Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Im bliżej premiery, tym większa niepewność co z tego wyjdzie.

Cały czas mam w pamięci te dropy (właściwie stałe klatkowanie) podczas alphy.

Jestem niemal pewien, że graficzka zostanie zubożona, tak jak było z DS2 po becie.

Walka bez tarczy. Walka z kilkunastoma przeciwnikami... hmmm zobaczymy.

Swoją drogą ciekawe na jaki termin zostanie ponownie premiera przesunięta. Stawiam na maj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zostanie przesunięta. Gra po wyeliminowaniu tarczy staje się całkowicie slasherem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja łykam na premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie będzie na pewno. Jakby nie było multi specyficzne, ale JEST. Ja akurat się nie martwię bo Plus jest dla mnie opłacalną inwestycją i nie narzekam. Zapewne będzie tak jak piszesz - wyskoczy komunikat "jesteś offline" i po sprawie.

Dla mnie średnio opłacalną, po sieci raczej nie gram, za cienki jestem na padzie w strzelaniny. A oferty gier w plusie też nie powalają.

Co do tego co napisał sLK to w ogóle nie biorę innej opcji pod uwagę, musi być tryb offline inaczej to będzie jak płacenie abonamentu za grę, a jak wiemy bloodborne to raczej nie MMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miyazaki wie co robi, ja wierzę, że dostaniemy klasyk na miarę Demon's Souls, soulsy są najbardziej miodne właśnie, gdy bawimy się dex-buildem - unikanie ciosów i olanie tarcz. No i ten klimat! Nie jestem jedynie przekonany do tych losowo generowanych lochów, a te nigdy nie przebiją pieczołowicie zaprojektowanych poziomów. Co do framedropów, to albo 5gigowy day one patch, albo cięcia w grafice (raczej to drugie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te losowo generowane lochy zapowiadają się właśnie miodnie. To jest ten dodatkowy element replayability, którego brakowało mi w soulsach. Tam po ukończeniu danego etapu mogłeś lecieć w ciemno, bo wiesz kto, gdzie i kiedy na Ciebie czeka. Zresztą ten element będzie dotyczył zdaje się tylko jednej lokacji, a nie całego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Te losowo generowane lochy to będą dostępne w oddzielnym, dodatkowym trybie zabawy!

W normalnej grze oczywiście będą pieczołowicie zaprojektowane i ociekające detalami miejscówki.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, az sie zastanawiam czy brac na premiere. Demonsy skonczylem, trudne nie byly, bo mozna bylo latwo nabic lvle. Z kolei w dark souls juz nie mialem okazji zagrac bo mialem spora przerwe w graniu. Ale gierka nakreca niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, az sie zastanawiam czy brac na premiere. Demonsy skonczylem, trudne nie byly, bo mozna bylo latwo nabic lvle. Z kolei w dark souls juz nie mialem okazji zagrac bo mialem spora przerwe w graniu. Ale gierka nakreca niezle.

From Software robi exa na PS4...to musi być hit. Ja łykam na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

From Software robi exa na PS4...to musi być hit. Ja łykam na premierę.

 

To samo mowiono o Bungie .. a wyszlo jak wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mowiono o Bungie .. a wyszlo jak wyszlo.

 

Porównanie z d... Bungie tworzyło swój tytuł nie  na jedną, a na 4 platformy, to raz, dwa gra była robiona pod czujnym okiem chciwego Activision, czyli wydoić jak najwięcej z graczy przy jak najmniejszym wysiłku (pewnie z 90% budżetu wpompowano w marketing) + zarobić drugie tyle na DLC. W ogóle to gdzie mi z tym żałosnym tytułem na D w tym wątku, a kysz! ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobra gra na pewno, ale ja myślę że nie tak dobra jak Demons Souls :biggrin: Duży plus za randomowo generowane lochy.

A ja właśnie czuję że to bedzie OPUS MAGNUM studia,gra która już na starcie zapisze się w kanonie jako najbardziej mroczna i miodna produkcja,takie same odczucia miałem przy zbliżającej się premierze "Last of us" i ? no cóż nie zawiodłem się mój ulubiony tytuł do teraz,ja jestem w 99% pewny że Bloodborne mnie oczaruje..

