Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

A tam gadanie, celownik można kupić już po 20 killach daną bronią, więc wystarczy kilkadziesiąt minut żeby szanse spokojnie wyrównać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogole mozliwe dostac w pakietach Atut "Celu 100%" albo wiekszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w 1 pakiecie ktory otworzylem dostalem 200% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troszeczkę pograłem i powiem szczerze, że gierka mnie naprawdę wciągnęła. Nie ma tylu dziwnych śmierci jak to w BF4 i pamiętny netcode. Chociaż muszę przyznać, że shotguny są chyba zabugowane bo ludzie giną z półsekundowym opóźnieniem ale cała reszta na plus.

Aha, jeszcze jeden mankament to taki, że zdecydowanie za mało broni a wprowadzenie licencji aby pograć po obu stronach to jak dla mnie dziwne zagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w 1 pakiecie ktory otworzylem dostalem 200% :D

Mialem na mysli te zdobywane podczas gry i kupowane za $ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem o co chodzi :D Myslalem, ze tylko w pakietach da sie trafic te atuty. Ma ktos oprocz mnie .300 Knockout?  Dobrze mi sie gra ta snajpa, ale za slaby jestem, zeby wykorzystac w 100% jej najwieksze zalety. Ale za to dla najlepszych snajperow to ta bron jest troche przesadzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz je jeszcze zdobywac za wykonywanie zadan lub awans (chyba co 5 lvl).

Atuty 100% wpadaja w pakietach. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy ma to moze zwiazek ale wpadly 2 pod rzad gdy przekroczylem 75. lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie w zwyklych zlotych pakietach trafic bronie z wersji deluxe i kamuflaz rattlesnake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie w zwyklych zlotych pakietach trafic bronie z wersji deluxe i kamuflaz rattlesnake?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć gdzie wbijać te diabelskie monety od kamery.Szczerze w ogóle bym zawracał tym głowy ale aby odblokować tą snajperkę 300 to niestety nie ma się wyboru. Dosłownie ustawiłem swoją kamerkę w trybie krwawa forsa aby wyłapywała typków co chcą zabierać forsę i słyszałem pikanie co chwila ale żadnej monety nie dostałem, z tego co wiem to przeciwnik taki musi być zabity ale jak samemu kogoś takiego ubijemy to już nie zalicza. Zna ktoś jakąś dobrą miejscówkę?

 

Ogólnie gadżet do dupy bo jak biegnie więcej niż jeden przeciwnik to i tak spotuje tylko jednego. TUGS z BF4 był dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj ze znajomym,ustaw dziadostwo i niech znajomy kilka minut posiedzi i postrzela do nadbiegajacych przeciwników.TAK,TA GRA WYMUSZA KAMPERSTWO (i inne nieporządane zachowania).Dziękuje dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie meczylem z kamerkami, zrobilem wszystkie medale na TDM na odplywie, ale najlepiej na yt poszukaj poradnikow, bo ponoc mozna, zdobyc ponad 3 medale w ciagu jednej gry, a srednio 1. Tak w ogole to kamerki to pikus przy zadaniu z reputacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z "Przesluchaniem"? Co trzeba zrobic zeby taka moneta wpadla?

Czy ktoś może powiedzieć gdzie wbijać te diabelskie monety od kamery.Szczerze w ogóle bym zawracał tym głowy ale aby odblokować tą snajperkę 300 to niestety nie ma się wyboru. Dosłownie ustawiłem swoją kamerkę w trybie krwawa forsa aby wyłapywała typków co chcą zabierać forsę i słyszałem pikanie co chwila ale żadnej monety nie dostałem, z tego co wiem to przeciwnik taki musi być zabity ale jak samemu kogoś takiego ubijemy to już nie zalicza. Zna ktoś jakąś dobrą miejscówkę?

Ogólnie gadżet do dupy bo jak biegnie więcej niż jeden przeciwnik to i tak spotuje tylko jednego. TUGS z BF4 był dużo lepszy.

Powinno pomoc:

https://youtu.be/amlvfViWHZA

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z "Przesluchaniem"? Co trzeba zrobic zeby taka moneta wpadla?

Załatwiasz gościa od tyłu, ale z bronią obuchową a nie nożem - jak go powalisz to możesz przytrzymać kwadrat żeby go przesłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,wyzwanie z camerkami zdecydowanie do poprawienia w najblizszej łatce.Sam się męczyłem,bez rezultatu.Jeżeli znajdzie się parę chętnych chłopaków do zrobienia wyzwania to z przyjemnościa pomogę też innym. PSN  KAMIL-SZCZECIN       prosze wysłać zaproszenie z wiadomośćią hardline,innych nie będę akceptował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Camery sa tak niepotrzebnym gadżetem, że mam wrażenie, że specjalnie dali to do zadania żeby ludzie tego używali. Mi brakuje 11 monet do snajpy.

Czasami stawiam Camere i na jednej rundzie TDM wpadaja dwie monety a czasem wcale.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiasz gościa od tyłu, ale z bronią obuchową a nie nożem - jak go powalisz to możesz przytrzymać kwadrat żeby go przesłuchać.

Dzieki, przetestuje przy najblizszej okazji.

Swoja droga to jak normalny "Kowalski" ma niby na to wpasc?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camera coins najlepiej na tdm na napadzie na bank lub przyplyw (czy jak siie ta mapa nazywa). Sa takie 2 drzewa w kierunku plazy od frontu budynku. Na nich wieszamy kamery. Powinny wpasc ok. 2 coiny na mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitbox lepszy niz w BF4? Czy nadal 3/4 magazynka? Aim asist jest jakiś czy 40% jak w BF4? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerki do zrobienia szybciutko w kilka rund. Poszukajcie na innym forum, gdzie trofea są ważne ;) Krwawa forsa(niemal każda mapa) albo DM (hollywood).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to jak normalny "Kowalski" ma niby na to wpasc?!

 

Cóż, najlepiej czytać podpowiedzi, które pojawiają się na ekranie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz w sprawie przesłuchań, mam pistolecik elektryczny i nóż zamiast kija i coś nie mogłem przesłuchać goscia, leżał pokręcony i tylko punkty wpadły za zabicie. To muszę mieć pistolet i cos do ogłuszania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń obuchowa jest potrzebna, trzeba nią zaatakować od tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, najlepiej czytać podpowiedzi, które pojawiają się na ekranie. ;)

Wylaczone standardowo bo denerwuja oczy ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz w sprawie przesłuchań, mam pistolecik elektryczny i nóż zamiast kija i coś nie mogłem przesłuchać goscia, leżał pokręcony i tylko punkty wpadły za zabicie. To muszę mieć pistolet i cos do ogłuszania?

Ja odrazu zabijam.. ale z tego co chłopaki w plutonie mówili to tak. Zachodzisz kolesia od tyły i obezwładniasz paralizatorem. Następnie masz 2-3 sekundy na to aby podejść i przytrzymać "kwadrat".

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×