Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

W czwórce miałem premium z kumplem na pół i smigalo normalnie u mnie i u niego. Jedynie tylko na koncie zakupowym na battlelogu widniało premium a u znajomego nie.

Tutaj chyba powinno być podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może u mnie było dziwnie, bo np. trybów gry z premium już na swoim koncie nie mogłem odpalić, chociaż mapy i battlepacki dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe.

Ze znajomym graliśmy zawsze podbój tylko, muszę się go spytac czy grał jakiś inny tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie na naszym polskim PSS i chcialem sie podzielic slotem z kolega z ktorym juz kilkukrotnie kupowalem gry i dzielilem sloty. Jednak po sciagnieciu tych podstawowych 6.78GB wyskakuje mu taki komunikat:

248a280b80f9f408128d11d4cfcafdc7.jpg

Ktos wie dlaczego? Ma moj profil z loginem i haslem na swoim koncie a gre probuje uruchomic od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma Twoje konto ustawione jako główne na swojej konsoli?

Tak, wlasnie ustawil moje konto na swojej konsoli jako glowne i na moim koncie moze odpalic ale na swoim juz nie...

edit: Moze miec znaczenie to ze podczas pobierania podstawowej wersji usunal przypadkowo moj profil ze swojej konsoli a pozniej dodal go ponownie?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wlasnie ustawil moje konto na swojej konsoli jako glowne i na moim koncie moze odpalic ale na swoim juz nie...

edit: Moze miec znaczenie to ze podczas pobierania podstawowej wersji usunal przypadkowo moj profil ze swojej konsoli a pozniej dodal go ponownie?

 

nie powinien usuwac profilu....

niech weźmie jeszcze raz ustawi profil twój jako główny a jak nie

to pobiera ponownie gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinien usuwac profilu....

niech weźmie jeszcze raz ustawi profil twój jako główny a jak nie

to pobiera ponownie gre :D

Profil usunal przypadkowo podczas pobierania wersji podstawowej bo nie wiedzial ze musi je zostawic. Po sciagnieciu odpalil podstawke i pojawil mu sie komunikat o braku weryfikacji. Ustawil moj profil, ustawil jako podstawowy i pojawil sie w/w komunikat. Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi ta gra się długo pobierała z PSN, masakra. Ale dobra, ograłem prolog i kampania wydaje się być całkiem interesująca, może kiedyś ją przejdę. Multi bardzo mi się podoba i zaryzykuję stwierdzenie że gra mi się lepiej niż w BF4. Jest dobrze, tyle powiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Nannacara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie gram w singla i zauważyłem że przy oddawaniu strzału naciskam na spust, a wystrzału nie ma. Czy też tak macie, czy to tylko u mnie? A może jak ze wszystkimi grami, wydają niedoróbkę, a później łatają. I czy w multi też to występuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie zauważyłem, ani w singlu ani w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pssite w skrócie [PSS] pluton rekrutuje.
Dwóch znajomych grajacych ze soba ponad 4 miesiace nie tylko w battlefield ale tez w gta5, fifa 15 oraz inne gry. 
Szukamy kilku graczy do wspólnej gry. Grywamy w każdy tryb, wymagania to wiek 18+ oraz słuchawki z mikrofonem. Pisać do mnie albo do Fryza. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje Wam profile i postepy znajonych na mobilnej aplikacji Battlelog? Ja widze tylko Battle feed, profil, postepy i ranga sie nie pokazuja nie wiadomo czemu... Czy to tylko u mnie czy apka jeszcze wymaga optymalizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej olać kamperów i zająć się celem misji  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie glitch. Kupujesz HAK i mozna tam wejsc od srodka budynku.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapata

Kotwiczki?! ja pi@rdole. Dzięki, temat zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies objasnienie co do Atutow? Jakos nie potrafie ogarnac ktore sa do czego i co konkretnie dodaja... Zauwazylem ze "Do Celu" sprawdza sie w trybie Fucha gdzie ucieka sie samochodami i boostuje zdobywane $$$/sek. Ktos jeszcze rozgryzl jakies?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales objasnienia w menu "pakiety bojowe" i zakladka "ekwipunek z pakietu bojowego"? W miare ok jest to tam wyjasnione ;)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales objasnienia w menu "pakiety bojowe" i zakladka "ekwipunek z pakietu bojowego"? W miare ok jest to tam wyjasnione ;)

Zerkne jak wroce z pracy.

btw, Fifa Ci juz zbrzydla? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że kiedyś to napiszę... Podoba mi się singiel w BFie. Szok, niedowierzanie i konsternacja.
Wczoraj od rana miałem jakieś problemy z netem i lagowało wszystko, więc odpaliłem Hardlinowe odcinki. Bardzo przyjemnie się gra i nawet o fabułę się wyjątkowo postarali.
Tylko poziom trudność raczej niski. Na najwyższym bawię się w aresztowania albo eliminację paralizatorem - nawet jak w 10 strzelają to da się obejść i każdego prądem uśpić :) Zabiłem na razie tylko tych z Prologu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przyjdzie wam odszczekać wszystkie hejty i uznać nowego króla wśród fpsów  :D :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przyjdzie wam odszczekać wszystkie hejty i uznać nowego króla wśród fpsów  :biggrin: :P

przecieSH to nie battlefield!!!. A tak na serio ten singiel jest całkiem zjadliwy ale rzeczywiście poziom trudności dla wyjadaczy niski :D Przynajmniej można się pobawić :D

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wygląda multi po kilku dniach od premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×