Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Też używam eneloopów, które kupiłem z ładowarką. Jedna para starcza mi na ok tydzień grania, podczas gdy druga zawsze leży w ładowarce naładowana. Nigdy więcej żadnych kabli :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie taniej Was wyjdą baterie sygnowane znakiem Tesco? :biggrin: Ja kalkulowałem ten zestaw play & charge i tak kalkulując nie zauważyłem, że mi się wyczerpały oryginalne akumulatorki. Wsadziłem jakieś paluszki z szuflady i śmiga od tygodnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie taniej Was wyjdą baterie sygnowane znakiem Tesco? :biggrin: Ja kalkulowałem ten zestaw play & charge i tak kalkulując nie zauważyłem, że mi się wyczerpały oryginalne akumulatorki. Wsadziłem jakieś paluszki z szuflady i śmiga od tygodnia :P

To jest zakup jednorazowy, a baterie systematycznie trzeba brać. Sithman  sam mam dwie sztuki Play & Charge i nie twierdze że są złe, ale długość ładowania. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman  sam mam dwie sztuki Play & Charge i nie twierdze że są złe, ale długość ładowania. :biggrin:

Nie wiem jaka jest długośc ładowania, bo jak baterie są słabe, to podpinam na noc i mam z głowy, a rano już naładowane ;)

W związku z powyższym nie wiem też jak to jest grać na kablu, jeszcze nie musiałem.

Każdy lubi co innego, dla mnie P&C jest super i gorąco polecam. Wolę to niż chodzącą non stop ładowarkę do accu tylko po to, żeby jedne baterie były w zapasie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to aku musi cały czas być podłàczony , nie można po naładowaniu odłożyć ich ? Bo chciałem wziàć 8 i ładować na zmianę w jednej tej ładowarce (dwa pady mam ) . Jak tak długo trzyma na kablu to bez kitu może i lepiej wziàć jeden play & charge :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to aku musi cały czas być podłàczony , nie można po naładowaniu odłożyć ich ? 

Sirjusli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą być, bo inaczej się rozladuja i będzie naelektryzowane powietrze... Ja mam akumulatorki i co? Naladuje i na tydzień mi starcza para, później wrzucę drugi komplet i zero problemów przez kolejne 7 dni, a w międzyczasie naladowalbym by je 20 razy.. Także tak jak napisał sithman, co kto lubi bo akurat pad od iksa wytrzymuje mega długo, nie to co ds4.. Na zwykłych bateriach no name nabilem z 60 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie co do kompatybilności wstecznej. Może ktoś odpalał Mass Effect i pomoże rozwiać moje wątpliwości. Chodzi o to, czy płytka z mass effect (polska wersja) odpala się na xbox one w polskiej wersji językowej. Pytam, ponieważ niemiecka wersja odpala się po angielsku i nie ma możliwości zmiany języka.. Ktoś coś wie :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :P

 

Jako, że od kilku tygodni miałem problemy z lapkiem (nie dokańczające się aktualizacje, wywalanie konta i jakieś inne koszmarki), postanowiłem 3 dni temu się za to w końcu wziąć.

Trwało to trzy dni, bo czas był tylko wieczorem, a rano wstać trzeba. Na początek "odśwież system" i jedziemy od początku, czyli z Windows 8.

Potem szukanie Win 8.1 bo cholera zapomniałem, że to ze sklepu jest, a nie ze zwykłej aktualizacji i wreszcie oczekiwanie na clou programu: WIndows 10!

Jakąś godzinę temu skończyłem, więc napiszę na początek tylko krótkie: wooow!

Olałem wszystkie negatywne komentarze na temat tego systemu rozchodzące się pocztą pantoflową lub w internetach, bo większość pewnie nawet nie zainstalowała, a marudzi ;)

 

Sama winda jest super, interfejs jak i wygląd przypasowały mi z miejsca, ale jako, że temat jest o XO, to skupię się na tym co dla nas najważniejsze:

 

Przede wszystkim stream przy moim wiejskim necie 6mbit/sek działał całkiem spoko, tylko jeszcze zrywa co jakiś czas połączenie.

W niedzielę lub poniedziałek potestuję opcję z połączeniem kablem, bo na razie na szybko sprawdziłem tylko po wi fi i jeszcze w tym samym czasie syn jakąś grę pobierał, więc i połączenie mogło być słabe.

