Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Topór w początkowej fazie jest świetny. Ja finalnie grałem właśnie ostrzem ludwiga, przy quality buildzie ma najlepsze skalowanie poza tym podszedł mi tez move set, ale jak pisali przedmówcy, najlepsza broń to ta, która Ci się najwygodniej gra. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie farmić cokolwiek...to zabijcie Willema. Wypada z niego runa zwiększająca odkrycie przedmiotów. Wtedy np w Centrum Yharnam wpadnie mnóstwo fiolek, a w lesie kamieni. Można w samym lesie mieć już broń na +6 bez wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się trochę w multi. Sam potrzebowałem pomocy przy Ojcu Gascoigne, a i pomogłem innym w ubiciu paru bossów, fajna sprawa. Ale mam pytanie. Co zrobić, żeby przywołać dwóch pomocników i z bossem walczyć we trójkę? Dwa razy zabić w dzwon? I ile to wtedy kosztuje punktów wglądu, dwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, lisandro napisał:

Pobawiłem się trochę w multi. Sam potrzebowałem pomocy przy Ojcu Gascoigne, a i pomogłem innym w ubiciu paru bossów, fajna sprawa. Ale mam pytanie. Co zrobić, żeby przywołać dwóch pomocników i z bossem walczyć we trójkę? Dwa razy zabić w dzwon? I ile to wtedy kosztuje punktów wglądu, dwa?

Żywego gracza możesz przywołać tylko jednego. Do tego na niektórych bossach masz npcow i tyle.

Edit. Wg internetów można przywołać 2 graczy. Z tego co zrozumiałem przywolujesz jednego i używasz dzwonu drugi raz i czekasz.byłem przekonany, że można przywołać tylko jednego.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pobawiłem się trochę w multi. Sam potrzebowałem pomocy przy Ojcu Gascoigne, a i pomogłem innym w ubiciu paru bossów, fajna sprawa.

Nie wiem czy dla kogos to tajemnica ale na Gascoignea po przemianie ja mialem bardzo skuteczny sposob, najpierw rzucilem w niego oil urn a potem koktail molotowa,padl od razu, bez wiekszego stresu :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 30.07.2016 o 20:21, Frost Prime napisał:

Można przywołać 2 graczy. Jak przywołujesz jedno to możesz czekać bo dzwon nadal bije (szuka).

 

No właśnie ostatnio chciałem komuś pomóc w walce z Pastor Amelią i gdy mnie przeniosło to zdziwiłem się, że gość siedzi i dalej czeka, a po chwili dołączył trzeci gracz i walczyliśmy we trójkę.

 

15 godzin temu, Davey napisał:

Nie wiem czy dla kogos to tajemnica ale na Gascoignea po przemianie ja mialem bardzo skuteczny sposob, najpierw rzucilem w niego oil urn a potem koktail molotowa,padl od razu, bez wiekszego stresu :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

Nie pomyślałem o tym. Ja kombinowałem z tą pozytywką, ale po przemianie on był mega szybki i mnie zabijał. Próbowałem też go zachwiać poprzez strzał, ale nie mogłem wyczuć momentu i byłem odkryty. Generalnie trochę krwi mi napsuł.

 

I jeszcze pytanie. Bo zastanawiam się, gdzie teraz iść.

Spoiler

Jestem po pokonaniu Pastor Amelii, byłem też w Starym Yharnam i ubiłem Bestę Żądną Krwi, odwiedziłem też Karner Hemwick i ubiłem tamtejszą wiedźmę. Gdzie teraz? Zakazany Las? Czy może Yahar'gul Niewidzialna Wioska, albo jeszcze gdzie indziej. Mam 45 level i nie chcę się pakować w jakieś zbyt trudne miejsce.

 

Edytowane przez lisandro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lisandro napisał:

 

No właśnie ostatnio chciałem komuś pomóc w walce z Pastor Amelią i gdy mnie przeniosło to zdziwiłem się, że gość siedzi i dalej czeka, a po chwili dołączył trzeci gracz i walczyliśmy we trójkę.

