Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie singiel dużo, dużo lepszy w hardline niz w 4, rozgrywka szybsza, niestety TDM niegrywalny przez respy... czy lepszy ? Moim zdaniem TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardline mocno nastawiony na walkę piechotą. Jeśli wolisz dużo broni pojazdów i ogólnie zróżnicowaną walkę bierz w BF4. Z innych rzeczy to broni jest zdecydowanie za mało no  te respy. Ile to razy odrodziłem się pod lufą kilku przeciwników w szczególności TDM. Jeśli chodzi zresztą o respy to chyba bolączka dotychczas każdego BF'a począwszy od trójeczki.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie to chodzi mi o multi w singla raczej nie gram . Zbyt duża ilość pierduł w grze jest bezsensowna , liczy się grywalność , mogę mieć w grze tylko rzucanie  kamieniami do przeciwnika z możliwością odblokowania procy ale by to było zrobione na tyle sensownie by dało się grać bez irytacji  a sam wspomagacz celowania w BF4 (nie wiem czy jest w Hardline) jest jakimś nieporozumieniem . Jak dla mnie to świetną grą multi był COD4 ale po wymianie sprzętu na nowszy  ciężko jest odpalić płytkę z tą grą na PS4 :)  No i teraz trzeba się męczyć :sweat: W sumie to zapłacił bym za konwersję COD4 na PS4  nawet 500zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalność jest jak dla mnie ok. Nie ma takich rzeczy jak to było przy premierze BF4, choć czasem zdarzają się dziwne śmierci. Tak jak pisałem wcześniej jeśli lubisz walkę piechoty to hardline jest dobry, jeśli bardziej zróżnicowane walki + więcej wybuchów to zdecydowanie BF4.

Jeśli chodzi o mnie to obecnie jakbym miał wybierać wziąłbym BF4. Za dużo niższą cenę dostaniesz zdecydowanie więcej. 

BF4 + premium - chyba ktoś pisał 115 zł

Hardline + premium - 219 + 209 = 428 zł

 

Wracając jeszcze do klas to bardzo fajnie mi się gra szturmowce, karabiny bojowe pomimo kosmicznego recoila po prostu roznoszą przeciwników. Walić krótkimi seriami najlepiej.

Co do klasy specjalisty to brakuje mi tutaj takiej snajpery co miała kosmiczny dmg na dystans jak w BF3 - m98b, BF4 - SRR61. Nie odblokowałem jeszcze co prawda 300 knockout ale tutaj trzeba będzie jeszcze pograć.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez 300 knockout jest na bliski zasieg(do 50m) :biggrin:

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

jak dokładnie zdobyć 15 monet tarczą balistyczną? (szturmowiec syndykat)

Wystarczy odbijać pociski tarczą czy zabijać?

Ile trzeba odbić pocisków lub zabić tarczą aby wpadła moneta?

 

EDIT: Mozna zginąć lecz trzeba odbić 250 pocisków(wpadła moneta)

 

Udało mi się zabić trzech tarczą lecz nie wpadło,widocznie trzeba zabić więcej osób tarczą

Edytowane przez KAMIL-SZCZECIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na battlelogu lub bfhstats.com powinien być opis przy monecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

jak dokładnie zdobyć 15 monet tarczą balistyczną? (szturmowiec syndykat)

Wystarczy odbijać pociski tarczą czy zabijać?

Ile trzeba odbić pocisków lub zabić tarczą aby wpadła moneta?

EDIT: Mozna zginąć lecz trzeba odbić 250 pocisków(wpadła moneta)

Udało mi się zabić trzech tarczą lecz nie wpadło,widocznie trzeba zabić więcej osób tarczą

Wez kolege i niech napieprza w tarczs ile wlezie jako przeciwnik. Tylko tarcza potem sie niszczy i znika. Chyba max jedna lub dwie monety na zywocie tarczy. Potem albo zbierać od kogoś lub dead i od nowa. Moneta chyba co 110pkt jest.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

jak dokładnie zdobyć 15 monet tarczą balistyczną? (szturmowiec syndykat)

Wystarczy odbijać pociski tarczą czy zabijać?

Ile trzeba odbić pocisków lub zabić tarczą aby wpadła moneta?

 

EDIT: Mozna zginąć lecz trzeba odbić 250 pocisków(wpadła moneta)

 

Udało mi się zabić trzech tarczą lecz nie wpadło,widocznie trzeba zabić więcej osób tarczą

 

Odbicie 250 obrażeń tarczą jest proste. Natomiast wbicie 15 monet tarczą to normalnie jakiś kretyn wymyślił. Wczoraj jak dureń biegałem w meczach aby właśnie blokować pocisk tarczą, z tym, że w tam nie ma mowy o odbijaniu 100 obrażeń a 100 pocisków. Jest to normalnie najbardziej idiotyczne wyzwanie w całej serii BF jak pamiętam. Jak chcesz wbijać te monety to szykuj się, że mecze będą wyglądać 0-17, 0-15 albo coś w tym stylu. Twórcy tutal przeszli głupotą samych siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbicie 250 obrażeń tarczą jest proste. Natomiast wbicie 15 monet tarczą to normalnie jakiś kretyn wymyślił. Wczoraj jak dureń biegałem w meczach aby właśnie blokować pocisk tarczą, z tym, że w tam nie ma mowy o odbijaniu 100 obrażeń a 100 pocisków. Jest to normalnie najbardziej idiotyczne wyzwanie w całej serii BF jak pamiętam. Jak chcesz wbijać te monety to szykuj się, że mecze będą wyglądać 0-17, 0-15 albo coś w tym stylu. Twórcy tutal przeszli głupotą samych siebie.

