Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Przełącz konsolę w tryb czuwania, oczywiście z włączonym w opcjach pobieraniem.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Bonsie to co mówi Fryz. Zajrzyj w ustawienia czy masz na czuwaniu ustawione ściąganie i zostaw konsolę w tym trybie ( pomarańczowa dioda ), mi tak całego bfa z premką ściągnęło w pół nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem,juz tak robilem nie raz z GTA V czy z PES`em. Zastanawia mnie tylko czemu nie ma nigdzie ukazane,ze dana gra wymaga takiego sciagniecia. Przy GTA itp. wszystko bylo widoczne-chora polityka. Na koncie USA mam 7h a na polskim ponad 2 dni. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykance maja premierę 17. My 19, dlatego ;)

Odpalisz normalnie jak kupiles US.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chetny yo bede mial 2szt BF:H funkiel nowki w folii z bundli w dniu premiery. dla chetnych po 199+10 wysylka priorytetem w ten sam dzien. jak cos pisac pw. A co do samej gry to znalazlem grafike pokazujaca darmowy weekend 20,21,22 grania w bfh teraz. nie wiecie czy w u nas w pl tez bedzie taka promo?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 8008X przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na to bym nie liczył. Gry po 330zł i nawet nie ma sposobu aby kod 10% zniżki wykorzystać na preorder :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ale za 2 dni to już nie będzie preorder :)

A rozsądni ludzie w preordery się nie bawią bo to po

1 degeneruje branże.

2 kupujesz kota w worku

3 i tak jest ryzyko, że grę dostaniesz dzień po premierze

Ja jestem w stanie zrozumieć np ludzi z wiosek którzy robią preordery ale znam faceta co mieszka na przeciw media Markt i podniecony robi preordery, a później idiota płacze, że został wydymany. I tak non stop

Choroba psychiczna?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, a później idiota płacze, że został wydymany.

Choroba psychiczna?

A jak Ciebie ktos wydyma to sie usmiechasz?

W sumie nie oceniam, kazdy sie bawi jak potrafi najlepiej ;p

 

Ale fakt faktem, ze zgadzam sie z opinia ze preordery sa zle, aczkowliek jestem hipokryta, bo np na Destiny mialem preordera;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie potrafisz zrozumieć mojego postu.

Pewnie też już masz preordera? ;)

Ja nie płacze bo potrafię wyciągać wnioski.

Jeśli zostaje wydymany i widzę, że preordery sprawiają, że firmy karmią mnie kitem przekolorywując swoje gry tylko po to aby sprzedać jak największej liczbie naiwniaków/pelikanów swoją kopie to każdy rozsądny człowiek powie stop!

Ja juz dawno przestałem ufać a wy będziecie tu płakać za kilka dni (oby nie wtedy i ja kupie)

Wiesz kolego jak kupisz raz preordera i zostaniesz oszukany to trudno masz pecha, zamawiasz 2 raz i znów oszustwo, wtedy jeszcze możesz mówić o wybitnym pechu!

Ale jak cie oszukują 3 raz a ktos dalej robi preordery to już chyba o takiej osobie można stwierdzić, że idiotą bo nie uczy się na błędach.

To wszystko doprowadziło do tego, że CDP firma której ufałem w 100% podrasowała na pokazy wiedźmina 3 aby złowić jak największą ilość podnieconych pelikanów.

To już jest bardzo niebezpieczny proceder który przez fanów nic nie dających preorderów stał się normą.

Tęsknię za czasami kiedy pisało się na forum ciekawe jak podrasuja grafikę od dema i jak full będzie wyglądał.

Odpalalem grę i podniecony zbierałen szczene z podlogi. A tera? mamy pokaz rok przed premierą prawie filmu zamiast gry a w pudle dostajemy ochłap który nie przypomina tego czym nas karmiono.

Edytowane przez BogitoX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam kupić dzisiaj na obiad też mi powiesz?

 

Uwielbiam jak ludzie pouczają innych co mają robić ze swoimi pieniędzmi.

 

PS: tak, złożyłem pre-ordera na BF:H.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie kupuję preorderów, nie kupuję też używek. dla mnie gry to totalne dno. czyham na niezadowolonych kolegów i pożyczam od nich na wieczne nieoddanie. tak gram w gry, inne metody nabywania tego typu produktów uważam za brak rozsądku i skrzywienie psychiczne ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie potrafisz zrozumieć mojego postu.

Pewnie też już masz preordera? ;)

 

No to chyba wlasnie Ty zrobiles big fail teraz;p B

Bueheheh gl hf i nie bierz tego co czytasz w necie tak doslownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie kupuję preorderów, nie kupuję też używek. dla mnie gry to totalne dno. czyham na niezadowolonych kolegów i pożyczam od nich na wieczne nieoddanie. tak gram w gry, inne metody nabywania tego typu produktów uważam za brak rozsądku i skrzywienie psychiczne ;)

 

W ogóle gry to strata czasu i są dla dzieci. Tak w telewizji mówio spece.

