Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat bym wolal Lewego(bo w koncu Polak) na okladce niz Belga z tego (...) klubu :/

 

a ja wole Hazarda i wolałbym też Lewego z nim, niz co roku tego samego zawodnika z tego klubu...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa jest z Messim to będzie on na okładkach tak jak kiedyś był Rooney.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balo wraca do BPL, powitajcie go w każdym składzie BPL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat bym wolal Lewego(bo w koncu Polak) na okladce niz Belga z tego (...) klubu :/

Tyle dobrego, ze gre dostane za friko

Mozna wiedziec co to za interesy ze gra za friko ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaka jest roznoca miedzy wersja Ultimate a zwykla? Niby Ultimate daje dodatkowe paczki, oldschool'owe stroje, itd. Ale pamietam ze mialem to wszystko w normalnej wersji Fify 14. Jak to tak na prawde jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaka jest roznoca miedzy wersja Ultimate a zwykla? Niby Ultimate daje dodatkowe paczki, oldschool'owe stroje, itd. Ale pamietam ze mialem to wszystko w normalnej wersji Fify 14. Jak to tak na prawde jest?

W edycji Ultimate dostajesz co tydzien jedną paczkę przez 40 tygodni, dostajesz Messiego za darmo na 5 spotkań, odblokowuje się dodatkowy pakiet cieszynek oraz więcej strojów i jakieś buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba drużyna Adidas All Star.

W UK za to takie dodatki:

4bc49f6ef507f6625d56c035061e82a9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już o tym dyskusja w wątku o FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba drużyna Adidas All Star.

Adidas All Star jest do każdego zamówienia przedpremierowego, nie tylko wersji Ultimate. Fajna koszulka w tej wersji z UK, steelbook też niczego sobie, chociaż szału nie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Polsce w ogóle jest dostępna edycja Fifa 15 Ultimate Team Edition na ps4? Szukałem i nigdzie nie mogę znaleźć preordera na taką edycje, są tylko standardowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, jak chcesz edycje Ultimate to musisz sobie sprowadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba drużyna Adidas All Star.

W UK za to takie dodatki:

4bc49f6ef507f6625d56c035061e82a9.jpg

No ja mam zamowiony preorder Ultimate Team ale w opisie nic nie ma o koszulce, pilce czy steelbook! :/

A pamietam ze rok temu kupujac fife na PS4 w normalnej wersji mialem paczki co Ponoedzialek i wszystkie te historyczne stroje i cieszynki!

wtf?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam zamowiony preorder Ultimate Team ale w opisie nic nie ma o koszulce, pilce czy steelbook! :/

To jest oferta tylko dostępna w sklepie game.co.uk, kosztuje 68 funtów (bez wysyłki :P) nie wiem czy game wysyła do Polski, ale wysyłka na terenie UK jest za darmo. Gdyby wysyłali do PL to bym sobie kupił taką wersję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zrobić takie paczki z których nie da się sprzedawać kart ale drop jest jakiś przyjaźniejszy graczowi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta tylko dostępna w sklepie game.co.uk, kosztuje 68 funtów (bez wysyłki :P) nie wiem czy game wysyła do Polski, ale wysyłka na terenie UK jest za darmo. Gdyby wysyłali do PL to bym sobie kupił taką wersję :D

Akurat u mnie wysylka bylaby darmowa. Ale bez przesady.. koszulka mi nie potrzebna a steelbook mi zostal od Fify 14-nic tylko kolejne pudelko a gra sprzedana.

W takim razie nie ma zadnej roznicy moedzy wersja Ultimate a zwykla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ma zadnej roznicy moedzy wersja Ultimate a zwykla?

No są:

W edycji Ultimate dostajesz co tydzien jedną paczkę przez 40 tygodni, dostajesz Messiego za darmo na 5 spotkań, odblokowuje się dodatkowy pakiet cieszynek oraz więcej strojów i jakieś buty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No są:

No dobra, ale jak wytlumaczysz fakt ze w Fifie 14 mialem zwykla wersje i mialem wszystkie stroje, buty, cieszynki i paczki co Poniedzialek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak wytlumaczysz fakt ze w Fifie 14 mialem zwykla wersje i mialem wszystkie stroje, buty, cieszynki i paczki co Poniedzialek?

W 15-stce w edycji standard jest tylko 15 paczek w UE 40, i nie ma tego calego Messiego. Reszta zawartosci chyba jest taka sama. Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube jest pełno filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×