Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lochy to jedyna rzecz w grze, ktora nie zmienia poziomu trudnosci wzgledem zwyklej gry a NG+

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy Sony wysyła jeszcze kody na motyw za platynę?

Jakiś czas temu zdobyłem platyne i żadnego kodu nie dostałem, także chyba już nie.

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem, platyna ze stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kpt.Bomba

Tak jak pisali koledzy poziom lochów sie nie zmienia w ng+, ale jak chcesz podlevelowac postać to polecam głębsze lochy. Expu leci calkiem sporo i nie trzeba farmic świń czy innych nużących miejscówek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy Sony wysyła jeszcze kody na motyw za platynę?

11 stycznia wbiłem platyne a 13 kod na motyw. Nie sądzę żeby nagle przestali rozsylać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 3 lutego i do dzisiaj nic nie dostalem.

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś spam albo zakładkę z ofertami jesli używasz gmaila? Ja mialem wlasnie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprawdzalem. Moze skonczyla sie juz ta promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem. Do niektórych kod nie dotarl. Jak Ci bardzo zalezy to mozesz sprobowac napisac do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ja też nie mam. Tak w ogóle co to za motyw? Bo ostatnio wybecelowałem na jeden z BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motyw taki sobie. Lepszy niz ten podstawowy chociażby dlatego, ze ikonki nie zlewają sie z tłem. Najfajniejszy motyw z BB widzialem gdzies na necie. Podobno byl dodawany do jakiejs wersji premium czy cos w tym stylu. Wyglądał jak runy carylla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... chodziło mi o to, że skoro poziom 3 sprawiał mi już chwilami trudność (boss), to nie wiem czego w podstawowej grze spodziewać się po poziomie 5. A czytałem, że tylko z poziomu 5 dostanę jakieś tam fajne rzeczy (broń, klejnoty).

Jak przejdziesz lochy 4 poziomu (z połowa hp) to 5 poziom wyda Ci się spacerkiem łącznie z ostatnim bossem. Najlepsze gemy, runy itp rzeczywiście są na ostatnim poziomie lochow ale w zasadzie tylko wtedy gdy loch jest "cursed" (czyli masz tylko połowę hp). Najlepiej przejdź swoje lochy na poziomie 5 bez dodawania żadnych "utrudnien" a potem na necie poszukaj kodów do lochow stworzonych przez innych graczy, w których są ciekawe looty. Często, gęsto najlepsze gemy będziesz miał z jakiegoś łatwego pierwszego bossa (trzech grubasow albo coś w tym stylu)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zacząłem już ng+ zastanawiam się czy zmieniać coś w swoim orężu bo od początku walczę "rozpruwaczem" i "pistoletem tropiciela" a teraz myślę czy nie warto urozmaicić sobie rozgrywki. Trochę słabe jak dla mnie jest to, że jak mam np obrażenia (nie pamiętam dokładnie więc będą przykładowe wartości dla zobrazowania) 100 i mam 3 stopnie klejnotu, to nie da się dać np w pierwszym +10 od obrażeń fizycznych, w drugim +10 od np tajemnych a w trzecim +10 od np pioruna. Tylko trzeba iść np tylko w fizyczne. Myślałem na początku, że będzie to działało podobnie jak w Diablo (obrażenia od klejnotów będą się sumować). Polecacie jakąś broń szczególnie? O i jeszcze jedno. Skąd ludzie biorą takie "fajne zabawki": świecące miecze, poroża jakieś itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zacząłem już ng+ zastanawiam się czy zmieniać coś w swoim orężu bo od początku walczę "rozpruwaczem" i "pistoletem tropiciela" a teraz myślę czy nie warto urozmaicić sobie rozgrywki. Trochę słabe jak dla mnie jest to, że jak mam np obrażenia (nie pamiętam dokładnie więc będą przykładowe wartości dla zobrazowania) 100 i mam 3 stopnie klejnotu, to nie da się dać np w pierwszym +10 od obrażeń fizycznych, w drugim +10 od np tajemnych a w trzecim +10 od np pioruna. Tylko trzeba iść np tylko w fizyczne. Myślałem na początku, że będzie to działało podobnie jak w Diablo (obrażenia od klejnotów będą się sumować). Polecacie jakąś broń szczególnie? O i jeszcze jedno. Skąd ludzie biorą takie "fajne zabawki": świecące miecze, poroża jakieś itd.

Te "zabawki" są z dlc, jeśli jeszcze nie kupiłeś dodatku to nie wiem na co czekasz

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto używać Simon's Bowblade z samym SKL na 50 czy żeby łuk zadawał jakiekolwiek obrażenia potrzebuję BLT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, czemu nie moge uzyc dzwonka do przywolania kogos do coopa? Pokonalem bossa, wchodze po schodach na gore i walcze z dwoma hunterami z dodatku. Sam nie potrafie ich ogarnac mimo 120 lvl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po pokonaniu bossa danej lokacji nie mozna w niej przywoływać innych hunterow na pomoc.

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: trochę pokatowalem ten początek i zamiast bić te 2 psy to podlecialem prosto za most i trafilem do kanałów, gdzie są szczury itp ;)

Warto tam iść czy ubić jakoś dwa psy i boss?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boss jest opcjonalny ale warto go pokonać. A do kanałow trafisz tak czy inaczej, to nie koniec lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pytanko: trochę pokatowalem ten początek i zamiast bić te 2 psy to podlecialem prosto za most i trafilem do kanałów, gdzie są szczury itp ;)

Warto tam iść czy ubić jakoś dwa psy i boss?

Sent from my m2 using Tapatalk

Chodzi Ci o te 2 czarne (coś bardziej jak wilkołaki)? To ja bym radził je ubić. Wyciągaj je pojedynczo (jak większość problematycznych przeciwników) ja przynajmniej miałem taką taktykę :) nie będzie łatwo ale satysfakcja gwarantowana.

Ja mam wrażenie, że zwiedziłem każdy zakątek, bo jest to dzieło, którym człowiek się delektuje. I o ile na początku wyda Ci się to trochę zakręcone (czy iść do kanałów czy na most itd) to okazuje się później, że lokacje są dość przejrzyste i po zwiedzeniu kilku lokacji schemat działania i eksploracja jest raczej instynktowna. Wiadomo - można coś ominąć, gdzieś nie wejść, z kimś nie pogadać ale ja namawiam do kręcenia się i nie omijania niczego i zaglądania za każdy róg. Bo znalezienie samemu ukrytej ścieżki, jakichś fantów czy innych "smaczków" cieszy i daje 100% więcej frajdy.

Edytowane przez Kpt.Bomba
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych wilkołakach mozna farmic fiołki na poczatku gry. Poza tym jak masz problem z ich pokonaniem to mozesz je wciągać to tego domu. Idąc od wilkołaków po schodach w lewo. One nie przejdą przez drzwi i mozna je pojedynczo zalatwiac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Yarghul po zabiciu Roma i mój entuzjazm spadł... jest tu cholernie trudno przeciwnicy albo mi się wydaje albo ciągle się odradzają i są bardzo silni. Jest jakiś sposób na to ich odradzanie sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×