 

Ktoś już odpalił swoją kopię? Wrażenia?

Da się grać w duży podbój, czy festiwal lagów i "gumowych szelek"?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wlasnie Ty zrobiles big fail teraz;p B

Bueheheh gl hf i nie bierz tego co czytasz w necie tak doslownie.

No właśnie nie biorę, zwłaszcza tego co mówią deweloperzy ;) Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle gry to strata czasu i są dla dzieci. Tak w telewizji mówio spece.

Ktoś już odpalił swoją kopię? Wrażenia?

Da się grać w duży podbój, czy festiwal lagów i "gumowych szelek"?

W pewnych kregach mówią że to nałóg

W pewnych kregach mówią że to nałóg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel który najprawdopodobniej nikogo całkiem ciekawy , trochę jak taki serialik cops który kiedyś był całkiem popularny - reality show w klimatach policyjnych , bardziej na razie przypomina MoHy (6-7) niż BFy (5-6) , no i krs-one na tracku :)

Multi niestety już w pierwszej rundzie miałem te słynne szelki ale na sekunde tylko włączyłem więc nie wiem czy nie trafiłem na zlagowany serwer , mimo wszystko lubię single fpp i chcę sobie przejść w poerwszej kolejności , jak ktoś nie oczekuje cudów sam gameplay na te kilka rundek w tygodniu spoko , zajeżdza MoHem więc jak ktoś ma trzeźwe podejście i nie oczekuje BF5 a raczej walk close combat raczej się nie rozczaruję , dla reszty będzie pewnie średniaczek i zaraz znowu 10 osób naPisze jakie to jest odtwórcze i w ogóle bueee :)

Edit: no nie mogę się powstrzymać jak setny raz czytam o tych downgradach całych ... Filmik z 2005 roku .... Ten wybuch z 1: 05 :) jeny jak się tym jarałem wtedy ech

http://youtu.be/T4eXkj--rxE

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie płacze bo potrafię wyciągać wnioski.

Jeśli zostaje wydymany i widzę, że preordery sprawiają, że firmy karmią mnie kitem przekolorywując swoje gry tylko po to aby sprzedać jak największej liczbie naiwniaków/pelikanów swoją kopie to każdy rozsądny człowiek powie stop!

Ja juz dawno przestałem ufać a wy będziecie tu płakać za kilka dni (oby nie wtedy i ja kupie)

Wiesz kolego jak kupisz raz preordera i zostaniesz oszukany to trudno masz pecha, zamawiasz 2 raz i znów oszustwo, wtedy jeszcze możesz mówić o wybitnym pechu!

W tym przypadku dostaliśmy DEMO, a dokładnej BETĘ do ogrania i każdy mógł ocenić czy mu się podoba gra itp. Co za tym idzie - podjąć decyzję o ewentualnym zakupie/preorderze. Więc nie tak całkiem w ciemno. Płakać to powinniśmy wszyscy, że tak mało dostajemy demek i gry kupujemy niemal w ciemno. Tyle co nam napiszą w zapowiedziach, pokażą w podrasowanych screenach czy obiecają. Wtedy preorder to pole minowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to była ocena 9 na 100 ? :biggrin:

 

ps. Banzi , Ty wierzysz jeszcze w te oceny? Ja obawiając się w domu gniewu Posejdona , jeszcze nigdy nie powiedziałem że zupa była niesmaczna ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku dostaliśmy DEMO, a dokładnej BETĘ do ogrania i każdy mógł ocenić czy mu się podoba gra itp. Co za tym idzie - podjąć decyzję o ewentualnym zakupie/preorderze. Więc nie tak całkiem w ciemno. Płakać to powinniśmy wszyscy, że tak mało dostajemy demek i gry kupujemy niemal w ciemno. Tyle co nam napiszą w zapowiedziach, pokażą w podrasowanych screenach czy obiecają. Wtedy preorder to pole minowe.

 

Dokładnie, w ostatnich latach złożyłem dwa pre-ordery - jeden na Destiny, drugi na BF:H, oba po ograniu bety. W przypadku Destiny się nie rozczarowałem, zobaczymy co będzie teraz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10/10

 

"I ran over a guy with a couch. Goty. "

 

Takie rzeczowe i trafione w punkt recenzje lubię najbardziej ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna mowie, ze producenci nie powinni o nic pytac graczy. Powinni robic swoje. A co do gry to po ograniu multi w ea access wiem ze jest dokladnie tym na co czekalem od lat. I ja osobiscie sie ciesze ze nie ma czolgow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×