Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się nowa Fifa podoba, a po patchu coraz bardziej. Owszem - nadal jest momentum, nadal są skrypty, ale sorry - gry idealnej i symulatora nigdy nie dostaniemy i pora się z tym pogodzić. Mainstream ma kupować i hajs musi się zgadzać. Jako fan PESa od lat 90-tych (ISS Pro) nigdy nie mogłem zdzierżyć Fify. Aż do roku chyba 2011 (nie pamiętam już dokładnie). W każdym razie od tamtej pory Konami nie jest w stanie mnie przekonać do swojej gry. Niemniej jednak dobrze, że obie marki są na rynku, bo dzięki temu Japończycy wreszcie wydali w miarę zjadliwą grę,  EA wypuściła patch, a gracze mają wybór.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten rok obędzie się bez nowej kopanki, wracam do FIFY 14 z której czerpię przyjemność grając online.

Troche to dziwne, bo teraz gameplay jest bardzo podobny do 14tki, bez kick off glitchy, seryjnych rajdów skrzydłami i OP główkach po dośrodkowaniach.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz co gadasz ... Jeśli chodzi o online różnie z nim bywa . Za to tryb offline miażdży wszystko, tym bardziej mecz na jednej kanapie. Jest dobrze ...Wole to niż to co daje nam konkurencja .. real vs real do usranej śmierci,albo north London itp.

Za to w Fifie ciagle MU vs. Chelsea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

ważne że 7 post jest :biggrin:

 

edit: mi dzięki temu stuknął trzysetny :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka znajomych do Wirtualnego klubu to zapraszam na www.gtaonlinepolskaekipa.h2g.pl lub kanał TeamSpeak puma.s-v.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość przegrał kilka meczów i wypisuje na forum głupoty, skrypty są ale pisanie, że wszystko jest rozstrzygnięte przed wyjściem na boisko czy , że to najgorsza fifa albo najgorsza gra ever zalatuje płaczem po przegranej serii meczów %)))))))

 

Jak już pisałem, po paczu jest o niebo lepiej i mi gra się b. dobrze :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość przegrał kilka meczów i wypisuje na forum głupoty, skrypty są ale pisanie, że wszystko jest rozstrzygnięte przed wyjściem na boisko czy , że to najgorsza fifa albo najgorsza gra ever zalatuje płaczem po przegranej serii meczów %)))))))

Jak już pisałem, po paczu jest o niebo lepiej i mi gra się b. dobrze :)

piachu może jakiś sparing rozegramy kiedyś? Dexa już sprawdziłem, miło sie grało nie ukrywam, to teraz moze ty chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jest to najgorsza FIFA od lat to się zgodzę, a gram od edycji 99 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że jest to najgorsza FIFA od lat to się zgodzę, a gram od edycji 99 :)

To trochę dłużej pogrywam, od 2008 w dół każda była gorsza od 2015 :)

piachu może jakiś sparing rozegramy kiedyś? Dexa już sprawdziłem, miło sie grało nie ukrywam, to teraz moze ty chętny?

Ja słaby jestem :) w razie co pisz na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę dłużej pogrywam, od 2008 w dół każda była gorsza od 2015 :)

Ja słaby jestem :) w razie co pisz na PSN

ja tez słaby także spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sztucznie zdejmuja z siebie presje piszac ze sa slabi hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam także do wspólnej gry :).

Także słaby :)

Wyslij zapa do znajomych

Wszyscy sztucznie zdejmuja z siebie presje piszac ze sa slabi hahaha :biggrin:

No skoro piachu twierdzi ze jest słaby to nie można inaczej do tego podejśc :-) Z reszta gramy bez napinki ,  fun przede wszystkim

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cormack ma rację, to co zrobili w tym roku w EA to skandal. Przecież ta gra może doprowadzić do poważnej choroby nerwowej haha.

Najgorsza Fifa od roku 2008 imo

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wielki dylemat bo czytam posty o fifie i pes i nie wiem jaka pilke wybrac. W fifie jest licencja i tylko to mnie bardziej przyciaga do zakupu... Ogralem dema i kurde gdyby pes mial licencje napewno bym wiedzial co brac. A taj to nie wiem. Online tez mnie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cormack ma rację, to co zrobili w tym roku w EA to skandal. Przecież ta gra może doprowadzić do poważnej choroby nerwowej haha.

Najgorsza Fifa od roku 2008 imo

Lepsze granie w gre i emocje z powodu meczu niż obracające sie kółeczko i negatywne emocje z powodu co chwila "unable..". Co kto lubi :biggrin:

A ja mam wielki dylemat bo czytam posty o fifie i pes i nie wiem jaka pilke wybrac. W fifie jest licencja i tylko to mnie bardziej przyciaga do zakupu... Ogralem dema i kurde gdyby pes mial licencje napewno bym wiedzial co brac. A taj to nie wiem. Online tez mnie interesuje.

