Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Zarwana nocka z dwoma kumplami przy Fifie -> wszyscy są bardzo zadowoleni. Zgrzyty? Trudniejsza gra w obronie, wpada dużo kartek i w sytuacji sam na sam bramkarz zdaje się nie mieć szans przez co wyniki czasem trochę hokejowe. No i to wygładzanie krawędzi, jak można tak to spier*olić? Może to M$ zapłacił żeby tak to wyglądało na naszej konsoli :P

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obnizajmy poziomu tematu wzmiankami o PES.

Sorry taka mala prowokacja, bo kolega z forum PES chcial tu potrolowac troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarwana nocka z dwoma kumplami przy Fifie -> wszyscy są bardzo zadowoleni. Zgrzyty? Trudniejsza gra w obronie, wpada dużo kartek i w sytuacji sam na sam bramkarz zdaje się nie mieć szans przez co wyniki czasem trochę hokejowe. No i to wygładzanie krawędzi, jak można tak to spier*olić? Może to M$ zapłacił żeby tak to wyglądało na naszej konsoli :P

 

Na piecu i XOne wygładzanie, a raczej jego brak wygląda identycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić że w wersji z USS nie ma polskiego języka??

Właśnie pobieram wersje z USS, przy moim necie to pewnie trochę to potrwa ale jak nikt mnie nie uprzedzi to dam znać, akurat na j.polskim w FIFIE mi totalnie nie zależy, więc mi to brzydko mówiąc zwisa, ale pewnie informacja przyda się nie tylko Tobie.

EDIT:

Ok, potwierdzam w wersji z amerykańskiego Store w FIFA 15 nie ma języka polskiego. Dostępne języki to: angielski, francuski i hiszpański.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dziś odpaliłem sezony i jest różnica znowu między Futem a sezonami, no cóż taki urok fify chyba już. Na razie jestem zadowolony, owszem zdarzyło mi się lutnąć bramkę z daleka za kołnierz bramkarzowi ale tylko jedną mimo paru prób, owszem zdarzył się w fucie mega babol Adlerowi, wyszedłem nim i zamiast rzucić się pod nogi napastnikowi po piłkę ten przed nim stanął, dał się minąć i straciłem bramkę. Cóż nie pierwsza nie ostatnia, ma swoje błędy ta fifa (oby były niwelowane), ale dalej gra się w nią bardzo wkręcająco. Na razie tak jak w zeszłym roku, mocne 8/10.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w sklepach Euro RTV. W wieksząci już jest dostępna. Tylko cena 239 za zwykłą wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko, czy wie ktoś może czy w Poznaniu już jest w jakimś sklepie dostępna fifka ?

Rusz dupe i sprawdź. Kur*, jak każdy zacznie pytać czy w jego mieście jest gra, to będziemy tu mieli tysiące gównianych postów.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć szukanie na oficjalnych stronach sklepów. Później telefon do odpowiedniego sklepu i już wiesz czy jest czy nie jest. Najpewniej sprawdzić samemu. Ja tak zrobiłem już wczoraj i mam swoją kopię od wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj kilkanaście meczów i powiem tak - po demku spodziewałem się gorszej gry. Gdy zacząłem grać online lagi sprawiły, że żałowałem już na starcie wydanych pieniędzy. Po wyłączeniu uPnP w routerze i rozegraniu meczy online bez lagowania mogę powiedzieć, że jest miodnie. Gra się fajnie, gra wciąga, wszystko w miarę ładnie wygląda. Do czego mogę się przyczepić to bramkarze, którzy zachowują się dziwnie (choć strzały z dystansu wyłapują) i otoczka już nie taka sama jak lansowana w demie ale poczekamy zobaczymy. Póki co jest dobrze! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakiś pomysł ? Pełna wersja laguje w menu i w grze tak samo jak demo.

Klikam Log Out z PSN - działa normalnie...

Mam to samo :(.... Na razie tylko ofline mogę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grając Sezony Online macie buga z ławką rezerwowych? Przed meczem ustawiam skład i ławkę, a w meczu piłkarze na ławce są zupełnie inni, przypuszczam że domyślni z danego tygodnia. Co za żenada, bug na bugu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chętny na wbicie trofików to zapraszam. Nick widoczny i zapraszać na PSN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo :(.... Na razie tylko ofline mogę grać.

Wyłącz w routerze Wifi opcje uPNP.

Zadziała :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grając Sezony Online macie buga z ławką rezerwowych? Przed meczem ustawiam skład i ławkę, a w meczu piłkarze na ławce są zupełnie inni, przypuszczam że domyślni z danego tygodnia. Co za żenada, bug na bugu.

Mam to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza FIFA jak do tej pory, a gram od 1 edycji:) Tempo jest wolniejsze niż w demo, specjalnie odpaliłem mecz w śniegu i deszczu:) Grałem z patchem zainstalowanym.

Niestety lecę do pracy, więc więcej pogram jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w jaki sposob moge sobie skalibrowac obraz w grze? To male koleczko sygnalizujace "zapis" mam czesciowo obciete od dolu ale nie moge nigdzie znalezc ustawien obrazu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalibracja w tv. Np "dopasowane do ekrany". Ja mam tv 40 cali samsunga i w poprzednich wersjach na ps3 mialem ok prsy ustawieniu tv 16:9. Teraz ps4, fifa 15 i musialem przestawic na dopasowanie, po prawy gorny napis "ea live hd" czy cos takiego byl obciety po czescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz w routerze Wifi opcje uPNP.

Zadziała :)

potwierdzam. Miałem ten sam problem. Wyłącz opcję w ustawieniach routera UPnP i działa normalnie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy grając Sezony Online macie buga z ławką rezerwowych? Przed meczem ustawiam skład i ławkę, a w meczu piłkarze na ławce są zupełnie inni, przypuszczam że domyślni z danego tygodnia. Co za żenada, bug na bugu.

Propo - pisalem wlasnie na inny temat z typkiem od EA, i gdy spytal mnie czy moze mi jeszcze w czyms pomoc, to napisalem mu o tym bugu żeby go przekazał dalej. Odpisał że wiedzą o problemie i pracuja nad tym. 

Spytalem go tez o przyblizona date wydania patcha, ale nic mi nie powiedzial ;) Tyle w temacie buga ;P

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jakiś wyskakuje czesto błąd przy wyszukiwaniu przeciwnika w sezonach. Pisze znaleziono i nie idzie dalej. Zaraz jest info ze słaby sygnał NET jakoś tak. Musze ze 3 razy wyszukiwać i dopiero idzie normalnie dalej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, caly market transferowy wlasnie padl wiec to wina EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te piksele na zblizeniach mogą zostać wygładzone w patchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×