Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest pewne czy z Xboxa.. Miscrosoft na gamescomie podmienił Xboxy na PC'ty z Windows 7.

A oglądałes go w ogóle? widziales co jest w prawym dolnym rogu? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie demo Fifa 15 ?

Dokładnej daty jeszcze nie podali ale pewnie jak zawsze, początek/połowa września. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jaką ceną nad zaskoczą w ps store?? Bo chcę się z kumplem złożyć i nie wiemy czy będzie sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jaką ceną nad zaskoczą w ps store?? Bo chcę się z kumplem złożyć i nie wiemy czy będzie sens

289 i 329 za wersje UE. Juz jest od jakiegos czasu.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za wersja EU? Można wykupić na dwie konsole jak w ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimate Team Edition, czyli masz dodatki do trybu UT m.in. Messi wypożyczony na 5 meczy i 40 paczek co tydzień... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie 40 paczek co tydzien, tylko 40 paczek przez rok.

jak nie wiesz to nie denerwuj ludzi...

 

90ff7928cd840103med.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultimate Team Edition, czyli masz dodatki do trybu UT m.in. Messi wypożyczony na 5 meczy i 40 paczek co tydzień... 

 

 

jak nie wiesz to nie denerwuj ludzi...

 

90ff7928cd840103med.png

Edytowane przez seba82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra jedno i to samo czym Ty się seba82 podniecasz bo nie rozumiem ? chyba umieją wszyscy czytać.

Znasz odpowiedź na moje pytanie ?

----

Po googlowaniu nadal nie wiem jak zakupić z kumplem we 2 fifę. Na ps3 było to dość łatwe. Ktoś ma jakieś doświadczenie?

Edytowane przez lysos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak nie wiesz to nie denerwuj ludzi...

 

90ff7928cd840103med.png

 

a umiesz czytac ze zrozumieniem lub wyslawiac sie tak, by ludzie CIe zrozumieli? Napisales ze ludzie dostana 40 paczek co tydzien. A dostaja 40 paczek do dyspozycji = 1 co tydzien. Nie napinaj sie tak, tylko wyslawiaj sie zrozumiale.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra jedno i to samo czym Ty się seba82 podniecasz bo nie rozumiem ? chyba umieją wszyscy czytać.

Znasz odpowiedź na moje pytanie ?

----

Po googlowaniu nadal nie wiem jak zakupić z kumplem we 2 fifę. Na ps3 było to dość łatwe. Ktoś ma jakieś doświadczenie?

Jak jest to zaufana osoba to możesz kupić. Jednak konto z którego kupujecie musi być ustawione jako główne na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest to zaufana osoba to możesz kupić. Jednak konto z którego kupujecie musi być ustawione jako główne na PS4.

 

Jest odpowiedni dział do takich pytań...

...Jeden ofiaruje drugiemu swoje konto z zakupioną grą, odbiorca ustawia je jako podstawowe żeby móc grać na swoim profilu, natomiast właściciel konta ustawia je u siebie jako normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra jedno i to samo czym Ty się seba82 podniecasz bo nie rozumiem ? chyba umieją wszyscy czytać.

Za dwa tygodnie szkoła się zaczyna, może tam Ci odpowiedzą na to głupie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie szkoła się zaczyna, może tam Ci odpowiedzą na to głupie pytanie.

 

Prywatne krucjaty na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA na premierę w MM ma kosztować 229 złotych i przy zamówieniu przedpremierowym zawierać jakiś pakiet różnych rzeczy w tym 15 paczek do FUTa.

 

http://www.mediamarkt.pl/bialystok/GraPS4FIFA15,id-966492?mailing[mailingId]=419&mailing[productId]=966492&mailing[cT]=bWVkaWEtc3FsbWFzdGVyMjUzOWIzY2FhYWRmYTQxLjkwNTg2OTkz&mailing[sum]=99342b5b12ec3c9f0f4911e45410f8fa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że mają być paczki i różne dodatki podali już dawno. Dodatkowo cena w dniu premiery na półce może być niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fife 14 na ps3 dostałem za 179zł dzień przed premierą więc w tym roku liczę przynajmniej na 199 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fife 14 na ps3 dostałem za 179zł dzień przed premierą więc w tym roku liczę przynajmniej na 199 :)

W mediamarkt, czy w innym sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fife 14 na ps3 dostałem za 179zł dzień przed premierą więc w tym roku liczę przynajmniej na 199 :)

Dwa dni przed premierą nabyłem Fife 14 na xboxa w MM za 159 zł w sklepie.Lecz raczej nie mamy co liczyć na 199 zł na nową generacje w dniu premiery. Oczywiście obym się mylił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×