Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dalej chcę MP4. Dobrze, że będzie teraz przerwa - akurat wykorzystam ten czas na podgonienie kilku tematów żeby we wrześniu radośnie pierdzieć w fotelik jeżdżąc Shelby :P Bawcie się dobrze, udanych wakacji :thumbsup: Do obaczyzka na torze :laugh:

Edytowane przez lalek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wpierniczam w temat, ale padła mi PS3 a bym może też pojechał, gdyby nie to ;)

 

Otóż podczas ostatniej sesji z GTA5 zauważyłem duże lagi, doczytywania i skoki animacji, co się wcześniej w ogóle nie zdarzało. Jak wyszedłem z gry to menu również zauważalnie wolniej chodziło. Dzisiaj z kolei odpalam konsolę, odpalam jakieś demo i w ogóle nie da się grać, pokaz slajdów. Jak się wyświetliła jedna klatka animacji na 20 sek. to było dobrze. Wie ktoś może co się stało? HDD się sypie, może jakiś układ graficzny? Czy da się to prosto wyleczyć, czy tylko serwis ewentualnie konsola na śmietnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimne luty na grafice tzn musisz oddać konsole do naprawy dobry elektronik ci to poprawi i będzie chodziła jak złoto przlutuje płytkę sprawdzi napięcia (Rebaling układu GPU lub procesora)i  bedzie gites. 

http://www.naprawykonsol.pl/naprawy-konsol.html - tu taki łepek robi u mnie w Elblągu ale też na całą Polskę może coś znajdziesz u siebie bliżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wpierniczam w temat, ale padła mi PS3 a bym może też pojechał, gdyby nie to ;)

Oddawaj konsolkę do serwisu na SPA i szybko zapisuj się na wyścig  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w serwisie, może dziś będzie juz diagnoza. Zobaczymy ile wyjdzie naprawa i jak długo potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Konsola ma walnięty hdd, coś tam od wykrywania kontrolera oraz wymaga czyszczenia i wymiany pasty termoprzewodzącej (w sumie dziwne, bo mam ją ok 4 lat i jakoś jej specjalnie nie katowałem, poza tym ma dużo przestrzeni naokoło celem dobrej wentylacji). Za całość panowie serwisanci życzą sobie 350 zł, więc podziękuję im za robotę, ewentualnie spytam czy jej nie chcą ode mnie odkupić za 150 zł i sobie ją naprawić a potem sprzedać.

 

Nic jednak straconego, gdyż brat ma praktycznie nieużywaną Ps3 czekającą, aż ktoś w końcu zechce podłączyć ją do prądu i wcisnąć przycisk ON. Problem w tym, że jest ona oddalona 400 km ode mnie i wymaga zamówienia kuriera by ją mi przysłał. Koszt: pewnie z 50-100 zł.

 

Tak więc proszę dopisać mnie do listy zawodników i pytanie z mojej strony - które auta są jeszcze dostępne, bo tabelki z zespołami i wynikami są różne i nie wiem, które informacje są aktualne.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc proszę dopisać mnie do listy zawodników i pytanie z mojej strony - które auta są jeszcze dostępne, bo tabelki z zespołami i wynikami są różne i nie wiem, które informacje są aktualne.

Wszystko masz w pierwszym poście. Aktualne dostępne/zajęte auta są w spoilerze Zespoły / Kierowcy. Wpisz w temacie do jakiego teamu (z wolnych) chcesz się zapisać i gotowe  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem Ferrari :-)

nepejegy.jpg

Przy okazji pozdrowienia z Toru Poznań

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ps3 tez na wykonczeniu niestety u mnie na wsi nie ma serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem Ferrari :-)

Pięknie ;) Będziesz zatem w zespole z dobrym znajomym  :thumbsup:

 

Oby nasze wszystkie peestrójki wytrzymały jeszcze trochę. Przynajmniej do momentu, jak już wszyscy będziemy mieli PS4 i jakiegoś godnego następcę GT6  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już nową konsolę. Ściągnąłem GT6 (14gb instalki), zainstalowałem. Poszło całkiem szybko, całość zamknęła się w godzinie. A teraz ściągam pierwszy patch i co widzę? Że download nie przekracza 135 kb/sek !!! To 40x wolniej, niż prędkość pokazywana na teście pobierania. Oznacza to, że wszystkie patche ściągnę za ok. 31 godzin. O ile przy 99% nie wyskoczy jakiś błąd.

 

Wam też patche ściągały się z taką astronomiczną prędkością? Już zaczynam rzucać k...mi na lewo i prawo i zastanawiam się, czy j...bać twórcę GT6,czy też Sony.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już nową konsolę. Ściągnąłem GT6 (14gb instalki), zainstalowałem. Poszło całkiem szybko, całość zamknęła się w godzinie. A teraz ściągam pierwszy patch i co widzę? Że download nie przekracza 135 kb/sek !!! To 40x wolniej, niż prędkość pokazywana na teście pobierania. Oznacza to, że wszystkie patche ściągnę za ok. 31 godzin. O ile przy 99% nie wyskoczy jakiś błąd.

 

Wam też patche ściągały się z taką astronomiczną prędkością? Już zaczynam rzucać k...mi na lewo i prawo i zastanawiam się, czy j...bać twórcę GT6,czy też Sony.

