Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

Kur.. z nienacka do roboty musialem isc nawet nie zobaczylem tego toru i dzis nie zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Sharenta to sie nie martw bo On juz do Z4 wskoczyl :)

 

Co, jak, kiedy?!  :blink: Staram się regularnie pilnować tematu, ale tej deklaracji nie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wiedziałem o tym, bardziej było pytanie czy mogę ;-) jak ktoś chce z4 to niech bierze, bo faktycznie nie wiem jeszcze czy wystartuje. Wolałbym się poscigac ze wszystkimi ludźmi przez 3h, a nie tylko wybranymi osobami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wydawalo mi sie ze deklarowales ze chcialbys pojechac Z4. Tak to jakos zapamietalem ale spojrzalem ze nic takiego nie pisales. To chyba jakas deklaracja treningowa byla ?? Nie wazne , sorka za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gadamy często o kierownicach i dzisiaj trafiłem na t300 w mega cenie: http://www.kurtmedia.pl/product-pol-559941-Kierownica-Thrustmaster-T300-PS3-PS4-Force-Feedback.html

Jest to 200 zł taniej niż w morele i chyba najtańsza oferta z europy(nie licząc przesyłki).

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśki nie bierz Beemy, dej żyć :P ja z Yogim polece Mclarenem MP4 :)

Edytowane przez swietym
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie wiedziałem o tym, bardziej było pytanie czy mogę ;-) jak ktoś chce z4 to niech bierze, bo faktycznie nie wiem jeszcze czy wystartuje. Wolałbym się poscigac ze wszystkimi ludźmi przez 3h, a nie tylko wybranymi osobami...

Nie bardzo mogę sobie to jakoś wyobrazić  :dry: Jazda wszystkich w bliskim kontakcie, w 3 godzinnym wyścigu, to raczej sfera pobożnych życzeń chyba?  :P

Ja się cieszę jak mogę chociaż z jednym rywalem powalczyć przez większą część wyścigu  :yes: Emocji jest równie dużo. Nawet walka (korespondencyjna) na większym dystansie daje już frajdę. Tutaj jest czas na wszystko  :biggrin:

 

Ale mnie zaszczyt kopnął. Będę skrzydłowym Jaskiego  ;) No, to pozostałym ciężko będzie wyrwać punkty BMW  :P Osobiście nastawiam się na walkę z załogą MP4  :thumbsup:

Do zobaczenia na treningach  :biggrin:

 

 

Ostatnio gadamy często o kierownicach i dzisiaj trafiłem na t300 w mega cenie: http://www.kurtmedia.pl/product-pol-559941-Kierownica-Thrustmaster-T300-PS3-PS4-Force-Feedback.html

Jest to 200 zł taniej niż w morele i chyba najtańsza oferta z europy(nie licząc przesyłki).

 

No i co Piotras robić? Czekać 2-3 m-ce na obniżki, czy brać taką (chyba) okazję??! A może w okolicach Świąt podrożeją, zamiast stanieć?

 

I jak to się ma do takich cen T500?

http://www.alternate.pl/Thrustmaster/T500-RS-GT/html/product/790604?

 

Czy dobrze pamiętam, że mówiłeś, że T300 ma już lepszy mechanizm? Nie jestem też pewien tych pedałów od T300... Ciężki orzech :(

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astona poproszę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent , jesli szukasz rywalizacji z wieksza grupa scigantow to zapraszam w poniedzialek i w piatek:) Wlasnie konczymy event gdzie szanse byly wyrownane na maxa i nic nie stalo i nie stoi na przeszkodzie zebys dolaczyl:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus, T500 to sprawdzony produkt. Lata na tym Yogi, Smokey, ja i chyba Piotras(?) i wszyscy zadowoleni. Nie jeździsz przecież raz w tygodniu, więc tym bardziej warto. Odkładaj na T500 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co Piotras robić? Czekać 2-3 m-ce na obniżki, czy brać taką (chyba) okazję??! A może w okolicach Świąt podrożeją, zamiast stanieć?

I jak to się ma do takich cen T500?

http://www.alternate.pl/Thrustmaster/T500-RS-GT/html/product/790604?

Czy dobrze pamiętam, że mówiłeś, że T300 ma już lepszy mechanizm? Nie jestem też pewien tych pedałów od T300... Ciężki orzech :sad:

Jedeno co mogę dodać to że sam powolutku szykuje się do zmiany. Moje stanowisko na teraz jest takie, że raczej będę polował na T300 za jakieś pół roku. I od razu będę myślał o innych pedałach, bo te dołączane w zestawie to są raczej koszmarne.

Teraz mam g25 i opcja nr 1 adapter pozwalający podłączyć te pedały do t300. Opcja 2 to kupno pedały T3PA, opcja 3 to pedały z t500, opcja 4 będą dostępne modyfikacje pedałów dołączonych do zestawu T300 (progresywny hamulec jak to ma miejsce w T3PA). dodam że kolejność jest przypadkowa :-)  (jak na ten moment).

Co do odczekania to w moim przypadku (Irlandia) myślę że w styczniu / lutym / marcu pojawi się trochę sprzętu osób niezadowolonych z prezentów świątecznych lub osób które uznały, że już się im znudziło ściganie na kierownicy.

