Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

O kolejna gwiazda forum? :)

Coś dziwnego zapytać w temacie BF o to czy gra jest warta wydania 100 PLN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, lepiej kupić kebaba i jakies piwko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polactwo pełną gębą, popytam na zagranicznych forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij tylko podać im przelicznika złotówki, bo inaczej mogą się pogubić.

 

A trochę bardziej w temacie: dla mnie warto, dla kilku moich znajomych też, dla innych moich znajomych nie warto. Pomogłem?

 

Jakbyś tak zamiast rzucać tekstami o "polactwie" (swoją drogą co to w ogóle za durna moda z tym polactwem czy cebulactwem?) poczytał z jedną, dwie ostatnie strony to byś nawet pytać nie musiał..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to że zadaje ktoś pytanie nie oznacza że automatycznie otrzyma odpowiedź. Zadanie pytania także automatycznie nie zamyka mozliwosci rozmowy o innych smaczkach i nowinkach w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie są tu porównania BF4 vs Hardline a różnice między tymi grami znam.

Ja zastanawiam się nad Hardline lub Call of duty które wiem, że zdecydowanie jest warte 100 złotych. BF 4 mnie nie interesuje bo nie lubię pojazdów.

Ja naprawdę nje wiem skąd to wasze oburzenie...

Skoro juz macie ta gre to proszę napiszcie, czy gra pozwala się zrelaksować , czy jest może frustrująca, da się grać z randomami czy może nie brać jeśli nie mam teamu ?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się oburzył, to raczej nie my. ;-)

 

Nie wiem co jeszcze można napisać o Hardlinie - dla mnie to dobra gra, z przyzwoitym netcodem, jak dokładnie wygląda rozgrywka to najlepiej zobacz sobie na jakimś Youtubie/Twitchu, bo opisać to dość ciężko.

 

Czy pozwala się zrelaksować? Tak. Czy jest frustrująca? Pewnie, że (czasem) tak, chociaż w moim przypadku bardzo rzadko. ;-) Da się grać z randomami, chociaż wiadomo, że frajda i wyniki w grze z ekipą zawsze są lepsze.

 

Zaznaczę jeszcze, że pojazdy występują i bywają cholernie irytujące, głównie z braku siły ognia do zajęcia się nimi, więc na niektórych mapach, jeśli pojazdy są dla Ciebie minusem, pewnie będziesz się wkurzał.

 

Moim zdaniem największym problemem Hardline póki co jest straszna bida jeśli chodzi o zawartość - zarówno map jak i wszystkiego innego jest tu po prostu mało zwłaszcza po tym, jak w ramach odpoczynku od BF:H odpaliłem sobie BF4 (swoją drogą to coraz bardziej zacząłem doceniać czwóreczkę, na tyle, że nawet chodziła mi po głowie myśl o wywaleniu 300 złotych na wersję premium z PSS, na całe szczęście ochłonąłem).

Edytowane przez fryz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardziej kontaktowy względem bf4, sporo budynków, korytarzy etc. Stawiałbym go na równi z codem, zrypane respy (dzieki czemu sporo resp camperow ;) - sam czasem przykampie), ginie się równie szybko, nieraz zero czasu na reakcje. Tdm slaby, 64 graczy to według mnie nieudany eksperyment, ale warto bylo sprobowac, nie testowałem tych trybow na 5 vs 5, bez znajomych chyba nie ma sensu, pozostałe nawet fajne ;). Kupiłem niedrogo, ograłem, w ten weekend sprzedam ze strata kebaba i piwka :'(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoń, wczoraj na serwerze trafiłem na twoich ziomków :D Hardlajnowy świat mały. Nie powiem Supas (bodaj V) mnie troszeczkę zjechał :D I jeszcze Von jakiś tam :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no koksy-sroksy. VonLofix to młody człowiek ale refleksvma niesamowity, a Supas jak to Supas, wpada i wszystkich kładzie na cytrynkę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a takie nasze klanowe powiedzonko, ale trzeba by czuć klimat sytuacji i poznać ludzi i ich teksty , aby uznać za zabawne. :)

 

ale się przyjęło, "wchodzę , robię trzech , czterech na cytrynkę i wychodzę"

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VonLofix to nieślubny syn Von_Lofixberga. Niestety młody wstąpił do klanu z przeciwnej strony barykady ;). Jedyna nadzieja, że wujek Supas i Okoni (nie wspomnę o surowym Ziminie) wyprostują go jak trzeba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VonLofix to nieślubny syn Von_Lofixberga. Niestety młody wstąpił do klanu z przeciwnej strony barykady ;). Jedyna nadzieja, że wujek Supas i Okoni (nie wspomnę o surowym Ziminie) wyprostują go jak trzeba.

No jak ja bym miał go prostować na swoją modłę to najnormalniejszy nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym różni się X Supas od V :D ? Z panem X grywałem jeszcze w BF3, mam nawet w znajomych  a tu widzę V. Aż się boje ilu ich jeszcze tam jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Supasów produkujemy w specjalnych fabrykach ;)

 

A tak na poważnie , to bracia, spoko ludzie, niestety XSupasa codzienne obowiązki zmusiły do odpuszczenia grania, a były czasy gdzie jeszcze z grupką ludzi całkiem dobrze ogarniali naszą bf'ową Reprę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, okoń czekam aż kupisz Hardline bo pograłbym z wami :biggrin:

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni spoko ziomki, najgorsze lagusy na Polu - zimin i ruslan ;] 

loLki srolki :P

 

To już historia, Ruslan z nami nie gra (odpuścił bfa całkowicie) , a Ziminowi chyba zreperowali internet bo zrobił się śmiertelny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje, to od dziś ruszyły prywatne serwery

Przy okazji zapraszam na serwer -> PPB Polska na PlayStation 4. Polski serwer gdzie gra fajna ekipa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooby tez mogą wbijać? Kupiłem 10 min temu Hardline :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooby tez mogą wbijać? Kupiłem 10 min temu Hardline :)

Takich lubimy najbardziej :D Joke, wbijaj liczy się fun! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa respawn w TDM po patchu? Dalej odradza przed nosem przeciwnika? Czy jest juz lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×