 

Mi wszystkie aktualizację pobierały się 6 godzin. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpadam z tego wyscigu w piatek do roboty ide a w sobote musze byc o 5rano na lotnisku ponad 500km w dwie strony no i oczywiscie w niedziele do roboty znowu ,nie dam rady jechac 3 godz.pewnie juz pojde spac

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim zainteresowanym o zbliżającym się, wielkimi krokami wyścigu :D Są jeszcze wolne miejsca i trochę czasu na wybór auta oraz trening. Nie ma nic lepszego na koniec sezonu urlopowego, jak porządne długodystansowe ściganko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wczoraj mnie nie było w Rzymie. Kierowca lawety podobno zapił. Na Brands Hatch rozłożyliśmy się już w paddocku. Zaraz po meczu siatkówki Polska - Serbia (będzie 3-2) pojawię się na torze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście również będę, tylko musze jeszcze przetestować deszczowe opony ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...  :biggrin: Ja jeszcze dopiszą pozostali, to możemy liczyć na około 12-tu zawodników  :thumbsup: Jak na wytrzymałościowy, 3h wyścig, to świetny wynik. Zapowiada się niesamowite ściganie.

Zastanawialiśmy się ostatnio, czy nie zmienić zużycia z normalnego na szybkie. Jeden pit na godzinę (około) sprawia, że stinty mogą się trochę dłużyć. Przedyskutujemy to jeszcze przed wyścigiem i jeśli ktoś zgłosi veto, to zostawimy tak jak jest.

Instinct, mam nadzieję, że uporałeś się z kierownicą i będziesz dzisiaj.

Laker, nie pie**ol za przeproszeniem  ;)  tylko wsiadaj do swojej R8 i walcz! Niekoniecznie o P1, chociaż wszystko jest możliwe  :P Po wczorajszym DC musisz mieć wielki niedosyt i tylko 3h+ za kołkiem może to złagodzić  ;)

 

Już nie mogę się doczekać kwalifikacji  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka, że jestem sam w chacie z córką. Jeżeli obudzi się w trakcie wyścigu to czeka mnie przymusowy pit stop. Nie bierzcie tego za walkower ;) Widzimy się niebawem na gridzie :)

 

 

EDIT

 

Sory za wyjście, ale nie miałem innej opcji. Środek nocy, dziecko mi się co chwile budzi, nie ma szans na dobre ściganko. Przepraszam Nervus za te uszkodzenia, nie zdążyłem się dobrze rozsiąść po pauzie. Mam nadzieję że nie zaważyło to bardzo na losach wyścigu. Yogi, sorki za przetrzymanie Cię pod koniec. Klapa, szkoda tego wyścigu. Graty dla zwycięzscy :thumbsup:

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brands hatch jest niesamowity ten tor sie nie nudzi tak jak r8. wyscig spoko chociaz frekwencja moglaby podskoczyc,ja usiadlem za kolko po niezlym maratonie bez snu wiec spodziewalem sie ze nie dam rady skonczyc wyscigu ale sie udalo.

Na 65 okr wciaz 1 pit mialem myslalem ze pierdolca dostane jak nie wstane po fajke zreszta wytrzezwiec tez zdazylem przez 3 godz.dobrze ze szybkie zuzycie wroci

Kwalifikacje znowu przy kominku,start bez zadnych karamboli po kilku okr. Stawka sie rozjechala -grupka z przodu grupka z tylu a ja sam kilkanascie okr. Poczulem sie jak w drodze na lotnisko trasa pusta tylko ja i droga zero aut,juz na poczatku sie zdziwilem ze buggarek zostal z tylu nissan musi byc straszny

Jaski jechalismy razem i nagle ja wylecialem w sciane z zakretu bo celowalem papierosem do kominka i to byly moje jedyne uszkodzenia-smialem sie z tego choc sporo stracilem :)

finish niesamowity bo wiedzialem ze catani sie zbliza widzialem go wyjezdzajac z drugiego zakretu i co okr. dystans sie zmniejszal a zostalo jakies 10-15 min a na mecie roznica 10 razy mniejsza niz z lukaszem na SPA po trzech godz. to naprawde fajny motyw :)

Yogi normalnie stajesz sie powoli "jaskiniowym piotrasem" tempo niesamowite

Edytowane przez laker
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie moja druga polowka zaczela marudzic ze jej przeszkadzam w spaniu, a ze rano na rano do pracy szla musialem zakonczyc swoje sciganie. Mam nadzieje ze na nastepny wyscig uda mi sie wszystko lepiej poustawiac :)

Co do tych 2h to na poczatku bardzo duzo bledow, gdzies jakies uszkodzenie przymusowa wizyta w picie. Szczerze to liczylem na ten deszcz, niestety tylko posiapilo.

Pierwsza godzina zleciala momentalnie, drugie 60 min ciagnelo sie w nieskonczonosc. Dzieki lakier za towarzystwo na torze;) z Toba zdecydowanie tempo wyscigowe poprawilem, no i przelamalem monotonność samotnosci na torze:)

Dzieki i do zobaczenia na kolejnym torze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×