Skocz do zawartości
NERVUS_PL

GT by Night - Endurance ***Zapraszam wszystkich chętnych***

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda Laker :( Liczylem na walke z Twoja R8 dzieki dlugim prostym :) Wez sie zastanow jeszcze prosze :) i uwazaj bo jak Cie nie bedzie to, to ...

. ... bede do Ciebie dzwonil....codziennie rano , o 5,30 rano;) U Ciebie 4,30 hehe , no , nie zartuje, tel . mam:)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się Laker, poważnie. Nawet we Wronkach Cię tak wcześnie nie budzili :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Laker :( Liczylem na walke z Twoja R8 dzieki dlugim prostym :) Wez sie zastanow jeszcze prosze :) i uwazaj bo jak Cie nie bedzie to, to ...

. ... bede do Ciebie dzwonil....codziennie rano , o 5,30 rano;) U Ciebie 4,30 hehe , no , nie zartuje, tel . mam:)

Z tego co pamietam miazdzyles moje audi na prostych,w zakretach nadrabialem niewiele wiec walki by nie bylo jak na SPA :p

Za to Catani ma ze mna rachunki do wyrownania ostatnio wpadlismy na mete z roznica 0,135sec wczesniej z lukaszem 2sec. I to z nimi raczej stoczylbym walke :)

Edytowane przez laker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jeszcze miejsce na dziś? :)

Miejsca jest pod dostatkiem  :P Bardziej mnie interesuje w jakiej klasie i jaką furą chcesz wystartować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Cię wpisałem matta  :thumbsup: Do zobaczenia wieczorem w słonecznej Australii  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , bardzo Was przepraszam ale nie dam rady dziś pojechać ........eeeeee nie jaja sobie robię ale nie do końca . Prawda jest taka że mogę się nie wyrobić przed 22,30. 

Nervus mam prośbę załóż pokój treningowy , Ty , lub może Piotras ze swoim LTE:) Ja postaram się pojawić jak najwcześniej , wypadły mi sprawy natury tak ważnej że porostu wcześnie nie dam rady dzisiaj .....raczej . Najpoznie będę 22.45 ale mam nadzieję że będzie inaczej i pojawię się wcześniej . Do wieczora :biggrin:

 

Matta , fajnie będzie Cie spotkać ponownie na torze . Super  :thumbsup:  Nissan wolny :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem w chatę i jestem załamany. Dzieciaki się bawiły i zrzuciłly PS3 z półki (a właściwie wyrwały mocowania i wszystko pofrunęło) , a kierę popisały mazakami. Zniszczone gniazdo HDMI w TV, plejak się nie włącza i nie reaguje na nic, a kiery nie mam nawet jak sprawdzić. Idę się najebać zanim zwariuję. Dzisiaj na stówkę mnie nie ma, może do poniedziałku coś z tym zrobię. Bawcie się dobrze, powodzenia dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dramat, lalek :( Jaki pech, no ale tak jest przy dzieciach... Wielka szkoda, że Cię dzisiaj zabraknie. Liczyłem na pojedynek z całym zespołem MP4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poniedziałek mooooożeeee uda mi się pożyczyć konsolę od ziomka. Moja niestety w ogóle się nie włącza. Odeślę na gwarancję, ale zanim przyjdzie druga minie przynajmniej 2 tygodnie :whistling: I muszę jeszcze wyjąć płytę z grą jakimś sposobem :wallbash: Kurwa, tak czekałem na ten wyścig. Akurat teraz i w przyszłym tygodniu mam trochę czasu żeby pojeździć, dżizasssss :mad:

Edytowane przez lalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko lukasz, będziesz miał jeszcze szansę... tak, jak my wszyscy  :sad: Wczoraj wyścig się nie odbył. Mieliśmy mega opóźnienie (jak dla mnie nieakceptowalne). 1,5 godziny poślizgu, przy 3h wyścigu, to zbyt wiele  :beee:

Dodatkowo problemy z tym pier*****ym dźwiękiem  :threaten: Ciągle ktoś miał brak dźwięku. Nie pamiętam, ale chyba nawet kilku sprintów nie udało się pojechać, bo ciągle coś...  :stink:

Przekładamy start na najbliższą sobotę.Mam nadzieję, że większości będzie pasować, a może też pojawią się Ci, których teraz miało nie być..? 

Mam nadzieję, że do tego czasu japońce ogarną temat  :swoon2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda troche wczorajszego wyscigu ale nie ma tego zlego bo przynajmniej moglem spedzac niedziele na ost.w tym roku pucharze Porsche :)

Tor Poznań

post-58785-0-47594900-1411903470_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyścig się nie odbył.

 

laugh-voldemort.gif

 

YES YES YES ! Bardzo mnie to cieszy, może się jednak na niego załapię :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po wczorajszych treningach, Nissan przedstawił mi fatalne warunki finansowe :/

W związku z powyższym, składam wniosek do FIA o przeniesienie do zespołu Ferrari :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci przelew na konto FIA i będzie Pan zadowolony. Skoro mowa o Ferrari, to przelew musi być odpowiednio wysoki :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wyciągnąć płytę, skorzystałem z tego tutka:

 

 

PS3 jest martwe, ale reszta działa. Na jutro raczej bez problemu uda mi się pożyczyć konsolę, ale z weekendem może być gorzej :whistling: Zobaczymy. I tak mi już przeszło kiedy przeczytałem o tym, że wyścigu nie było :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci przelew na konto FIA i będzie Pan zadowolony. Skoro mowa o Ferrari, to przelew musi być odpowiednio wysoki :P

Czeki przyjmujecie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuje z tych wyscigow niestety ale...

Zaczyna sie zbyt wczesnie -w sobote zawsze pracuje.

Konczy sie zbyt pozno- w niedziele tez zawsze pracuje

I jakos nie przemawia do mnie ten event ale wiadomo ze nie wszystko wszystkim sie podoba.

No i nikt nie bedzie mowil ze przez tego ch... wyscig sie nie odbyl albo ze sa dwie godz. opoznienia. To przemyslana decyzja i prosze mi nie pisac ...nie pierdol,itd. Jak bedzie nurb i miejsce to wtedy chetnie pojade czyli gdzies za rok :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×