 

 

Nie pomyślałem o tym. Ja kombinowałem z tą pozytywką, ale po przemianie on był mega szybki i mnie zabijał. Próbowałem też go zachwiać poprzez strzał, ale nie mogłem wyczuć momentu i byłem odkryty. Generalnie trochę krwi mi napsuł.

 

I jeszcze pytanie. Bo zastanawiam się, gdzie teraz iść.

  Ukryj zawartość

Jestem po pokonaniu Pastor Amelii, byłem też w Starym Yharnam i ubiłem Bestę Żądną Krwi, odwiedziłem też Karner Hemwick i ubiłem tamtejszą wiedźmę. Gdzie teraz? Zakazany Las? Czy może Yahar'gul Niewidzialna Wioska, albo jeszcze gdzie indziej. Mam 45 level i nie chcę się pakować w jakieś zbyt trudne miejsce.

 

 

Teraz idź do 

Spoiler

Daj złapać się typowi w worku obok kościołka z npcami. (zapomniałem nazwy) Tam polataj. Będziesz też mógł tam ubić fajnego bossa.

 

Potem spokojnie możesz do lasku. to naturalna ścieżka. Możesz też naprzemiennie lasek, niewidzialna wioska jeśli gdzieś czujesz się za słaby ale na tym lv spokojnie w obydwu miejscówkach ogarniesz 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ten typ z workiem to przy Oedons chapel się czai.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sLk napisał:

 Ten typ z workiem to przy Oedons chapel się czai.

Ta, jeden jest zaraz przy wyjściu z kaplicy, jeden jest niedaleko katedry i jeden jest gdzieś w lesie. Trafiałem też na nich w lochach kielicha, ale nie wiem, czy w takiej sytuacji tez mogą nas porwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po śmierci roma już nie przenoszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sLk napisał:

Po śmierci roma już nie przenoszą.

Chodziło mi o to, czy spotkany w lochach kielicha bagman nas przeniesie tak samo, jak spotkany w chociażby rewirze katedralnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem, podejrzewam, że nie przenoszą. Bo to byłoby trochę dziwne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Natsu napisał:

 

Teraz idź do 

  Pokaż ukrytą zawartość

Daj złapać się typowi w worku obok kościołka z npcami. (zapomniałem nazwy) Tam polataj. Będziesz też mógł tam ubić fajnego bossa.

 

Potem spokojnie możesz do lasku. to naturalna ścieżka. Możesz też naprzemiennie lasek, niewidzialna wioska jeśli gdzieś czujesz się za słaby ale na tym lv spokojnie w obydwu miejscówkach ogarniesz 

 

 

Dzięki, tak zrobię.

 

Raz mnie złapał ten gość z workiem, ale przestraszyłem się tej nowej lokacji, znalazłem szybko lampę i uciekłem. Ale teraz w sumie zbadam ją

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dzięki, tak zrobię.

 

Raz mnie złapał ten gość z workiem, ale przestraszyłem się tej nowej lokacji, znalazłem szybko lampę i uciekłem. Ale teraz w sumie zbadam ją

 

 

Znajdziesz tam bardzo fajna bron. O ile pamietam lezy przy zwlokach niedaleko duze bramy, przy ktorej biega pare psiaków.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lisandro napisał:

 

Dzięki, tak zrobię.

 

Raz mnie złapał ten gość z workiem, ale przestraszyłem się tej nowej lokacji, znalazłem szybko lampę i uciekłem. Ale teraz w sumie zbadam ją

 

 

Idź tam idź, bo ja nie poszedłem, a potem się zagalopowałem i po pewnym bosie już nie będziesz miał tam dostępu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Grassek napisał:

Idź tam idź, bo ja nie poszedłem, a potem się zagalopowałem i po pewnym bosie już nie będziesz miał tam dostępu :)

Wrócić tam będzie można...zwyczajnie tylko inni przeciwnicy tam będą. Broń, armor i wszystkie itemy będą na miejscu tylko npc zniknie, który się tam ukrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jestem przy Amelii i nie moge uzyc ognistego papieru. mam go w szybkich przedmiotach ale jest taki jakby przyciemniony. WTF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Frog__PL napisał:

panowie jestem przy Amelii i nie moge uzyc ognistego papieru. mam go w szybkich przedmiotach ale jest taki jakby przyciemniony. WTF ?

