. jednak podczas doładowywania wyskakuje informacja, że dane karty są nieprawidłowe. Gdy sprawdzam historie transakcji wyskakuje mi kilka, że dodawalem pieniadze ale w kwocie pisze 0.00 zł. Pomóżcie muszę coś kupić a tu taki problem. czy to może wina jakiegos limitu, nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad mamy wiedziec czy masz jakies limity pozakladane.

najlepiej zadzwon do banku i opisz swoj problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie (pewnie to jest niemożliwe) ale czy ktoś doładowałby mi portfel psn? nie mam już do tego siły używam karty PKO VISA EKSPRES ale ona nie działa. ja bym przelał pieniądze na konto, a ten ktoś by mi doładował. tylko chodzi mi oczywiście o kogoś uczciwego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej doładowywać zdrapkami z allegro albo empików...potem tylko wklepujesz kod i masz w ciągu 10s kasę na koncie PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie (pewnie to jest niemożliwe) ale czy ktoś doładowałby mi portfel psn? nie mam już do tego siły używam karty PKO VISA EKSPRES ale ona nie działa. ja bym przelał pieniądze na konto, a ten ktoś by mi doładował. tylko chodzi mi oczywiście o kogoś uczciwego.

poszukaj ofert na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do banku i dalej nic. nie mam zadnych limitów

Jedź do MM i kup sobie doładowanie 100zł od razu będziesz miał pudełko na grę ;D

A jak nie to jakiś sklep internetowy (np. gram.pl ja tam kupiłem ostatnio) i tam sobie kupujesz sam kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,ja mam problem z zasileniem swojego portfela.Problem jest w tym ze przebywam na wyspach brytyjskich i kiedy rejestrowalem swoja konsole to w rubryce kraj wpisalem polska a nie UK czy Wielka Brytania,posiadam karte platnicza z tutejszego banku ale mimo to zasilenie jest nie mozliwe,jedyna nieprawidlowosc to roznica kraju.wchodzac w ustawienia moge zmienic wszystkie dane mojej karty tylko poza krajem w ktorym zostala wydana przypomne ze widnieje polska a musze to zmienic na UK lub Wielka Brytania wiec co mam lub co moge zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup karte zdrapke na popularnym serwisie aukcyjnym, albo w jakims sklepie internetowym. w 5 minut bedziesz mial kod na e-mailu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zdrapki to wiem ze sa ale mimo to wole zasilac portfel z karty a bez zmiany tych danych tego nie zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zdrapki to wiem ze sa ale mimo to wole zasilac portfel z karty a bez zmiany tych danych tego nie zrobie

Jak dobrze pamiętam to jest możliwość zmiany w opcjach przynależności danego konta do konkretnego kraju...

Wystarczy trochę pogrzebać w ustawieniach lub poczytać support na stronach sony a nie tylko czekać na gotowe xD

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to jest możliwość zmiany w opcjach przynależności danego konta do konkretnego kraju...

...

oj, nie wiesz co piszesz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego ja nie prosilem o to zeby ktos zrobil to za mnie lecz o pomoc (jakies wskazówki)bo przeciez forum jest od takich rzeczy a ze samo sie nie zrobi to wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utworz nowe konto na wielka brytanie i tam rob zakupy za pomoca angielskiej karty. we wszystkie kupione gry zagrasz tez na polskim koncie

problem solved

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest możliwość aby przelać kaskę z jednego konta na drugie?mam na myśli psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×