Dodam że dyskutowaliśmy też z piotrasem i piszą że baza od T300 jest ulepszoną formą T500 ... ale czy tak naprawdę jest to pokaże rzeczywistość...bo może się okaże że T300 się psuję, hałasuje albo coś tam jeszcze i wtedy okaże się że lepiej jest mieć sprawdzoną przez wielu T500.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mogę sobie to jakoś wyobrazić  :dry: Jazda wszystkich w bliskim kontakcie, w 3 godzinnym wyścigu, to raczej sfera pobożnych życzeń chyba?  :P

Ja się cieszę jak mogę chociaż z jednym rywalem powalczyć przez większą część wyścigu  :yes: Emocji jest równie dużo. Nawet walka (korespondencyjna) na większym dystansie daje już frajdę. Tutaj jest czas na wszystko  :biggrin:

 

Ale mnie zaszczyt kopnął. Będę skrzydłowym Jaskiego  ;) No, to pozostałym ciężko będzie wyrwać punkty BMW  :P Osobiście nastawiam się na walkę z załogą MP4  :thumbsup:

Do zobaczenia na treningach  :biggrin:

 

 
 

 

No i co Piotras robić? Czekać 2-3 m-ce na obniżki, czy brać taką (chyba) okazję??! A może w okolicach Świąt podrożeją, zamiast stanieć?

 

I jak to się ma do takich cen T500?

http://www.alternate.pl/Thrustmaster/T500-RS-GT/html/product/790604?

 

Czy dobrze pamiętam, że mówiłeś, że T300 ma już lepszy mechanizm? Nie jestem też pewien tych pedałów od T300... Ciężki orzech :sad:

Szczerze, to nie wiem a nie chce też wpływać na czyjąś decyzje. Po prostu wkleiłem niezłą oferte do sklepu, w którym kupowałem i nie było żadnych problemów. Cena to 200-300 zł taniej jak w innych sklepach. T300 to tx z lepszym kołem kierownicy(te koło mega mi się podoba i szkoda, że nie jest większe) i kompatybilnością pod PS zamias xone. 

Alternate to chyba dość lipny sklep i lepiej kupić w morele jak Yogi, cena podobna a koszty przesyłki sporo niższe i porządny sklep. Zanim kupiłem swoją to w  alternate mieli za niecałe 1400, ale jak zobaczyłem oceny to wychodzi na to, że to jakaś parodia sklepu. 

W t500 silnik szczotkowy z pasami klinowymi czy jakoś tak(jest to minimalnie wyczuwalne) a w t300 masz bezszczotkowy czyli cichszy i płynniejszczy(czyli jest też prawdopodobnie szybsza), ale moc ff jest słabsza. Fajnie to opisuje recenzja insidesimracing gdzie typ testujący napisał, że w GT6 na t500 używał moc 6 na 10 a w t300 używa 10. 

Pela, no chyba opcja z modyfikacją pedałów jest najlepsza i po prostu szukanie tych od t500. T3PA jest całe z plastiku(nawet ramiona) a na nasze to około 500 zł. Te od t500 można trafić naprawdę tanio.

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pela, no chyba opcja z modyfikacją pedałów jest najlepsza i po prostu szukanie tych od t500. T3PA jest całe z plastiku(nawet ramiona) a na nasze to około 500 zł. Te od t500 można trafić naprawdę tanio.

Może i jest najlepsza opcja modyfikacji ale jak na razie to nic nie ma, a czy bedą jakieś warianty to sie okaże. Bo jeśli to jest jakiś kompletny szajs to nikt się nie będzie bawił w modyfikacje tylko (kosz). No choć zawsze zostaje modyfikacja by lalek (piłeczka do squash ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternate to chyba dość lipny sklep i lepiej kupić w morele jak Yogi, cena podobna a koszty przesyłki sporo niższe i porządny sklep. Zanim kupiłem swoją to w  alternate mieli za niecałe 1400, ale jak zobaczyłem oceny to wychodzi na to, że to jakaś parodia sklepu. 

Nie chodzi mi o ten konkretnie sklep, ale o to, że T500 mocno się już zbliża cenowo do T300. A jednak dla mnie T500 jest przynajmniej o klasę lepsza, zwłaszcza właśnie na pedały. 

Chyba powoli wiem, co znajdę pod choinką w tym roku  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, w tym roku mikolaj powinien wpasc do Ciebie z wozkiem, T500 wazy troche;) I niech nie wpada przez komin bo gabaryt sie nie zmiesci;)

Co do porownania T300 i T500 to powiem tak, na chlopski rozum.

Jesli cos nazywaja t300 to znaczy ze jest slabsze od t500 ;) Conajmnej o 200pkt;)

Tak samo jak z autami np: GT300 i GT500 ktore auto szybsze??? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym chłopskim rozumem to jest różnie np. Formuła F1 niekoniecznie jest gorsza niż F3 ;-) a Nikon D1 od D5000 ;-) (żart)

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Pela, to byla teoria stworzona pod potrzebe;) T50000:)

A co do Twojej odpowiedzi to skumalem ze to zart;) Spoko:)

Do wieczora:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bmw jest do wzięcia.

:sad: Wiedziałem, że to zbyt piękne, żeby było prawdziwe... Nie ma żadnych szans, że wystartujesz w sobotę?  :ohmy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jaski nie jedzie to ja tez - no bo z kim bede sie scigal ostatnio piotras jakis slaby :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laker NP

w sobote pracuje dosc dluuugo a w niedziele spowrotem do roboty wiec nie jade na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×