Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Gif pokazuje co Bloodborne zrobi z konkurencją : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się nakręcać,na grę przed premierą... ;)

Dokładnie nie róbcie hypeu bo mozecie sie zdziwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie róbcie hypeu bo mozecie sie zdziwić

Umity i nic wiecej nie powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się te tanie zagrywki typu hektolitry krwi, po każdym trafieniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za co pokochałem Demon's i Dark, to tarcza w górze i ostrożnie, małymi kroczkami przemierzanie kolejnych metrów lokacji, uczenie się kolejnych przeciwników na pamięć.

W Bloodborne to raczej będzie wesoła młócka z nastawieniem na slasher [ograłem alphe...].

 

Nadal czekam z niecierpliwością, ale z każdym nowym materiałem utwierdzam się w przekonaniu, że trzeba zmienić nastawienie.

To nie będzie kolejny Demon's Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za co pokochałem Demon's i Dark, to tarcza w górze i ostrożnie, małymi kroczkami przemierzanie kolejnych metrów lokacji, uczenie się kolejnych przeciwników na pamięć.

W Bloodborne to raczej będzie wesoła młócka z nastawieniem na slasher [ograłem alphe...].

 

Nadal czekam z niecierpliwością, ale z każdym nowym materiałem utwierdzam się w przekonaniu, że trzeba zmienić nastawienie.

To nie będzie kolejny Demon's Souls.

To nigdy nie miała być kolejna część soulsów - ile jeszcze razy należ to powtórzyć... Tak jak Numinex wcześniej pisał - chcecie tego samego w innych ciuchach, to odpalcie sobie asasina. Nie porównujcie soulsów do bloodborne, bo sobie sami kuku zrobicie. Walka będzie bardziej dynamiczna, nie będzie już chowania się za tarczą, albo noszenia opancerzonych gaci i heja. Jednak mimo to wesołej młocki, nawet po alfie, to ja się nie spodziewam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi nie powiesz, że gdy po Demon's i Dark 1&2 FromSoftware zapowiedziało kontynuacje serii w tym uniwersum nie spodziewałeś się tego samego przyprawionego nowym sosem?

Dla mnie te zmiany to jednak całkowite odejście od systemu.

Jaram się, ale obawiam.

Gry z serii GodOfWar ominąłem szerokim łukiem bo młócka mi nie leży.

BB kupię bo From mnie do siebie przekonało.

Ale bez zbytniej napinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi nie powiesz, że gdy po Demon's i Dark 1&2 FromSoftware zapowiedziało kontynuacje serii w tym uniwersum nie spodziewałeś się tego samego przyprawionego nowym sosem?

 

I właśnie wracamy do tego samego - From nie zapowiedziało kontynuacji serii w tym uniwersum ;). Gdyby Bloodborne miało być kontynuacją serii Souls, to i Souls miałoby w nazwie. To zupełnie nowa gra, czerpiąca jedynie pewne kluczowe założenia z ich flagowej serii. Tak, jak Demon's czerpało z King's Field będąc jednocześnie czymś zupełnie innym.

 

Owszem, Bloodborne zapowiada się na o wiele bardziej dynamiczny tytuł, ale do Slashera/rąbanki moim zdaniem bardzo mu daleko :).

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie serii Souls do Assasins jest krzywdzące.

Po AC2 (calak) miałem wielką ochotę na kolejne części.

Jenak kolejne części okazały się potwornie wtórne, nudne...

Po 3 platynkach w Demon's dostałem w pełni rajcujące Dark. Później Dark2.

Wszystkie te gry zapewniały masę godzin (w moim przypadku >100h/grę).

Seria Asssins swoją mechaniką znurzyła totalnie..

DS w znanej formie było DLA MNIE gwarantem sprawdzonej, świetnej jakości/mechaniki.

Poprostu boję się, że gra wymusi stosowanie L-analog+R1 (vide GOW i inne młócki dla opętanych z adhd...).

Po pierwszym GIFie od From o mało do kwiaciarni po bukiet dla żony nie pobiegłem z podniety.

A teraz uważam, że dopiero kilka dni (jednak...) po premierze pokaże nam czy to tytył stricte dla zapaleńców Demon's/Dark.

Narazie podnieta OFF.. Trzeba czekać jeszcze kwartał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adick, ale chyba przyznasz, że jednak po względem mechaniki gry, jak i samego settingu, wszystkie soulsy były do siebie bardzo podobne. Był progres, były mniejsze lub ciut większe zmiany, jednak jeżeli włączysz grę żonie, to ich nie odróżni ;)

Niemniej jednak całość jest nadal miodna, i już zapisała się w historii gier. Teraz pora na coś nowego, innego. Pewnie, że ciężko będzie się FS odciąć od dotychczasowego dorobku, widać zresztą gołym okiem co z soulsów pozostało, jednak ja dażę tych Panów na tyle dużym kredytem zaufania, że wierzę w te wspomniane m.in. 100h wspaniałej roz(g)rywki. 