Gdy pierwszy raz zagrałem w Demons Souls odrazu się zakochałem,potem nadeszło jeszcze lepsze Dark Souls,aż w końcu wyszło Dark Souls 2 już nie tak miodne pod względem klimatu i pomysłów ale bardziej rozbudowane,ale teraz mistrz Miyazaki powraca by rozpalić nienawiść i żal w sercach Pctowych graczy i Microsoftu xD i żadna petycja nic nie wskóra,nadchodzi killer...

Biorę w dzień premiery pierwszą swoją Edycję Kolekcjonerską bo wiem że będzie warto.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie z d... Bungie tworzyło swój tytuł nie  na jedną, a na 4 platformy, to raz, dwa gra była robiona pod czujnym okiem chciwego Activision, czyli wydoić jak najwięcej z graczy przy jak najmniejszym wysiłku (pewnie z 90% budżetu wpompowano w marketing) + zarobić drugie tyle na DLC. W ogóle to gdzie mi z tym żałosnym tytułem na D w tym wątku, a kysz! ;)

Pitolicie Hipolicie :P Zakladanie ze 'ta gra bedzie zajebista bo to zajebisty producent i ich wczesniejsze gry byly zajebiste" w dzisiejszych czasach jest naiwnoscia i gluopta. Przyklad z Bungie jest swietny, bo akurat nie o kod gry sie rozchodzi tylko o jej content, a ten nie ma nic wspolnego z tym czy by wyszedl na jedna platforme czy 300. Mozesz sie z tym nie zgadzac, ale wszystko wskazuje ze nastala nowa era w branzy gier ... era gdzie gracz jest traktowany jak polglowek.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79 racja, z tym że pozwól nam wierzyć, że From Software, a zwłaszcza Miyazaki, to ostatni prawi na tym podłym świecie ;)

 

Co prawda FS zdążyło już podpaść finalnym zubożeniem dks2 i dlc do nich (zapierali się że takowych nie będzie a teraz jeszcze edycja super-uber-delux), ale nadal obdarzam ich zaufaniem. Niedługo się dowiemy, co z tego finalnie wyjdzie - albo opus magnum, albo zawód jak przy Destiny. Ale póki co wierzę :P

 

Obawiam się tylko rozczarowań graczy, dotychczasowych fanów soulsów, którzy nadal oczekują tego samego, usilnie ignorując wszelkie info o nowym. Oraz graczy, którzy w ogóle nie znają wcześniejszych dokonań FS i będą oczekiwać radosnej sieczki i odmóżdżenia na miarę asasynów.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak bo seria Halo to taka popierdółka w którą nikt nie gra...

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie crap tak samo jak Destiny, ale są różne gusta.

Nic to nie zmienia, twoje czy moje zdanie jest tutaj mało istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być DLC do Dark Souls zarówno pierwszej jak i drugiej części, ale jak wyszły to niemalże każdy był z nich zadowolony. Rozszerzenia szczególnie Artorias of the abbys i Crown Of Ivory King były genialne. To powinno służyć za przykład jak powinno wyglądać DLC. Chyba dogodzić można bardziej tym, którzy chcieliby w dlc trofea. Wtedy już chyba wszyscy byliby zadowoleni. Nie wiem jak tam w przypadku MIcrosoftu i innych, ale pamiętam wywiad z facetem jakiegoś studia...chyba Guerilla czy Sucker Punch, a może Naughty Dog...w każdym razie Sony "swoim" studiom daje wolną rękę. Nie wtrącają się w ogóle tylko wpada ktoś raz na jakiś czas by zbadać jak robota idzie. Ja wiem, że ta gra to będzie killer pod względem klimatu. 

Dla przykładu znajdź mi crapa którego wyprodukowali Naughty Dog, Guerilla czy Sucker Punch...we wszystkie gry jakie grałem spod szyldu tych firm były więcej niż dobre...przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być DLC do Dark Souls zarówno pierwszej jak i drugiej części, ale jak wyszły to niemalże każdy był z nich zadowolony. Rozszerzenia szczególnie Artorias of the abbys i Crown Of Ivory King były genialne. To powinno służyć za przykład jak powinno wyglądać DLC. Chyba dogodzić można bardziej tym, którzy chcieliby w dlc trofea. Wtedy już chyba wszyscy byliby zadowoleni. Nie wiem jak tam w przypadku MIcrosoftu i innych, ale pamiętam wywiad z facetem jakiegoś studia...chyba Guerilla czy Sucker Punch, a może Naughty Dog...w każdym razie Sony "swoim" studiom daje wolną rękę. Nie wtrącają się w ogóle tylko wpada ktoś raz na jakiś czas by zbadać jak robota idzie. Ja wiem, że ta gra to będzie killer pod względem klimatu. 

