Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

W patchu poprawili zapamiętywanie ławki rezerwowych, ale dalej nie zapamiętuje mi wytycznych jakie daję piłkarzom przed meczem (mówię o tych typu "graj na szpicy", "zawsze obiegaj" itd.). Muszę w trakcie meczu pauzować i ustawiać od nowa. Wszyscy tak macie?

 

Jedna z głównych nowości i nie działa, pff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny patch. Sporo zmian na liście. W tym strzaly z daleka i bliska:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem w cięzkim szoku!!!!!!!!!! :shok: :shok: :shok:  Czyzby EA jednak słuchało odzewu społeczeństwa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak to się ma w grze, ja dopiero po 16 odpale...

Dokladnie! pisac kto moze juz przetestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił ktoś z Was uwagę na beznadziejne zachowanie bramkarzy w niektórych sytuacjach, w polu karnym kiedy mają piłkę praktycznie przy nodze i powinni ją łapać, a oni stoją i czekają na nie wiadomo co?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił ktoś z Was uwagę na beznadziejne zachowanie bramkarzy w niektórych sytuacjach, w polu karnym kiedy mają piłkę praktycznie przy nodze i powinni ją łapać, a oni stoją i czekają na nie wiadomo co?

Przed paczem??? Czy po dzisiejszym paczu takie kwiatki??? Ja grając ostatnio w sobotę(od premiery) nic takiego nie zauważyłem.To, że wychodzą 3 kroki do przodu i się wracają to często szczególnie w wirtualnych klubach, ale tego co opisałeś nie zauważyłem.

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem kilka postów temu o cichej aktualizacji i to by pasowało, bo wczoraj przed 24 juz nie wchodzil każdy strzał z 10 metrów obok bramkarza, a także większość technicznych zza pola karnego.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed paczem??? Czy po dzisiejszym paczu takie kwiatki??? Ja grając ostatnio w sobotę(od premiery) nic takiego nie zauważyłem.To, że wychodzą 3 kroki do przodu i się wracają to często szczególnie w wirtualnych klubach, ale tego co opisałeś nie zauważyłem.

 

Przed patchem, najczęściej się to zdarzało w polu bramkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś radę na trofeum 'Walka do końca' bo za każdym razem mój zawodnik wstaje przed oddaniem strzału.

 

 

Już nie potrzebna pomoc, platyna wbita. 

Edytowane przez marcinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tą fifą?

 

Nie można zapisać taktyki?

Zmieniam na komentarz ang nadal szpakowski pie..... głupoty?

Znów granie na murzyna hop do przodu?

Po 6 słupków,poprzeczek na mecz?

Strzały jakby chciał a nie mógł?

 

 

Ale trawa od korków się rysuje nie mogłem się tego doczekać.I co tu robić?Męczyć się co jakiś czas rozegrać 3 mecze lub wieczór z kolegami?Kupić pesa licząc,że w końcu nie dadzą ciała z on-line itp?

Ciężko w tym roku,mam fifę od premiery i zawsze po zakupie siadałem i katowałem 2 tyg non stop teraz od premiery rozegrałem z 12 meczy max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym patchu bramkarze sa jeszcze gorsi, wczoraj na 4 mecze w sezonach mialem z 6 karygodnych bledow,ktore w realnej pilce nie mialyby szansy wystapic... ;)

 

swoja droga sezony sa nudne jak barszcz, co prawda jestem dopiero w 5 lidze ale wygrywam mecz za meczem (no moze nie do konca, bo mnie pare razy wyrzucilo z serwerow i zaliczylo porazke kuhwa lol),a od kilku meczow laduje przeciwnikowi minimum po 5 bramek na mecz. dzis jeden mecz zagralem to do przerwy 7-0... w 1-2 lidze graja juz jacys lepsi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad wymianką na PESa, bo męczy mnie ta Fifa, mam od dnia premiery, ale wkurza mnie, że najlepszą taktyką jest piłka do bolta i już. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bramkarze bronią nieźle. Wiele sam na sam wyciągają takich gdzie powinny być bramki. Wkurza mnie to jak gościu zaczyna biec od środa odrazu na moja bramkę, jeszcze jak jakiś ogarnięty to mam wielkie problemy żeby go zatrzymać. Pozostaje asystya z R1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem UT i zagrałem w sezony tam jednak jest lepiej choć wiadomo 10 liga wygrywa się  wszystko gładko i łatwo,ale na pewno do UT w tym roku nie wrócę,EA zrobiło z tego maszynkę do robienia pieniędzy i wątpię,żeby ten tryb wrócił do dobrego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia z tym futem. Wiadomo 45, 90 minuta bramki się sypią. Straciłem dwie w 45 minucie i jeszcze strzeliłem swoją z połowy boiska(sic!) po rozpoczęciu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma podobne odczucia? Gralem w FIFE od premiery, poza tymi lagami zwiazanymi z UPnP nie mialem zadnych problemow. Gralem sezony, doszedlem do 3 ligi, majac bilans mniej wiecej 39-12-20. Pozniej na dwa tygodnie wyjechalem, sila rzeczy nie gralem w FIFE, wrocilem dwa dni temu i od tego czasu: zjazd 3-->4-->5-->6, nie wygralem jeszcze ANI RAZU, moze lacznie z 5 remisow, reszta to porazki. I to nie po wyrownanych meczach, tylko najczesciej 3 albo wiecej do 0. Malo tego, czuje ze gameplay zmienil sie niemilosiernie, pilka odskakuje, zawodnicy sa wolni i jacys tacy malo zwrotni, zupelnie nie wychodza na pozycje nawet grajac ofensywnym ustawieniem. I zeby nie bylo watpliowosci, 80% meczow gralem Legia, od czasu do czasu zmieniajac na jakis zespol max. 4 gwiazdki. 

SIedze, kombinuje z taktyka, poleceniami, etc. i nic nie dziala. Za to przeciwnik nie raz, nie dwa objechal mi wszystkich zaczynajac od srodka. No juz nie wiem o co chodzi. Wczesniej grajac defensywnie umialem bronic sie przed biegaczami, a teraz wchodza jak w maslo. Normalnie bym pomyslal, ze sie odzwyczailem od gry, ale przegrac ponad 20 meczow pod rzad? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma w Fifie, za chwile zaczniesz wszystko wygrywac i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awakeman, wiem ze takie serie sie zdarzaja, w FIFE gram od 12. NIgdy wirtuozem nie bylem, ale takim leszczem tez nie. Zwlaszcza, ze w 15 gralo mi sie super do momentu wyjazdu. Pozniej przyszly te dwa patche, ktore niczego niby w gameplayu nie zmienily, ale jest sporo opinii ze weszly jakies `ciche` zmiany ktore odmienily gamepplay. Gdyby tak wygladala ta gra od poczatku, to bym jej nie kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×