Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mogę się dostać do zamku króla Henryka ? Chodzi mi o tą ukrytą misje gdzie przyjedzie powóz po mnie ?

 

Ps; przeczytałem,że mam stanąć przy posągu i już... stoję i nic się nie dzieje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz iść do kliniki losefki(dstać się można z tej miejscówki przed zakazanym lasem) i tam znajdziesz zaproszenie do zamku i dopiero wtedy wóz po Ciebie podjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cała krew z Bloodborne wyciśnięta... Po wielkich potyczkach, walkach, wylanym pocie, łzach i prawie połamanym padzie... Platyna :) Kolejny raz musze przyznać że tak gra jest cholernie dobra!

Śmieszne jest to że człowiek walczył z takimi konkretnymi bossami, psami z lawy, amygdalami itp. itd. A trafia się zwykły wilkołak w korytarzu, na jakimś zadupiu który potrafił przypadkiem rozsmarować nas po chodniku :)

Ah zacieram rączki na DLC :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co takiego wprowadza nowa łatka? Gdzieś czytałem, że pozwala przyzywać NPC do walki, prawda to? Bo już mam dosyć tej Amygdali w lochach, ale już tylko tego jednego trofka za królową brakuje do platyny. Oczywiście nikogo w multi do pomocy nie mogę znaleźć, więc taki NPC choćby do odwracania uwagi by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj ją na dystans w pierwszej fazie, czekaj aż łapskami klepnie o ziemie i wtedy biegniesz w stronę łapy i uderzasz (max dwa hity). Cofasz się i dalej trzymaj dystans. Gdy przejdzie do fazy drugiej, nie pierdziel się i leć pod nogi. Tu taktyka wygląda tak że dwa uderzenia w nogę i ładujesz stamine, obserwując czy nie zabiera się za tupnięcie nogą. Drugi jej ruch to odskok, wtedy kulaj się (musisz wyczuć w którą stronę to będziesz lądować pod jej brzuchem i wtedy znowu lejesz po girach). W drugiej fazie trzeba wyluzować i nie spieszyć się. Jak zresztą podczas całej walki.

A jak już naprawdę Cię wk. To podaj glif lochu to wskoczę Ci pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fazę pierwszą walki zmasterowałem już tak, że przechodzę bez straty 1 HP :D problem w tej drugiej, bicie po nogach jest strasznie wolne, a zawsze przyjdzie jeden taki skok, że się pomylę i spada na mnie robiąc instant killa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się zastanawiam czy w dlc dadzą możliwość zresetowania statsów. Przechodzę teraz na ng+ aby być jak najdalej i mieć już pewność, że po wyjściu dodatku będe mógł do niego wejść i wypróbować nowe bronie. No właśnie tylko jestem ciekawy które staty będą potrzebne i w razie czego fajnie byłoby rozdać je jeszcze raz, żeby nie musieć zaczynać od początku tylko już na ng+ działać. W ogóle opłaca się w statystyki (poza vit i edu) ładować powyżej 30 punktów? i koło którego lvlu warto zatrzymać levelowanie postaci aby było jeszcze z kims coopa grać? Póki co 110 lvl mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, mój błąd. Bardziej miałem na myśli, czy ta łatka będzie faktycznie wprowadzać przywoływanie npc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, bo nie próbowałem, czy istnieje możliwość by wskoczyć na konkretną warstwę gdy ma się konkretny glif? Czy trzeba niestety lecieć przez cały loch by dotrzeć np. na 3 warstwę? Aktualizacja chyba w przyszłym tygodniu wskoczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie wróciłem do Bloodborne. Chcę w końcu dorwać królową, wbić platynę i sprzedać płytkę, bo brakuje mi kasy na Fallouta ;)

Niestety na drodze stoi mi wredna Amygdala w Lochach Kielicha. Dziś znów próbowałem dwie godziny i nic. Próbowałem iść po nogi, próbowałem trzymać na dystans i nic. Zawsze jakoś mnie dorwie. Niby w ostatniej fazie gry powinna skakać tylko do przodu, ale i tak zawsze na mnie spadnie :(

To żałosne, że mam 151 poziom i nadal nie mogę sobie z nią poradzić. Gdyby ktoś chciał poświęć swój czas i mi pomóc to byłbym bardzo zobowiązany.

