Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Byłby ktoś chętny pomóc w tym zadaniu ” Odblokuj ścieżkę reputacji mechanika poz. 4 w różnych grach 10″ ? Oczywiście z wzajemnością :)

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny pomóc w tym zadaniu ” Odblokuj ścieżkę reputacji mechanika poz. 4 w różnych grach 10″ ? Oczywiście z wzajemnością :)

Wejdz sobie na Amerykanskie serwery gdzie gra 4-5 osob w trybie fucha, wlacz Atut "Reputacja" 50%-100% i jezdz non stop-same wpadna w 10 roznych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz sobie na Amerykanskie serwery gdzie gra 4-5 osob w trybie fucha, wlacz Atut "Reputacja" 50%-100% i jezdz non stop-same wpadna w 10 roznych grach.

Bezsensu :) Lepiej znalezc jakas osobe, ktora ci pomoze. Wtedy zamiast grac cala runde 20min, to grasz tylko 5min i wychodzisz i od nowa, chociaz to i tak nudne ;P

 

Ja jak cos moge pomoc, ale jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi się udało za radą sO-Vickiego, ale nie powiem trochę czasu to zajęło, ale lvl też wpadł :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu :) Lepiej znalezc jakas osobe, ktora ci pomoze. Wtedy zamiast grac cala runde 20min, to grasz tylko 5min i wychodzisz i od nowa, chociaz to i tak nudne ;P

Ja jak cos moge pomoc, ale jutro.

Czy takie bez sensu to nie wiem. Podpowiedzialem metode ktorej sam uzywalem i sie sprawdzila. Nie potrzebowalem niczyjej pomocy, bylem kompletnie niezalezny. Reputacje wpadly w 10 kolejnych meczach, niezaleznie od klasy... a do tego kilka $$$ bo bylo akurat 2x XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to, ze bardzo nudna i czasochlonna metoda, ja bym nie wytrzymal tak grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo az tak zle biorac pod uwage to jak szybko wpadala przy tym kasa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, co do tej kasy, to co z nia robisz? Ja juz nie mialem co kupowac, to kupilem kamuflaz za 500k i battlepacki otwieralem, warto sobie ja zbierac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko uzbieram 50 tys to otwieram zlote paczki. Bronie mam juz ustawione pod siebie i nie potrzebuje kupowac 30 roznych celownikow.

W paczkach wpadaja rozne, przydatne badz mniej Atuty ktore warto wykorzystac.

Np. Atut Sprzetowca lub Celu zwieksza ilosc $ w trybie fucha i bardzo latwo tam nabic przez 30min kilkukrotna wartosc pakietu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najpierw sobie kupiłem wszystkie bronie, potem dodatki dla każdej klasy. Teraz zbieram na tego skina za 500tyś, a potem zamierzam lecieć we wszystkie celowniki. Cel musi być bo tak to nudno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o te boosty co można trafić w battlepackach to jakie warto używać i gdzie ? Bo do tej pory tylko używałem za zabicia i przejmowanie celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najpierw sobie kupiłem wszystkie bronie, potem dodatki dla każdej klasy. Teraz zbieram na tego skina za 500tyś, a potem zamierzam lecieć we wszystkie celowniki. Cel musi być bo tak to nudno :D

Ja akurat wszystkie ubrania i kolory samochodow dostalem w kuponach z battlepacks wiec jak najbardziej sie zwracaja! ;)

A jeśli chodzi o te boosty co można trafić w battlepackach to jakie warto używać i gdzie ? Bo do tej pory tylko używałem za zabicia i przejmowanie celu.

W battlepack mozesz trafic kupony na rozne dodatki broni. Powiedzmy ze trafisz kupon "kobra-kolimator"-mozesz go wtedy wykorzystac jednorazowo do wybranej przez Ciebie broni ktora ma dostepny ten celownik. Identycznie z kazdym innym dodatkiem. Dostaniesz jeszcze tryliard nikomu nie potrzebnych emblematow do Battlelog ktore sie dubluja po kilkaset razy ale i czasami jakies fajne naszywki-mozna zobaczyc je wszystkie w Dostosowaniu.

Mozesz rowniez trafic Atuty 25%, 50% i 100% (baaaaardzo rzadko)!

Jaki atut zastosowac do jakiej klasy to juz jest kwestia indywidualna. Mozesz zastosowac atut "zabijania" na trybie TDM (dostajesz dodatkowe $ za kill), "do celu" lub "sprzetowca" w trybie Fucha (dodatkowe $ podczas jazdy samochodami), "druzynowy" do Fucha, Podboj kiedy spawasz pojazdy kolegom z druzyny, znajomym. Atut "reputacji" gdy probujesz wbic 4 klasy reputacji w kazdej klasie do zrobienia zadan (czytaj strone wczesniej).

Poczytaj sobie co jaki atut daje i postaraj sie je jakos umiejetnie pod siebie dostosowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, apropos Świąt mam pytanie : co tam za pisklak mi ćwierka w grze?

Mapa Srodmiescie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sygnalizator przy przejsciu dla pieszych tak piszczy, o ile sie nie myle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Hardline czy w tej grze też są tak samo poryte respawny jak w BF4 tz.( wbiega przeciwnik do pustego budynku , ja go zabijam odwracam się plecami i dostaję serję w dupę od odrodzonego członka jego drużyny ) czy jest tak samo jak w BF4 ja pakuję całą serię z karabinu w gościa a on rozwala mnie jednym strzałem z rewolweru , lub wybucha mu granat pod nogami a on mnie rozwala snajperką ? Jeśli ta gra jest tak samo zryta jak BF4 to szkoda kasy na zakup.

Edytowane przez craxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Respawny sa jak najbardziej do poprawy. Szczegolnie w TDM, odradzasz sie przy przeciwniku. Sporo jest tez bardzo przewidywalnych miejsc gdzie mozesz stac i przeciwnicy sie beda jeden po drugim odradzali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

nie bo? Rozwij swoją wypowiedź. Moim zdaniem jest lepszy jeśli lubisz walkę w zwarciu ala Close Quarters z BF3. Jest szybko dynamicznie mi się podoba. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bo? Rozwij swoją wypowiedź. Moim zdaniem jest lepszy jeśli lubisz walkę w zwarciu ala Close Quarters z BF3. Jest szybko dynamicznie mi się podoba. Polecam!

Moim zdaniem graficznie jest troche gorzej, singiel jak dla mnie słabszy....ale to tylko moje zdanie...w multi za szybko sie ginie, za mało broni, dzwiek i mapy w bf4 lepsze.jezeli miałbym komus polecic jedna z tych gier to bez zastanowienia byłby to bf4.zreszta nie ma co tych gier porownywac bo to 2 różne bajki.. pozdrawiam.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te gry idealnie nadaja się do porównania

dla mnie to 2 inne bajki czekam na bf5, battlefront sobie odpuszcze choc ograne mam wszystkie bf-y a w hardline pogram od czasu do czasu dla zabicia nudy i oderwania sie choc na chwile od bf4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×