Już odblokowałem dubeltówkę,pozostałe syndykaty również.Zabicie kogoś tarczą jest cholernie cieżkie,czym bliżej jesteś przeciwnika tym mniej uderzeń tarczą musisz wykonac.Ogólnie od 2 do 5 uderzeń w zależności od odległości od przeciwnika.A co się tyczy zgonów przy tym wyzwaniu to faktycznie masakra,jeżeli ktoś przejmuje się swoim K/D to raczej ustawi się na to wyzwanie z kumplami.Ja zginołem śmiercią tragiczną z trzysta razy lecz widok zaskoczonych i kombinujących przeciwników jak mnie zabic kiedy osaczałem ich tarczą bezcenne,pod warunkiem że nie miał juz granatów czy zapalających.Ogólnie miałem wile zabawnych sytuacji,więc nie przejmować się chłopaki statami i nie grać ciągle ta samą bronią tylko bawcie się tą grą i nauczcie się śmiać z samych siebie ...czego sobie i Wam życzę.Ogólnie gra dobra i traktuje jak COD a. Dobrej zabawy na polu walki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zadania z syndykatu, wedlug mnie opłaca się robić mechanika i ewentualnie medyka.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubeltówka to jakaś tragedia.. Masakra.. W sumie lepszy jest normalny shotgun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myslałem że o dobrą zabawę,dubeltówka fajna nie gadaj.Chyba że chcesz zabijać nią z 20 metrów i boisz się o swoje K/D w takim przypadku nie będziesz czerpał przyjemności z grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 4 bronie fajne. Najlepszy Knockout i FMG. Dubeltowka jedynie klimatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Discovery ogladałem Fabrykę Militariów i pokazywali jak produkują CZ-75. Podobno jest tak dobry, że wszystkie brygady specjalne wojskowe i policyjne mają je na wyposażeniu. Nawet ci snajperzy co bronili helikoptera w ogniu.

Zainteresował mnie ten pistolecik i okazuje się, że można jego kupić TYLKO po stronie "bandytów".......

Ale strzela się fajnie nawet bez dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wtorkowy patch. Zmiany:

BUG FIXES:

– Fixed a server crash in Rescue

– Increased the character limit in the MapList to support up to 150 maps in a rotation

– You can now set the time limit to 0 and it disables the time limit instead of instantly ending the round in Blood Money

– Various fixes for server crashes with rental servers (multiple issues addressed)

– Fix for the timer in Conquest freezing when the user set the time limit higher than 800

– Fix for MP squad join issue where after the squad leader gets disconnected, a new leader cannot kick members or disband

– Fix for the patch awarded in released game for reaching Rank 10 in the Beta

– Fix for Derailed Levolution where players were teleported to origin of Point B and killed in some circumstances

– Fix for crash if the UI is disabled in the .cfg file

– Fix for Bloodmoney exploit in HH where players could access the money pile through the floor/roof

– Fix on XB1 for players using invite/join on friend after Quickmatching

– Fix for the Uzi’s weapon license cost, setting it to the correct value of $50,000

– Fix for X360 players being unable to invite friends while playing Rescue

– Fix for a rare crash in the Customize screen

– All platforms, miscellaneous low frequency crash fixes

GAMEPLAY CHANGES:

– Conquest tickets increased (CQL 999, CQS 600)

– Greatly decreased nearby bullet impact flinch; your aimpoint will not shift from rounds striking the environment near you

– Fixed some issues with FLIR/IRNV

– RPG reduced to 1 ammo from back of cars, with smaller explosion radius overall thus requiring more skill to use effectively

– TDM friendzones have been adjusted for better spawning

– Rescue / Crosshair exploit where players could skip the round start time by hitting START or ESC has been fixed

– Couch health reduced and repair rate decreased to a miniscule amount, making the Couch the one-off it was intended

– Player should no longer Quickmatch into servers with unsupported numbers of players

– K10: Reduce max damage to 33 and min damage to 8

– Saiga and PTR: reduce recoil to bring more in line with Cop faction DMRs

– HCAR and HK51: reduce recoil to bring more in line with SCAR-H and SA-58

– .410 Jury: Increase damage per pellet to become more effective

– FMG-9: increase damage per round to 25 and push out falloff start range to make these weapons more effective

– Battlerifle min damage increased to 25 across the board

– AKM min damage reduced to 24

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku grach powiem tylko, że poprawki w respach na TDM to chyba tylko w bug fiie. Bo w rzeczywistości nadal nie raz zrespili mi się wrogowie na plecach i na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dać za ta grę 100 PLN aby postrzelac dla relaksu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz po aktualizacji wreszczie HK51 jest bardzo przyjemną bronią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś widoczne zmiany? Fmg9 czuc ze lekko słabsze jest. Na tdm ciut lepiej :/

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kolejna gwiazda forum? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×