Bierz Fife, to jszcze nie ten czas dla Pesa, mimo ze zrobili krok w przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze granie w gre i emocje z powodu meczu niż obracające sie kółeczko i negatywne emocje z powodu co chwila "unable..". Co kto lubi :biggrin:

Bierz Fife, to jszcze nie ten czas dla Pesa, mimo ze zrobili krok w przód.

Zmień dostawce internetu.

PES ma kłopoty sieciowe ale nie non stop.

FIFy należy unikać chodźby płacili za granie online.

Każdy rozsądny gracz juz przestał w to grać, zostali przeważnie maniacy futa którzy by nie zmienili gry chodźby polewali was kwasem, takie arkadowe syfy wydawali ostatnio na amidze...

Liczę, że Fifa 15 była nieudanym eksperymentem EA i takich ludzi jak ty evo666 jest garstka a reszta pokaże EA, że debilami nie jesteśmy i oleje ten arkadowy syf! Czekam z nadzieją na Fifa 16 z nadzieją, że wróci na tory symulatora a nie arkadowki rodem z budki z automatami na. PKP.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień dostawce internetu.

PES ma kłopoty sieciowe ale nie non stop.

FIFy należy unikać chodźby płacili za granie online.

Każdy rozsądny gracz juz przestał w to grać, zostali przeważnie maniacy futa którzy by nie zmienili gry chodźby polewali was kwasem, takie arkadowe syfy wydawali ostatnio na amidze...

Liczę, że Fifa 15 była nieudanym eksperymentem EA i takich ludzi jak ty evo666 jest garstka a reszta pokaże EA, że debilami nie jesteśmy i oleje ten arkadowy syf! Czekam z nadzieją na Fifa 16 z nadzieją, że wróci na tory symulatora a nie arkadowki rodem z budki z automatami na. PKP.

No faktycznie bede zmienaic dostawce internetu dlatego tylko bo mi PESa nie łączyło mimo ze reszta chodzi bez zastrzeżeń, ile ty masz chłopie lat? :blink:

BogitoX wróc do swojego tematu o PESie. To nie jest temat o przekonywaniu do PES, zobacz sobie dane ile ludzi gra w fife a ile w pesa na serwerach, nie podoba ci sie nie graj ale nie obrazaj innych bo preferują co innego. Nie wiem co masz na celu. Graj sobie dalej w pesa przeciwko Realowi, czekaj na połaczenia i delektuj sie grafiką z czasów ps2 na ps4..

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie bede zmienaic dostawce internetu dlatego tylko bo mi PESa nie łączyło mimo ze reszta chodzi bez zastrzeżeń, ile ty masz chłopie lat? :blink:

BogitoX wróc do swojego tematu o PESie. To nie jest temat o przekonywaniu do PES, zobacz sobie dane ile ludzi gra w fife a ile w pesa na serwerach, nie podoba ci sie nie graj ale nie obrazaj innych bo preferują co innego. Nie wiem co masz na celu. Graj sobie dalej w pesa przeciwko Realowi, czekaj na połaczenia i delektuj sie grafiką z czasów ps2 na ps4

Niby dlaczego mój post ktoś usunął ??? Nic złego ani obraźliwego w nim nie było............... Chyba moderatorem jest jakiś antyfan ludzi z działu PES!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ evo666

 

Strasznie rzucasz się w oczy swoimi postami gdzie na każdym kroku atakujesz PES a fifę wychwalasz pod niebiosa.

Jesteś już męczący, naprawdę daj już spokój z tymi komentarzami.

 

Zresztą zaraz dostanę mądry wywód,że się mylę ale nie zapomnij dopisać jaki ten PES jest !@$wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ evo666

 

Strasznie rzucasz się w oczy swoimi postami gdzie na każdym kroku atakujesz PES a fifę wychwalasz pod niebiosa.

Jesteś już męczący, naprawdę daj już spokój z tymi komentarzami.

 

Zresztą zaraz dostanę mądry wywód,że się mylę ale nie zapomnij dopisać jaki ten PES jest !@$wy

To jest temat fify, temat PESa dla mnie juz nie istnieje , mialam, gralem i sprzedalem i jakbys niezauwazyl juz nie udzielam sie w temacie PES 2015. 

 

Ładną hipokryzje coponiektórzy sieją bo sami wchodzą do tematu fify z tematu Pes żeby tylko pobluzgac sobie na tą grę i to nie raz czy dwa, ale jak ktos juz złe słowo powie o pes to łoo kur.a ja pier..le przecież to święta gra. :blink: Dla mnie koniec offtopu ....

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego mój post ktoś usunął ??? Nic złego ani obraźliwego w nim nie było............... Chyba moderatorem jest jakiś antyfan ludzi z działu PES!

 

tak jestem anytfanem ludzi, nienawidzę ich, wszystkich!!!! :)

 

twój post zniknął bo reklamujesz zewnętrzne strony o lidze PES w temacie Fify.. no bez przesady...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jestem anytfanem ludzi, nienawidzę ich, wszystkich!!!! :)

 

twój post zniknął bo reklamujesz zewnętrzne strony o lidze PES w temacie Fify.. no bez przesady...

Hehe sorki nie wiedziałem, że nie można. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×