Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

Laker nikt nie mówił że przez ciebie się coś nie odbyło. Ale co do decyzji, to ja rozumiem taka praca i tego nie przeskoczysz, choć nie dasz mi możliwości rewanżu za Brands Hatcha :mellow: a to jest nie do przyjęcia :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam wyscig nie odbyl sie z powodu problemow z dzwiekiem. Nieumiejetnie to rozegralismy wtedy;) Zadna w tym Twoja wina. Mnife nie zastraszysz Laker :) Wiec pisze " nie pierdol" Laker , te wyscigi zostaly stworzone pod Ciebie ...i Nervusa i Jaskiego. To chyba trojka najbardziej nakrecona na dlogie wyscigi:))) Do soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj o mnie :biggrin:  Czekam na ten 3h jak na zbawienie, podjarany jestem :mary: i nastawiony na rewanż z Lakerem :paladin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś masakra i lipa, właśnie się dowiedziałem że idę na wesele w sobotę i na Panoramie mnie nie będzie chyba że jakiś cud będzie i się nie odbędzie wyścig albo przełożycie  :whistling:  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś masakra i lipa, właśnie się dowiedziałem że idę na wesele w sobotę i na Panoramie mnie nie będzie chyba że jakiś cud będzie i się nie odbędzie wyścig albo przełożycie  :whistling:  :shok:

wytlumacz o co chodzi moze wesele zrobicie za tydzien :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca trenuję ten tor i taki zonk, zapłaczę się no chyba że zaczekacie na mnie do 3.00 :biggrin: i pojadę na zapałkach :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy napewno zdaze :D ale chyba nie dotrwalbym do konca .

Kur... play mi sie wylacza co chwila zaraz sue wku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie nowego. Na forum chciałeś rozdawać pieniądze więc chyba nie jest to dla Ciebie problem. 

Ja niestety raczej nie wystartuję bo już się umówiłem na oglądanie UFC, na którym walczy 3 polaków. Główna karta z Błachowiczem od 21 czyli raczej nie dam rady. Szkoda, bo uwielbiam ten tor i nawet nie przeszkadzają mi limity bo po prostu chciałem pojechać MP. Tak jak Catani liczę na przełożenie wyścigu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś masakra i lipa, właśnie się dowiedziałem że idę na wesele w sobotę i na Panoramie mnie nie będzie chyba że jakiś cud będzie i się nie odbędzie wyścig albo przełożycie  :whistling:  :shok:

Zostałeś zaproszony na wesele trzy dni przed?! Nie powinni się więc dziwić, że możesz mieć już inne plany... np. wyścig wytrzymałościowy ;) A tak poważnie. Tylko jakaś katastrofa może sprawić, że wyścig się nieodbędzie :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka wczoraj i przedwczoraj robilem w sprintach 1:29:2,1:29:4 a dzis 1:32:5 :) mam nadzieje ze to tylko efekt thc i hs bo jaski z catanim ciagle gadali :)

Troche mnie to zmartwilo

Cholera to nie tu napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotras, MEGA złośliwy wpis. Mogłeś sobie darować. Żadnego emota nie widziałem więc mniemam, że to było na poważnie. 

JAkoś to do Ciebie nie pasuje ;)

 

p.s. edytowałem z "troche" na "MEGA".... :P

 

be aware...I am almost sober ;)

Edytowane przez SMokey76er
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie nowego. Na forum chciałeś rozdawać pieniądze więc chyba nie jest to dla Ciebie problem. 

Ja niestety raczej nie wystartuję bo już się umówiłem na oglądanie UFC, na którym walczy 3 polaków. Główna karta z Błachowiczem od 21 czyli raczej nie dam rady. Szkoda, bo uwielbiam ten tor i nawet nie przeszkadzają mi limity bo po prostu chciałem pojechać MP. Tak jak Catani liczę na przełożenie wyścigu :thumbsup:

nie mam potrzeby kupowac nowej a to ze chcialem pomoc koledze nie znaczy ze spie na kasie dzis kupilem opony do auta wydalem 320euro na chinszczyzne,bo cala kase puszczam z dymem :) i gdybym kupil playa musialbym tydzien nie jarac .a moj play juz tak ma od dawna i jakos z tym zyje - zaczekam az zdechnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotras, MEGA złośliwy wpis. Mogłeś sobie darować. Żadnego emota nie widziałem więc mniemam, że to było na poważnie. 

JAkoś to do Ciebie nie pasuje ;)

 

p.s. edytowałem z "troche" na "MEGA".... :P

 

be aware...I am almost sober ;)

Coś ostatnio z Lakerem lubimy sobie dogryzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem napalony, jak szczerbaty na suchary  :biggrin: Kondycja już trochę lepsza niż wczoraj i tylko odliczam godziny do startu. Mam nadzieję, że będę miał z 2-3 rywali. Tyle już wystarczy  :P do dobrej zabawy. Dawno już nie siedziałem w mojej Z4, więc będzie podwójnie ciekawie  :thumbsup: Dozoba wieczorem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony panowie, zaspałem...

chyba panorama przelozona bo jak wrocilem do domu to nerwus gral w vos tam innego a yogi byl w gt6 ale pokoju nie bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juhhu  :biggrin: Czyli mnie nie minęło :banana:

PS.: Nervus co do wesela to tak czasami mam, bo nie byłem jako gość tylko w pracy, (zajmuję się fotografią), i jak trzeba to awaryjnie też pojadę  na wesele. Kasa się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. chyba, że taka opcja. Teraz rozumiem. Fotograf? Czemu to ja robię fotorelacje? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MP4 czeka w garazu i sie nudzi;) Niedawno moja ekipa wyleciala z Australi ale podobalo mi sie, chetnie wroce:)

Ostatnio bylem jedynym autem AM, nie udalo sie wystartowac a szkoda bo okazalo sie za na tym torze auta AM sa .......ziuuuuummmmmmm i tyle go widzieli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×