Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Polska liga na licencji a połowa drużyn bez reklam na koszulkach,wie ktoś może dlaczego tak jest?

Bo mają w sponsorach pewnie firmy bukmacherskie a w polsce jest ustawa hazardowa i nie mogą być wyświetlane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polskiej Fifie 14 wystarczyło zmienić język na angielski i było OK. Fife15 mam z USA więc koszulki mam takie jak prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, poza tym gra w FIFA15 z polskim komentarzem to masochizm, juz wole miec arabsko-argentynsko-wlosko-rusko-ukrainsko-niemiecki komenatrz niz polski, kazdy jest lepszy niz ten kretyn szpakowski z szaranowiczem u boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie jest taki bug, gdy odpalam nową karierę i daje aby wyłączyć okienko transferowe to kluby i tak przeprowadzają transfery typu Oscar do City czy Vidal do United. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty masz do nas pretensje, że Fifa jest zepsuta?

 

Widzę, że trzeba łopatologicznie.,,,

Średnio mnie obchodzi czy fifa jest zepsuta w tym przypadku i ilu rezerwowych jest w danej lidze. Mam pretensje o brak rzetelności i pisanie głupot o czymś o czym nie macie pojęcia. Sypiecie tekstami, żeby nie ustalał nowych zasad itd. a takie zasady ISTNIEJĄ tylko w fifie są najwidoczniej niezaimplementowane, więc chłopak się pyta dlaczego, a wy mu z mądrościami, że zależy od ligi itd. Jakby każdy takie głupoty pisał, co mu ślina na język przyniesie to by zacny zbiór informacji z dupy powstał.

 

 Chcesz 7? Zmień ligę a nie strasz banem.

To był żart, rozumiem? Jeśli nie, to będziemy mieli nowy argument do zapamiętania w dyskusji. "Dlaczego Messi w FIfie jest murzynem? - Chcesz białego to zmień zawodnika", "Dlaczego w tej ścigałce muscle cary mają napęd na przód? Chcesz napęd na tył, to zmień samochód" etc.

Za wymyślenie nowego rodzaju argumentu - BRAWO!!!

brawo-sunbites-chipsy.gif

EOT z mojej strony, bo szkoda strzępić klawiaturę...

Edytowane przez zmstr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trzeba łopatologicznie.,,,

Średnio mnie obchodzi czy fifa jest zepsuta w tym przypadku i ilu rezerwowych jest w danej lidze. Mam pretensje o brak rzetelności i pisanie głupot o czymś o czym nie macie pojęcia. Sypiecie tekstami, żeby nie ustalał nowych zasad itd. a takie zasady ISTNIEJĄ tylko w fifie są najwidoczniej niezaimplementowane, więc chłopak się pyta dlaczego, a wy mu z mądrościami, że zależy od ligi itd. Jakby każdy takie głupoty pisał, co mu ślina na język przyniesie to by zacny zbiór informacji z dupy powstał.

To był żart, rozumiem? Jeśli nie, to będziemy mieli nowy argument do zapamiętania w dyskusji. "Dlaczego Messi w FIfie jest murzynem? - Chcesz białego to zmień zawodnika", "Dlaczego w tej ścigałce muscle cary mają napęd na przód? Chcesz napęd na tył, to zmień samochód" etc.

Za wymyślenie nowego rodzaju argumentu - BRAWO!!!

brawo-sunbites-chipsy.gif

EOT z mojej strony, bo szkoda strzępić klawiaturę...

Przepraszam, już tak nie będę Bystrzaku.

btw ja napisałem, że gra jest zepsuta tzn do załatania a ty tłumacząc mi lopatologicznie piszesz :

" takie zasady ISTNIEJĄ tylko w fifie są najwidoczniej niezaimplementowane"

HAHAHA

No właśnie, Fifa to gra komputerowa a my rozmawiamy o grze a nie o prawdziwym życiu :) i do tego ta gra komputerowa (nie pomyl z życiem) ma masę błędów które twórcy mogą naprawiać "paczami" odpisałem koledze, że jest 5 zmian bo EA nie zaimplentowala do jego ulubionej ligi 7 bo zapomnieli, byli pijani? NIE WIEM, ale jak by np zmienił na inną ligę to okazało by się, że w innych zimplentowali :) 7 a nie 5 kumasz?

