Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, książkę o tym świecie jakby wydali.. To by było coś:) 

I w sumie Frost Prime dobrze mówi. Prequel by był znacznie ciekawszy.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na tą masochistyczną grę :) dodam, ze nie mialem wczesniej stycznosci z tego typu grami. Jakies rady na początek ? Jesli chodzi o sterowanie to chyba wiem z czym to sie je albo sie dowiem. Jakies wskazówki ? Slyszalem ze nie jest to liniowa gra i jest wiele sciezek itp. Moze pare slow na ten temat ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popierwsze, po malutku i pojedyńczo wykańczaj wrogów. Pamiętaj to nie slasher. Skróty do bossów to podstawa. Jak zginiesz to zaczynasz od ostatniej lampy. Łatwo się farmi fiolki ale warto je oszczędzać.

Musisz poznać mechanikę i zagłębić się w "ukrytą" fabułę.

Gra na początku wydaję się nie możliwa do przejścia ale po zapoznaniu się z grą przestaną Ciebie przerażać dwie lampy na lokację. Najważniejsze to sktóty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tego sie wlasnie obaeiam bo moja slaba strona jest marna orientacja w terenie. Kiedy bedziesz przy konsoli ? Polaczymy sie i mi bardziej poopowiadasz i podpowiesz :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokacje w BB wydają się często rozległe ale są tak stworzone, że łatwo się je przyswaja i ciężko się zgubić.

Na konsoli będę dopiero środa, czwartek ale dzwoń na numer, który Ci wysłałem 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnego numeru :38_worried: napisalem Ci wiadomosc na tapatalku pozdrawiam :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz tą postać co ma dużo siły, witalności i wytrzymałości. "HISTORIA PRZEMOCY" powinna być dobra. Za zabicie wrogów uzyskujesz tętnienia za które ulepszasz postać ale dopiero po zabiciu pierwszego bossa. Jak zginiesz to tracisz uzbierane tętnienia i aby je odzyskać to musisz wrócić tam gdzie zginąłeś ale nie możesz zginąć drugi raz dopóki ich nie odzyskasz. Czasem Twoje tętnienia wchłaniają wrodzy więc musisz ubić takiego "chciwca"

Napisałem numer raz jeszcze 😀

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieliniowosc BB jest umowna. Nie ma wielu ścieżek do końca gry. Jedyne co, to są lokacje i bossowie, których możesz nawet nie zobaczyć przy pierwszym przejsciu, jeśli bedziesz grał bez poradnika.

Rady? Spokojnie i bez zniechęcenia. Jeżeli Ci nie idzie, to znaczy ze coś źle robisz. Gra jest trudna, ale uczciwie trudna.

Na początek postaraj sie2 szybko zdobyć punkt wgladu (spotkanie z bossem albo przedmiot wiedza szalenca), zeby moc levelowac. Polecam też zdobyc set z kanałów, na poczatek jest bardzo przyzwoity.

I na przyszłość -każda broń jest dobra, a najlepsza jest ta, która Ci sie najlepiej walczy :24_stuck_out_tongue:

I jak to chyba Adick kiedyś napisał, nie roz**b pada :24_stuck_out_tongue:

Powodzenia, w razie pytań wal śmiało

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hunters Dream jest babeczka, która podleweluje postać.

Jest tam też szopa (pozdro J.Janowicz), w której ulepszysz broń.

W prawym górnym rogu ekranu masz poziom wglądu.

Ma wplyw na kilka czynników w grze, ale na początku priorytet to zdobyć pierwszy punkt (wejście na arenę z bossem, odrazu daj się pokonać bo szkoda nerwów, fiolek no i pada) ;-)

Z tym pierwszym punktem wglądu cofnij się do dupeczki ("oh my hunter" - qwa sweet!) i możesz zdobytą krew przelać na upgrade postaci.

Pobiegaj trochę po Yharnam, pozbieraj krew z tych pokrak i podbij ciut paski hp i staminy.

To jest typ gry, w której rutynowe powtarzanie czynności nie irytuje.

Biegając po Yharnam otworzysz kilka skrótów, tak działa ten świat.

Ubij prosiaka w kanałach i takie tam.

Nie ubolewaj nad stratą krwi, ciesz się mechaniką.

Naucz sie parrować ciosy przeciwników (L2 gdy atakują i gdy sparrujesz to wduś R1 - jucha rozbryzga się po ścianach, aż miło).

Dużych kabanów łatwo obejść i zadać soczyste pierdo...cie w plecy, mniam!

PILNUJ PASKA STAMINY - ważne! Ważniejsze niż gra wstępna i Pazdan z Niemcami!

Gdy już stwierdzisz, że jesteś gotowy ubić bossa, wyłącz konsolę.

