Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Już bez przesady :P.

Multi mnie nie porywa. Złe nie jest, ale nadal wolę poprzednie części.
Z minusów:
Granaty odłamkowe mocno przesadzone.
Nie mam pojęcia skąd do mnie strzelają.
Czasami wydaje mi się, że strzelam i strzelam, żeby gostek padł.
ACW-R, który jest bardzo mocny - tylko dla Premium (klasyka).
Chaotyczne i nieintuicyjne menu i ustawienia (zwłaszcza te atuty).
Mało broni.
Dziwne działanie spotowania/oznaczania.

Plusy:
Soundtrack (jeden z lepszych w FPSach).
Strzelaniny same w sobie - szybsze i intensywniejsze.
Dodatki do broni - mniej, ale przejrzyste i jasno pokazane różnice.
Urozmaicenie gadżetów, które mają wpływ na grę.
Destrukcja, która nie zawiesza konsoli/gry a wygląda fajnie.
Możliwość ustawienia ekwipunku w Menu (tylko cholera wie czemu - pojazdów akurat nie).

To tak z grubsza.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli trza poczekać kilka paczy coby się sytuacja wyklarowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem odcinki dziś :D

nie sądziłem po BF3 z PS3 że napiszę kiedyś coś pozytywnego o BFie :D a jednak...całkiem fajny ten singel, fajna fabuła, oprawa audio (muzyka!) i graficzna też niczego sobie... no i normalny fps bez botów, bossów i innych g.... także mocne 7.5/10 mogę dać ze spokojem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na początku miałem problem, że nie wiedziałem skąd strzelają :biggrin: Jednak jak już opanujesz lepiej mapki to nie ma z tym problemu :). Zdecydowanie lepiej gra mi się ten normalny podbój niż wielki bo na nim to resp 2 sec i dead. I tak w kółko. Czasami łapie ostra ku***ca

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika więcej nie pociągnie, ponieważ przełożyło by się to na ilość wyświetlanych klatek, więc według mnie można powiedzieć że grafika poprawna, bo na pewno nie ma co się nią zachwycać.

P. S. Dla mnie BF3 był gorszy czasami niż COD (jeżeli chodzi o singiel), tak chamskiego prowadzenia za rączkę i ograniczenia pod względem poruszania się po planszy dawno nie doświadczyłem. Skrypty CODa miażdżyły swobodę BF3 :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla mnie singiel jest mega słaby. Przeszedłem do końca i naprawdę oprócz muzyki nie widzę tam nic specjalnego. Fabuła nudna jak flaki z olejem a główni bohaterowie jacyś tacy mało zapadający w pamięci. Nie wspomnę już o sztucznej inteligencji przeciwników bo to jest jakaś kpina. Przeciwnicy dosłownie ślepi a naszych towarzyszy w ogóle nie widzę chociaż nie raz miałem sytuację, że przebiegali im przed samymi oczami.

 

Co do multika to za mało grałem aby więcej popisać, dodam tylko, że wolałem jednak klimaty wojskowe, czołgi helikoptery, myśliwce itd. Tutaj jednak 80% gry to walka piechotą. Więcej napiszę jak pogram trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pobawiłem się w tryb FUCHA i dawno się tak nie uśmiałem :D 35 kili z C4 na dwóch mapach :D Beka kiedy jedzie 5-osobowa załoga a ja wyskakuje na środek drogi rozkładam ładunek uciekam w krzaki i czekam na ofiarę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pobawiłem się w tryb FUCHA i dawno się tak nie uśmiałem :D 35 kili z C4 na dwóch mapach :D Beka kiedy jedzie 5-osobowa załoga a ja wyskakuje na środek drogi rozkładam ładunek uciekam w krzaki i czekam na ofiarę :D

Pachnie troche cebulakiek to co robisz-nie jednokrotnie sie wlasnie wk@#%am na takich kamperow ktorzy podkladaja C4 na drodze albo samochodzie do przechwytu i tylko czekaja az ktos wsiadzie.

Tryb sam w sobie bardzo zabawny. Spedzilem ostatnich kilka godzin na nim i dawno nie mialem takiego banana na twarzy jak RPG w zoltego Lublina z 5-cioma typami na pokladzie! Od razu zapomina sie o nerwach z nietrafionych killi z Podbojow! :D Poza tym dobry sposob na zarobienie paru groszy na dodatki.

btw, od jutra (24/03) jest wydarzenie premium (oczywiscie dla posiadaczy)-2x $$$?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb "Fucha" moim zdaniem jest gówniany do kwadratu. Podczas potyczki w tym trybie serwer przeważnie dzieli się na dwa obozy. Na tych którzy w samochodach nawalają do znudzenia kółka dookoła mapy, budunku, jeziora czy drzewa i na kampiących z C4/RPG lub innym ustrojstwem na tych w samochodach. Ci pierwsi kończą mapę ze statami 5-15 i kupą hajsu na koncie, Ci drudzy nałapią fragów na pęczki (nawet nie trzeba umieć strzelać) i odrobinę kasy. Jak ktoś lubi to niech gra, dla mnie to nieporozumienie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACWR to jest w premium ??? chyba raczej w wersji deluxe...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb "Fucha" moim zdaniem jest gówniany do kwadratu. Podczas potyczki w tym trybie serwer przeważnie dzieli się na dwa obozy. Na tych którzy w samochodach nawalają do znudzenia kółka dookoła mapy, budunku, jeziora czy drzewa i na kampiących z C4/RPG lub innym ustrojstwem na tych w samochodach. Ci pierwsi kończą mapę ze statami 5-15 i kupą hajsu na koncie, Ci drudzy nałapią fragów na pęczki (nawet nie trzeba umieć strzelać) i odrobinę kasy. Jak ktoś lubi to niech gra, dla mnie to nieporozumienie.