Dałem tej grze kolejna szansę, gram sezony i powoli się przekonuje, ale dalej twierdzę, że mechanicznie (obrona) ta gra zaliczyła regres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem - fifa 15 tnie mi się podczas meczu i w menu ( nie jest to wina neta, bo nawet jak gram z komputerem to laguje), czasami pomaga wyłączenie i włączenie gry, ale po paru meczach znowu to samo... Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem - fifa 15 tnie mi się podczas meczu i w menu ( nie jest to wina neta, bo nawet jak gram z komputerem to laguje), czasami pomaga wyłączenie i włączenie gry, ale po paru meczach znowu to samo... Miał ktoś podobny problem?

serio? dopiero Ci podalem odpowiedz w temacie fifa 14, to zamiast zrobic to co napisalem to edytowales tam posta, napisales 'do usuniecia' i dokladnie to samo pytanie zadales znow, tyle ze tym razem w dobrym temacie... lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Ty za wolny, bo gdy odpowiadalem na to pytanie to post normalnie byl... potem sie pojawil ten a tamten zostal edytowany.

 

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, poza tym gra w FIFA15 z polskim komentarzem to masochizm, juz wole miec arabsko-argentynsko-wlosko-rusko-ukrainsko-niemiecki komenatrz niz polski, kazdy jest lepszy niz ten kretyn szpakowski z szaranowiczem u boku.

 

Kazdy jest lepszy dlatego , ze nie rozumiesz co mowia komentatorzy. W kazdym komentarzu sa bledy , przekrecanie nazwisk , podawanie informacji ktore sa zupelnie rozne niz sytuacja na boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim polecacie zacząć karierę z BPL? od razu mówię, że odpada Chelsea, Arsenal. Liverpool, City, Man U, Tottenham. I jaką gracie taktyką? Autobus czy może cała druzyna do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim polecacie zacząć karierę z BPL? od razu mówię, że odpada Chelsea, Arsenal. Liverpool, City, Man U, Tottenham. I jaką gracie taktyką? Autobus czy może cała druzyna do przodu?

Swansea City, a taktyka zależy od sytuacji na boisku i poziomu przeciwnika(możesz w każdej chwili zmieniać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś głosy z EA mówiące o jakiś zmianach w rozgrywce? Co drugi gość biegnie przed siebie w każdej akcji i nie ma rady, musi kiedyś przejść. Jak już tu ktoś pisał  - teraz to jest gra narciarska a nie piłka nożna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem juz dawno tuz po zaczeciu gry ze srodka pola mozna biec na pale do przodu nie podajac i znalezc sie w sytuacji podbramkowej, to jest chore, juz w Fifie 13 bylo lepiej pod tym wzgledem, musza patchowac, chociaz juz na starcie przegrali z PESem zanim ten w ogole wyszedl. Ta gra przynosi wstyd Barclays Premier League, pod które była robiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem juz dawno tuz po zaczeciu gry ze srodka pola mozna biec na pale do przodu nie podajac i znalezc sie w sytuacji podbramkowej, to jest chore, juz w Fifie 13 bylo lepiej pod tym wzgledem, musza patchowac, chociaz juz na starcie przegrali z PESem zanim ten w ogole wyszedl. Ta gra przynosi wstyd Barclays Premier League, pod które była robiona.

Trochę skilla poćwicz, a rozwiąże się Twój problem ze sprinterami po kick off, ja się śmieje jak widzę takiego bo zabrać mu piłkę to jak dziecku lizaka:>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... A gdzie ja napisałem że mnie dręczy czy strugasz idiote... Po prostu podzieliłem się spostrzeżeniem, podziwiam waszą nadinterpretacje, ciekawe czy byłeś taki elokwentny na maturze z polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdas nikt ci nie karze tak grac, ja nie lubie straconych bramek z glowek i staram sie takze takich nie strzelac, poprostu tak mam, tak jak kolega wyzej napisal, zabranie pilki biegnacych na pale to jak zabranie dziecku zabawki, prosze pocwiczyc i uwiezcie mi ze jak sie nauczycie to zadko bedziecie w ten sposob tracic bramke

Edytowane przez zizikus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nikt mi nie każe, ale ja po prostu mówię wam co zaobserwowałem na singlu, to jest glitch - w normalnym świecie raczej nie jest to możliwe, fakt kiedyś Giggs w '99 z Arsenalem w 1/2 FA Cup strzelił tak gola ale to raczej ewenement, natomiast w Fifie w każdym meczu mogę tak zrobić, to jest błąd gry i to chciałem powiedzieć, a nie że żale się że tak gram i jest za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nikt mi nie każe, ale ja po prostu mówię wam co zaobserwowałem na singlu, to jest glitch - w normalnym świecie raczej nie jest to możliwe, fakt kiedyś Giggs w '99 z Arsenalem w 1/2 FA Cup strzelił tak gola ale to raczej ewenement, natomiast w Fifie w każdym meczu mogę tak zrobić, to jest błąd gry i to chciałem powiedzieć, a nie że żale się że tak gram i jest za łatwo.

A że tak spytam na jakim poziomie kolega gra z komputerem?

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×