Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jestem na etapie gdzie z wieży strzela jakiś typek z karabinu lecz ubicie go chyba jest ciężkie na początku?

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa jest zaraz po wyjściu na drabinę, lecz nie zmienia faktu że trzeba od nowa.

Będę próbował ;)

Mam na myśli kolejną lampę :D

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem na etapie gdzie z wieży strzela jakiś typek z karabinu lecz ubicie go chyba jest ciężkie na początku?

Wysyłane z mojego SM-G928F za pomocą Tapatalk 2

Masz 2 wyjścia. Albo go załatwiasz. Na yt jest pokazany szybki sposób, albo gdy już zabijesz Bestie Żądną Krwi to z tej miejscówki zachodzisz go od tyłu, wchodzisz na wierzę i wtedy będziesz mógł z nim porozmawiać. Da ci jakiś gest i ubranie. No i nie będzie już do ciebie strzelał, jeżeli nie zaatakujesz nikogo pod wierzą. Tak czy siak najlepiej go na końcu załatwić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa jest zaraz po wyjściu na drabinę, lecz nie zmienia faktu że trzeba od nowa. 

Będę próbował ;)

 

Przebrnij przez początek, jest najbardziej ciężko. Potem poznasz mechanikę gry i będzie prościej. Generalnie gra jest trudna, ale spokojnie można ogarnąć. 

Tych kolesi wyciągaj pojedynczo. Rzucaj otoczakami albo strzelaj. Ewentualnie możesz użyć OP ataku toporem tropiciela  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez na początku byłem przerażony ogarnąłem mechanikę teraz jestem w 70% gry. Mega klimat i ta ciekawość i niewiedza co jest dalej co w tej alejce a co w tamtej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem na niższy pthumeryjski labirynt i nie mogę se poradzić z bestią puszczającą krew. Poszukuje pomocy !. Jest ktoś chętny?

 

już nie aktualne.

Edytowane przez krzylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro gierkę przykatuje mocniej :D Dzisiaj uników się nauczyłem, combosów kilka i wyczułem troszkę wrogów.

Lalkę mogę powołać do interakcji jak zdobędę ten punkt wglądu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro gierkę przykatuje mocniej :D Dzisiaj uników się nauczyłem, combosów kilka i wyczułem troszkę wrogów.

Lalkę mogę powołać do interakcji jak zdobędę ten punkt wglądu?

Nie pamietam dokladnie ale chyba tak i od tego momentu mozesz levelowac postać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro gierkę przykatuje mocniej :D Dzisiaj uników się nauczyłem, combosów kilka i wyczułem troszkę wrogów.

Lalkę mogę powołać do interakcji jak zdobędę ten punkt wglądu?

Jak spotkasz bossa nie ważne czy z nim wygrasz czy przegrasz będziesz mógł z nią porozmawiać.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 45 lvl i jestem na tepym pająku. Jedyny sposób żeby zdobyć tetnienia i wbić lvl to czyścić poprzednie lokacje? Bo póki co wszystko wydaje na fiolki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam 45 lvl i jestem na tepym pająku. Jedyny sposób żeby zdobyć tetnienia i wbić lvl to czyścić poprzednie lokacje? Bo póki co wszystko wydaje na fiolki

Fiolki to akurat lepiej farmić niż kupować, szybciej idzie, tu masz fajnie pokazane gdzie - https://www.youtube.com/watch?v=VahPNavXEGA.

A tętnienia to najlepiej farmić na studentach na pierwszym piętrze auli - https://www.youtube.com/watch?v=RLycWUvFHrI

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży. DLC pójdzie gładko.

Czyli dobrze. Chyba o to chodzi w grach, żeby podlevelować postać i nie mieć problemów z pokonaniem bossa  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ImpurePoliteBovine.gif

Ktos juz to zamieszczał w tym wątku. Ale akcja na propsie, to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Poszukuję pomocy w temacie przywołań NPC.

Grę przeszedłem już kilka razy i nie zwracałem zbytnio uwagi na to co, kiedy i gdzie zrobiłem.

Problem polega na tym, że nie wiem co zmajstrowałem ale nie mam dostępu do wszystkich NPC, których można przywołać.

W zakazanym lesie mam dostęp tylko do Henryka.

Przed walką z Ludwikiem jest tylko Henrietta i Valtr.

Przed walką z pająkiem też brakuje jednego.

Wgląd mam, do ligi dołączam, runę ligi w ekwipunku posiadam a znacznika przywołania niektórych NPC nie ma w miejscach w których być powinny.

Podpowie ktoś coś?:-)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy kontakt z From Software, i powiem szczerze ze gra roku. Dawno mi sie tak dobrze nie gralo. No i platyna z ktorej jestem chyba najbardziej dumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to, o to. Po to jest rozwój postaci w rpg. W grach od FS jest to bardzo dobrze zbalansowane- podpakowanie postaci nie zwalnia całkowicie gracza od wykazania się myśleniem i skilem w walce z bossami bo i na 200lvl można być bardzo szybko sprowadzonym do parteru jak sie podejdzie na jana. Jednocześnie rozwinięcie postaci daje graczowi w ogóle jakąś szanse w starciu z przeciwnikiem. Pomijam cyborgów co przechodzą cała grę na 1lvl :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawiązując po części do rozwoju postaci. Skończę grę (bo został mi ostatni boss) i zacznę ng+. Załóżmy, że skończę grę na poziomie 110. To:
1. w ng+ nadal będę miał ten poziom i cały ekwipunek?
2. w ng+ poziom trudności wszystkich przeciwników pójdzie do góry (coś jak poziomy w diablo)?
3. w grze (pierwszym przejściu) lochy trudności (głębokości) 3 już były wymagające. Czyli loch głębokości 5 byłby dość trudny rozumiem. Czy poziom trudności lochów w ng+ też pójdzie w górę?

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując po części do rozwoju postaci. Skończę grę (bo został mi ostatni boss) i zacznę ng+. Załóżmy, że skończę grę na poziomie 110. To:

1. w ng+ nadal będę miał ten poziom i cały ekwipunek?

2. w ng+ poziom trudności wszystkich przeciwników pójdzie do góry (coś jak poziomy w diablo)?

3. w grze (pierwszym przejściu) lochy trudności (głębokości) 3 już były wymagające. Czyli loch głębokości 5 byłby dość trudny rozumiem. Czy poziom trudności lochów w ng+ też pójdzie w górę?

1. Tak

2. Tak

3. Lochy akurat maja podobna trudność, najtrudniejszy jest ten do którego wychodzisz z połowa HP :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Tak

3. Lochy akurat maja podobna trudność, najtrudniejszy jest ten do którego wychodzisz z połowa HP :)

Dzięki za odpowiedź. W "3" chodziło mi o to, że skoro poziom 3 sprawiał mi już chwilami trudność (boss), to nie wiem czego w podstawowej grze spodziewać się po poziomie 5. A czytałem, że tylko z poziomu 5 dostanę jakieś tam fajne rzeczy (broń, klejnoty). Pytałem też dlatego, bo zastanawiam się czy odwlekać ostatnią walkę i farmić tętnienia i "sztucznie" zwiększać poziom, w celu eksploracji lochów, czy zostawić je sobie na ng+. Bo jakby w ng+ poziom lochów poszedł w górę jak całej gry, to z moim 110 levelem poziom 3 w ng+ byłby nie do ogarnięcia na 110 lvl. Mam nadzieję, że jasno opisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem lochów na ng+, ale wydaje mi się, że jak wszystko idzie do góry to i lochy :P

Ogólnie nie jestem fanem tych lochów - wszystkie podobne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×