 

Za pssite:

Losowo generowane lochy pokazane na PS Experience.

A wraz z nimi tryb kooperacyjny, który w Bloodborne będzie miał swój debiut. Znane z poprzednich części fantomy odchodzą powoli do lamusa i zostają zastąpione bardziej przyjazną zachodnim graczom formą wspólnej gry.

Lochy w Bloodborne będą generowane w stylu znanym nam z gier "rogue-like". Będą generowane losowo oraz będą miały wiele poziomów i "warstw". Ze słów Miyazakiego wynika, że będą raczej opcjonalne, aniżeli, że wszystko, co spotkamy takie będzie.

Na poniższym filmiku możemy zobaczyć także jednego z bossów, starożytnego psa strażniczego, którego dwójka graczy spróbuje zabić.

Jakość taka sobie, ale Sony na razie nie udostępniło oficjalnie tego materiału.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie wracamy do tego samego - From nie zapowiedziało kontynuacji serii w tym uniwersum ;). Gdyby Bloodborne miało być kontynuacją serii Souls, to i Souls miałoby w nazwie. To zupełnie nowa gra, czerpiąca jedynie pewne kluczowe założenia z ich flagowej serii. Tak, jak Demon's czerpało z King's Field będąc jednocześnie czymś zupełnie innym.

 

Owszem, Bloodborne zapowiada się na o wiele bardziej dynamiczny tytuł, ale do Slashera/rąbanki moim zdaniem bardzo mu daleko :).

Jesli to nie jest slasher / rąbanka to co to niby jest? ;) Wersja Alpha dosc jasno pokazala jak ten produkt nalezy klasyfikowac. To slasher przez duze S .. i bardzo dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne widac jak komercja odbija piętno na deweloperach ta edycja za 320zl byla identyczna w dark souls tylko za cene zwyczajnej gry 200zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne widac jak komercja odbija piętno na deweloperach ta edycja za 320zl byla identyczna w dark souls tylko za cene zwyczajnej gry 200zl

Kupiłem na premierę za 209zł. Tylko teraz przeciętna gra na ps4 kosztuje jakieś 229-250zł na starcie. Poza tym tak mi się przynajmniej wydaje, że tych limitek i kolekcjonerek nie będzie za wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tdLr9ie.gif

 

Zoom na pajączka, te jego odnóża posiadają dłonie  :shok:

 

 

Te oczy, creepy  :)

 

Jeśli było to sorrka :)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to już jakiś czas temu, ale nie wiem czy tu było. Intrygujący stwór.
Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, nie jestem fanem epoki wiktoriańskiej, do tego brak magii mnie zniesmaczył, przeważnie wprowadzenie broni palnej do jakiejś gry strasznie ją psuje, przynajmniej w moim odczuciu. Do tego zabraknie tarcz, przez co walka jest szybsza i bardziej ofensywna. Ale jakiś czas temu się nakręciłem i po obejrzeniu kilku gameplayów z alfy chętnie bym w nią zagrał, niestety się nie załapałem bo byłem przed kupnem konsoli. 
Ktoś wie czy Bloodborne będzie wymagał PS+, nic w sumie nie mogłem znaleźć na ten temat. Podoba mi się taki dyskretny multiplayer jak w soulsach i nie chciał bym być odstawiony na boczny tor z powodu braku abonamentu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że normalnie będziesz widział wszystkie znaki innych graczy itd ale jak bęziesz chciał kogoś przyzwać to nie da rady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy by im się chciało bawić w takie ograniczanie, sugerujesz że musieli by zostawić wiadomości i zjawy? Podejrzewam że cholery ograniczą się do komunikatu, że zalogowałeś się offline i nie ujrzymy znaków, wiadomości ani zjaw. W końcu gra wychodzi pod egidą sony, a oni muszą liczyć sianko z plusa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie będzie na pewno. Jakby nie było multi specyficzne, ale JEST. Ja akurat się nie martwię bo Plus jest dla mnie opłacalną inwestycją i nie narzekam. Zapewne będzie tak jak piszesz - wyskoczy komunikat "jesteś offline" i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pojawiałyby się znaki innych graczy to gra już musiałaby się łączyć z netem a do tego Sony nie dopuści bez PS+, więc moim zdaniem jeżeli w ogóle będzie dostępny tryb offline, to gracz nie będzie dostawał żadnych informacji " z zewnątrz". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×