 

Może masz broń na którą nie można nałożyć efektu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lisandro napisał:

 

Może masz broń na którą nie można nałożyć efektu?

caly czas uzywam jednej  Saw Clawler czy jakos tak tej standartowej. wczesniej uzywalem tego papieru... Ale dziwne, wlasnie pokonalem amelie i jak ja udezalem to sie podpalała ale moje ostrze nie plonelo ogniem....Cos jeszcze daje do broni ze zadaje obrazenia ognia ? Moze przez to nie moge dodatkowo papieru uzyc. Ale kurde skad ten ogien ? ;)

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest runa która powoduję, że każdy Twój cios daje efekt ognia i przeciwnicy się podpalają, ALE zadajesz wtedy mniejsze obrażenia, więc nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z run mam Bezcielesny odeon zwieksza maks srebrnych kul potem Jezioro zmniejsza odnoszone obrazenia fizyczne i Bestia Wzmacnia efekty czasowej transformacji...

Juz mam ! To przez Ognisty Krwawy Klejnot co mam go przy broni Saw Clawler. On dodaje ATK ognia+ (8,4%). To mowicie to olac i lepiej uzywac papieru niz ten klejnot na stale ?

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Frog__PL napisał:

z run mam Bezcielesny odeon zwieksza maks srebrnych kul potem Jezioro zmniejsza odnoszone obrazenia fizyczne i Bestia Wzmacnia efekty czasowej transformacji...

Sprawdź gemy jakie masz wbite w broń...bo możesz mieć np jakiś który daje mały efekt np zatrucia, tajemnych czy pioruna. Te efekty automatycznie blokują nałożenie kolejnego...powiedzmy żywiołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Frost Prime napisał:

Sprawdź gemy jakie masz wbite w broń...bo możesz mieć np jakiś który daje mały efekt np zatrucia, tajemnych czy pioruna. Te efekty automatycznie blokują nałożenie kolejnego...powiedzmy żywiołu.

Juz mam ! To przez Ognisty Krwawy Klejnot (ranga 8) co mam go przy broni Saw Clawler. On dodaje ATK ognia+ (8,4%). To mowicie to olac i lepiej uzywac papieru niz ten klejnot na stale ? i przy okazji mam 5 czaszek Wiedzy Szalenstwa. Na co to najlepiej spozytkowac ? Wglad mi do czegos oprocz dzwonienia potrzebny?

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Frog__PL napisał:

Juz mam ! To przez Ognisty Krwawy Klejnot (ranga 8) co mam go przy broni Saw Clawler. On dodaje ATK ognia+ (8,4%). To mowicie to olac i lepiej uzywac papieru niz ten klejnot na stale ? i przy okazji mam 5 czaszek Wiedzy Szalenstwa. Na co to najlepiej spozytkowac ? Wglad mi do czegos oprocz dzwonienia potrzebny?

Czyli trafiłem. Lepiej używaj papieru do wzmacniania broni. Wiedzę i tak musisz wchłonąć, a wydawać możesz na przeróżne rzeczy. Potem wraz z postępem gry Twój handlarz w misie będzie miał coraz więcej do zaoferowania. Zarówno ten za tętnienia jak i ten za wgląd. Także spokojnie sobie tętnienia wchłaniaj, a po zdobyciu każdej odznaki zaglądaj co nowego się pojawiło.

Proszę --> http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Key+Items#Badges

Zobacz sobie co jaka odznaka dodaje do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×