Na wiekszosc serwerow tak niestety jest ale czasami znajdzie sie ekipa ktora nie tylko jezdzi samochodami dookola mapy i trzaska kase ale tez gania inne pojazdy i wtedy gra nabiera juz sensu. Wielokrotnie zdazylo mi sie na serwerze konczyc z >15k $$$ i fragami na plus a na dodatek mapka konczyla sie <25-0 wiec strasznie wyrownana. Wystarczy przejac 3 pojazdy i punkty druzynie przeciwnej leca na leb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peka - dzięki, fakt. Trzy bronie, w tym ACW-R, były w wersji Deluxe Pre-order dostępne. Jeszcze śmieszniej ;)

A co do singla to faktycznie - AI nie powala. W pierwszych misjach partnerka łaziła dosłownie przed twarzami przeciwników a ja się chowałem po kątach :).
Do fabuły nie mam zastrzeżeń, bo patrząc na poprzednie części ma jeden, wielki plus - jest.

A propos Hot Wire:


Dla mnie najbardziej absurdalny tryb w historii FPSów (czy to jeszcze w ogóle FPSowe?) Edytowane przez The_Siemek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... partnerka łaziła dosłownie przed twarzami przeciwników a ja się chowałem po kątach :).

Czyli widzę Siemuś , jaki w życiu , taki w grach :biggrin:

 

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

A propos Hot Wire:

Dla mnie najbardziej absurdalny tryb w historii FPSów (czy to jeszcze w ogóle FPSowe?)

Padłem ze śmiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla wczoraj skończyłem i jedyna rzecz, która mnie przy nim trzymała to battlepacki, które się dostaje za przejście. Fabuła głupia, naiwna i niespójna, postacie płytkie, przeciwnicy głupi (na najwyższym poziomie trudności żeby nie było).

Co do trybu hotwire: traktuję go jako odskocznię od innych i jako taki się sprawdza, ale faktycznie mocno odchodzi od kanonów FPS ;)

Poza tym sporym plusem tej gry są właśnie tryby gram wszystko poza TDM i każdy ma swoje plusy (minusy w sumie też, ale tych jest zdecydowanie mniej).

Po kilkunastu godzinach uważam, że największy minus tej gry to mapy, bo a) jest ich za mało b) nie są złe, ale też niczym wielkim się nie wybijają.

A, no i miałem zwrócić uwagę czy słychać kroki - tak, słychać bardzo wyraźnie, aczkolwiek czasem (rzadko, ale jednak) występuje bug, który wycisza niektóre dźwięki - czy kroki też to nie wiem, ale bardzo możliwe.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem uwagę na ten bug. Występuje prawie zawsze wtedy gdy po padnięciu zostanie się zreanimowanym, dźwięki wtedy są takie jakby przytłumione. Wszystko wraca do normy zaraz po zgonie. 

Kolejna rzecz która mnie martwi to sprawa kasy. W kilka dni po premierze pokupowałem wszystko co chciałem, teraz nie ma co robić z sianem a kupka na koncie rośnie.  Bronie powinny kosztować po 1mln $ wtedy było by co robić :)

Edytowane przez Gucio79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że kasa leci dość szybko, ale zawsze zostają złote battlepacki do otwierania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Siemek, a żeby było jeszcze śmieszniej śmieszniej, to mi pokazuje, że gram wersję deluxe preorder a nie mam acewuera :P (chyba, że jestem Kymbał i nie wiem, że mam...hyhy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ACWR to chyba aż tak źle nie jest, zdecydowanie częściej ginę od M16 czy różnych broni mechanika. Chociaż w sumie w wersji deluxe w ogóle nie powinno być dodatkowych broni co rozwiązałoby wszystkie problemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam wersję Deluxe i dostałem tylko wspomnianego ACW-R. Z PSN natomiast pobrały mi się wszystkie trzy dodatkowe packi. Brakuje mi jeszcze L85A2 i CAR-556 i nie wiem gdzie je wcięło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z największych lip jest to, że jeśli ktoś cię podnosi ty nawet nie zareagujesz ktoś się bije i wtedy dolicza ci deada +1....

A to co dzieje się na mapie Dzielnica to nawet Metro czy Blokada się umywa. Ta mapa jest tak mała na 32 osoby, że się tylko odradzać i padasz :D Wczoraj grałem z zegarkiem, nie wytrzymałem 30 sekund na tej mapie dłużej zywy :D

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną z największych lip jest to, że jeśli ktoś cię podnosi ty nawet nie zareagujesz ktoś się bije i wtedy dolicza ci deada +1....

A to co dzieje się na mapie Dzielnica to nawet Metro czy Blokada się umywa. Ta mapa jest tak mała na 32 osoby, że się tylko odradzać i padasz :biggrin: Wczoraj grałem z zegarkiem, nie wytrzymałem 30 sekund na tej mapie dłużej zywy :biggrin:

Przeciez jak ktos cie reanimuje to cofa ci deada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jak ktos cie reanimuje to cofa ci deada

Dziwne miałem wrażenie że doliczyło mi +2. No albo byłem po kilku piwkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację, nie naliczy Ci dwóch deadów. Inna sprawa to fakt że wczoraj grając kilka ładnych godzin, na palcach jednej ręki mogę zliczyć przypadki gdy ktoś mnie podnosił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotowania i podnoszenia zdecydowanie jest za mało w BFH...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×