Udaj się do najbliższej apteki, kup nerwosal (może być w saszetkach - szybko się wchłania).

Po zażyciu dragów wyluzuj się, włącz konsolę, upewnij się, że pad ma 3 kreski baterii, żonie zassaj z torrentów sezon M jak mdłość i powiedz, że dzisiaj śpi sama.

Wejdź na arenę z bossem.

Głównie stosuj uniki!! - Ważniejsze niż Krychowiak!

Głowa do góry, później będzie łatwiej.

Jeśli pokonasz szybko bossa to wróć do żony się zrelaksować (ale nie wyłączaj konsoli).

Całą resztę już rozkminisz.

Najważniejsze to wyczuć się mechaniki, parrowania i

nie roz***ać pada

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy boss jest banalny. Rzuć w niego urną z olejem,a potem mołotowem. Ogólnie to jak trafisz w niego 10 mołotowami to ściągniesz mu tym większość hp. 10 mołotowów jest normalnie do znalezienia w Centrum Yharnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adick007 MISTRZU najlepszy poradnik jaki w życiu przeczytałem hahaha uśmiałem się :1_grinning: a tak na poważnie na pewno wiele  z niego wyniosę i dziękuje wszystkim bez wyjątku, którzy dołożyli cegiełkę w postaci cennej dla mnie porady. Szczerze spodziewałem się coś w stylu (musisz dużo grać, nie zniechęcaj się i dasz rade) a tu takie obszerne wypowiedzi. Aż miło. Myślę, że po tych wszystkich wskazówkach, oraz po obejrzanym gameplayu drogi do pierwszego bossa (wiem, może zepsułem sobie zabawę, ale przy pierwszej styczności z grą tego typu niezwykle dla mnie konieczne) będzie mi łatwiej wdrążyć się w ten świat (ponoć piękny świat rpg).

Będę zadawał jeszcze wiele pytań i z góry dzięki za odpowiedzi, pomoc i wyrozumiałość:D :thanks:

 

P.S - moją chyba największą wadą jeśli chodzi o wirtualny świat to to, że gry bardzo szybko mi się nudzą, a przez to podchodzę do gry zbyt nonszalancko. Dlaczego zatem taki masochistyczny tytuł wybrałem ? Może dlatego, żeby się trochę nauczyć pokory i zacząć doceniać trud i pracę włożoną w stworzenie gry przed twórców. Dostane po dupie to może zrozumiem mehehe. Oby. Pozdro :1_grinning:

Edytowane przez Grassek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez tak to wygląda ? Chodzi mi o migotanie krawedzi podczas ruchu kamera. Na ps3 miałem to praktycznie w kazdej grze, ale na Ps4 jest to pierwsza gra w ktorej jest to az tak widoczne. Filmik w jakiś 70% pokazuje to co ja widzę na TV. Na żywo jest to bardziej widoczne.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę filmiku przez TT ale nie przypominam sobie aby migotały mi krawędzie.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Maria z dodatku.. jak tą bycz pokonać? To jest tak szybkie, że nawet nie zdąże się uleczyć. Te jej combo.. No nie do zatrzymania sucz :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marysia... Chyba najlepsza walka w BB. Oprócz cierpliwości nic więcej nie mogę Ci poradzić :22_stuck_out_tongue_winking_eye: no i parowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał przedmówca. Ja tylko się pochwalę, że ubiłem ją za drugim razem :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że po premierze Dark Souls 3 multi w Bloodborne mocno się osłabi, a tu taka miła niespodzianka...dzwonie dzwonkiem i bardzo szybko znajduje nieszczęśnika potrzebującego pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak gra o wiele mniej osób niż w DS3.

Ja również się cieszę, że jest dużo osób potrzebujących pomocy jak i samych pomagających :)

----------------------------------------------------

Jeśli zacznę ng+ to będę mógł pomagać tylko ludziom na ng+?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna ! Fenomenalny klimat :) pierwszy raz styczność z tego typu grami i od razu takie miłe wrażenie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepsza gra na PS4 :)

Graj graj, grajmy razem

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grassek napisał:

Gra jest świetna ! Fenomenalny klimat :) pierwszy raz styczność z tego typu grami i od razu takie miłe wrażenie :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Dla mnie to najlepsza gra w jaką grałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek jestem jak najbardziej za :)  bo mnie ten ogrom ścieżek przeraża :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, ja zawsze chętny do gry w BB :1_grinning:

Ty wiesz jak ja uwielbiam tą gierkę

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w koncu zamierzam zaczac swoja najtrudniejsza platyne zapewne ;> Przeczytalem poradnik na stronce ale jesli mozna to rzuccie jeszcze kilkoma wskazówkami które warto miec na uwadze platynujac tą bestie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×