http://vignette3.wikia.nocookie.net/shrek/images/4/41/Kot-w-butach.jpg/revision/latest?cb=20130211180642&path-prefix=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam pytanie. Po ubiciu Pastora Amelii tam na prawo od Archikatedry jest taka miejscówka gdzie dochodzimy to pewnego kościoła czy czegoś w tym stylu, po drodze parę mobków do zabicia. W kościele zamknięte drzwi i jest tam ten "Szał" czy coś takiego. Dlaczego na filmiku na yt jak oglądam gościa nie zabiło tylko tam mu weszła jakaś cutscenka a mnie zabija? Czegoś nie zrobiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejdź do dowolnego okienka z czerwoną latarnią (najprościej przy pierwszej latarni w centralnym yharnam). Doataniesz przedmiot i z nim wróć do tych drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam pytanie. Po ubiciu Pastora Amelii tam na prawo od Archikatedry jest taka miejscówka gdzie dochodzimy to pewnego kościoła czy czegoś w tym stylu, po drodze parę mobków do zabicia. W kościele zamknięte drzwi i jest tam ten "Szał" czy coś takiego. Dlaczego na filmiku na yt jak oglądam gościa nie zabiło tylko tam mu weszła jakaś cutscenka a mnie zabija? Czegoś nie zrobiłem?

Bo nie masz konkretnego przedmiotu od postaci w jakimś domku z latarnią, a dokładnie tego ---> http://bloodborne.wikidot.com/tonsil-stone

W lesie jest domek z latarnią np tam możesz go dostać od jakiejś postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był dobry dzień ;) W końcu padła Amygdala w Lochach, padła Pastor Amelia w ng+ i padł Potomek Pthumerów w pierwszej warstwie ostatnich Lochów. Ten ostatni był kłopotliwy do czasu, aż odkryłem,

że trzeba tak biegać, żeby oddzielał nas od niego filar i żeby było go widać między filarem a świecznikiem. Jego ataki nie dochodzą, nasze długie już tak.

Trochę tania opcja, ale było już późno i nie miałem do gościa cierpliwości ;)

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był dobry dzień ;) W końcu padła Amygdala w Lochach, padła Pastor Amelia w ng+ i padł Potomek Pthumerów w pierwszej warstwie ostatnich Lochów. Ten ostatni był kłopotliwy do czasu, aż odkryłem,

że trzeba tak biegać, żeby oddzielał nas od niego filar i żeby było go widać między filarem a świecznikiem. Jego ataki nie dochodzą, nasze długie już tak.

Trochę tania opcja, ale było już późno i nie miałem do gościa cierpliwości ;)

 

Gratulacje :) 

Ten Pthumerian Descendant to mi też krwi napsuł. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był dobry dzień ;) W końcu padła Amygdala w Lochach, padła Pastor Amelia w ng+ i padł Potomek Pthumerów w pierwszej warstwie ostatnich Lochów. Ten ostatni był kłopotliwy do czasu, aż odkryłem,

że trzeba tak biegać, żeby oddzielał nas od niego filar i żeby było go widać między filarem a świecznikiem. Jego ataki nie dochodzą, nasze długie już tak.

Trochę tania opcja, ale było już późno i nie miałem do gościa cierpliwości ;)

Graty :) No ale niestety teraz czeka Cię bestia plująca krwią - czy jakoś tak :P Aczkolwiek udało mi się ją rozjechać za drugim podejściem. Cały czas kulałem się z jej prawej strony i trzaskałem po nogach.

Sama królowa jest łatwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Właśnie czytałem, że Bestia też potrafi napsuć krwii ;)

Ale teraz już nie odpuszczę, czuję smak platyny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne rady powyższe, dzisiaj tam pewnie dobiegnę więc się przydadzą ;) 

 

Z innej baczki, jest gdzieś jakieś konkretne  info do jakiego momentu trzeba dotrzeć, aby uzyskać dostęp do terenów z DLC? pytam bo jestem przy Amelii w NG+ i nie wiem czy cisnąc dalej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne rady powyższe, dzisiaj tam pewnie dobiegnę więc się przydadzą ;)

 

Z innej baczki, jest gdzieś jakieś konkretne  info do jakiego momentu trzeba dotrzeć, aby uzyskać dostęp do terenów z DLC? pytam bo jestem przy Amelii w NG+ i nie wiem czy cisnąc dalej ;)

 

Chyba nic więcej nie wiadomo. 

 

http://www.playstationlifestyle.net/2015/10/23/heres-youll-access-bloodborne-the-old-hunters-expansion/

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tak, w Store DLC miało być wcześniej.

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens na ng+ iść i np. Zabijać bossów w starym yahrnam i kemwick? Ja mam nadzieję, że dadzą możliwość resetowania punktów w dlc bo zamiast w jedną statystyka porozdawalem w miarę równo str, skl, arc. No i fajnie by było nowe bronię wypróbować i mieć ustawione pod nie statsy.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×