Dla przykładu znajdź mi crapa którego wyprodukowali Naughty Dog, Guerilla czy Sucker Punch...we wszystkie gry jakie grałem spod szyldu tych firm były więcej niż dobre...przynajmniej dla mnie.

Dla mnie wszystkie gry które produkuje Sony są przynajmniej DOBRE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie gry które produkuje Sony są przynajmniej DOBRE

A dla mnie nie niestety. Nie piszę tego żeby jakiś flejm zacząć czy cuś, tylko wyrażam swoją opinię, ale gry Sony dla mnie ostatnio to głównie gameplayowo przyzwoite benchmarki. Chciałbym żeby Sony zrezygnowało wreszcie z usług devsów pokroju Sucker Punch, Cage'a, Santa Monica i wpuściło pod swoje skrzydła nowych ludzi. Tak jak zrobiło teraz z ludźmi od Demons Souls. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu znajdź mi crapa którego wyprodukowali Naughty Dog, Guerilla czy Sucker Punch...we wszystkie gry jakie grałem spod szyldu tych firm były więcej niż dobre...przynajmniej dla mnie.

 

W przypadku ND nie trudno o to, TLoU jest wybitne, ale reszta to średniaki (włącznie z unchartedem, którego gearsy biją na głowę miodnością), sucker punch - przeciętny second son, guerilla - killzone 1 i 3. Znalazłoby się jeszcze sporo przykładów, i poronionych decyzji biznesowych (Wipeout?!). Na nową generację nie mamy nadal żadego killer exa, dla którego warto kupić konsolę, benchmarki dostajemy, jak napisał vann, Order będzie następny, następnie Until Dawn i U4. Z exów na dobrą sprawę liczę jedynie właśnie na dzieło from software, no i kilka perełek ,,console exclusive'' jak to się ukuł nowy termin (SOMA, Killing Floor 2...).

Dobra pozrzędziłem, mały off-top, ale czasem trzeba sobie ulżyć ;D

Edytowane przez brzmiwtrzcinie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nie niestety. Nie piszę tego żeby jakiś flejm zacząć czy cuś, tylko wyrażam swoją opinię, ale gry Sony dla mnie ostatnio to głównie gameplayowo przyzwoite benchmarki. Chciałbym żeby Sony zrezygnowało wreszcie z usług devsów pokroju Sucker Punch, Cage'a, Santa Monica i wpuściło pod swoje skrzydła nowych ludzi. Tak jak zrobiło teraz z ludźmi od Demons Souls. 

Ja bym właśnie tego nie chciał. Mogliby dodać 1-2 nowe studia, ale nie pozbywać się już obecnych. Powinni na stałe przejąć From Software i dać im wolną rękę. Sucker Punch pewnie pracuje nad nowym Infamous, Cage z Quantic Dream robi kolejną grę opartą o QTE tyle, że fabularnie będzie bardzo dobra, ale fakt za mało grania w grze, a Santa Monica jest pewnie w połowie prac nad nowym God Of War. Ja jestem bardzo ciekaw tej nowej gry od Guerrilla Games. 

Sony powinno zaryzykować i próbować kupić jakiś oddział EIDOS który robił nie wiem...Tomb Raider czy Deus Ex albo Just Cause. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać Uncharted do Gearsów,w 1 cześć gearsów grałem w premierę na PC,shooter nic wybitnego,tam tylko strzelasz i kryjesz się za osłonami serio nie ma nic więcej,ale wiadomo ta seria doszlifowała system krycia się za osłonami i dlatego jest tak ceniona.
Dla mnie Gearsy to przeciętniak i mówię tutaj poważnie bez żadnego fanboystwa,nie wiem jak jest z kolejnymi częściami bo nie grałem ale 1 dla mnie średniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dark souls ze świetną grafiką w wiktoriańskim klimacie, dla mnie miodzio....szkoda ze trzeba czekac do 25 marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×