Natomiast doświadczyłem troszkę jak to ma w założeniach wygladać i jestem zachwycony. Koniec walki o tv jak chcemy zdusić jakąś grę.

Dodatkowo, jeśli tak będzie wyglądał dash w naszych konsolach to nie mam pytań.

Skończy się narzekanie na bałagan i mozolne szukanie czegokolwiek w menu.

Bardzo fajnie, logicznie i przede wszystkim wygodnie jest wszystko rozmieszczone.

Przegląd, dodawanie, czy zapraszanie znajomych, podgląd zdobytych achivementów - wszystko jest na swoim miejscu i pokazane bardzo przejrzyście.

Dla przykładu: po lewej mamy pasek menu z odpowiednimi ikonkami (start, gry, wiadomości itd.) i opisem, wchodzimy np. w osiągnięcia i wyświetla nam się lista naszych gier z wynikiem gamescore zdobytym przez nas, podanym wynikiem maksymalnym do osiągnięcia i procentowym określeniem ile już zdobyliśmy.

 

Post napisany może trochę chaotycznie i na gorąco, ale serio polecam każdemu użytkownikowi XO zainstalowanie Win 10 na laptopie/pc jeśli ma taką możliwość, ze względu na chociażby obsługę XO.

Mam też cichą nadzieję, że kiedy dostaniemy Win 10 na nasze konsole stream bedzie hulał jeszcze lepiej.

Na tą chwilę i tak jest dobrze. Good job MS, keep working :thumbsup:

 

p.s. taki drobny fun: Żonka gra sobie teraz w Peggle, a mi podczas pisania posta wyskakuje na dole powiadomienie o zdobytym achivemencie :D

Mała rzecz, a cieszy... jeśli ktoś jednak woli "poprawę stabilności systemu podczas działania niektórych aplikacji", to na siłę nie będę go przekonywał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, Gyrosy, FM6 Ultimate, MGS5 i Mad Max. W 1000 zł się zmieści, czyli tyle ile Kowalska wydaje na waciki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umysł biedaka zawsze będzie biedny

 

Ja w tym roku jeżeli chodzi o X, to jeszcze tylko GOW i Tomb Raider. Halo poczeka w kolejce aż ogram poprzednie części. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, Gyrosy, FM6 Ultimate, MGS5 i Mad Max. W 1000 zł się zmieści, czyli tyle ile Kowalska wydaje na waciki :biggrin:

No u mnie dochodzi jeszcze Dishonored, Whispering Willows, Tomb Rider, Wasteland 2, Divinity, Halo 5, Fallout 4, Star Wars, Beyond Eyes, The Book of Unwritten Tales 2 + jeśli wyjdą w tym roku to Fable Legends i Warhammer EoT  - Kowalska miałaby jeszcze na tampony zapewne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Warsy obczaimy najpierw w EA Access, a w Fable Legends można się zapisać na beta testy. Możliwe, że te dwie pozycje spadną wtedy z listy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma że tak słodko , Pro Evo wyglàda słabiutko :) Nie mam parcia na tà serię od lat ale unikać jak ognia , pierwszy raz śmiechneliśmy gromko widzàc coś tak nielrzyzwoicie rozmazanego ech Konami ( Madden działa i wyglàda przepièknie )

Edit : no tak 1360x1080 :) Jak ja zaczynam sié czepiać rozdziałki to wiedz że coś się dzieje , po wielu piwkach szło od razu zauważyć że coś jest nie tak :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma że tak słodko , Pro Evo wyglàda słabiutko :) Nie mam parcia na tà serię od lat ale unikać jak ognia , pierwszy raz śmiechneliśmy gromko widzàc coś tak nielrzyzwoicie rozmazanego ech Konami ( Madden działa i wyglàda przepièknie )

Edit : no tak 1360x1080 :) Jak ja zaczynam sié czepiać rozdziałki to wiedz że coś się dzieje , po wielu piwkach szło od razu zauważyć że coś jest nie tak :)

 

Uuu coś chyba nie tak z TV :) Ja dzisiaj chwilę zagrałem i to zdecydowanie najładniejsza piłeczka jaką widziałem. Ostre jak brzytwa tekstury, super AA i bardzo płynna.

W dodatku gra się jak w starego dobrego ISSa. Aż zacząłem rozważać zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale musiałem to napisać bo pierwszy raz to zauważyłem hehe :) Jednym słowem sub hd w grach sportowych mòwimy nie !

A sama gra bardzo przyjemna zgadzam sié Winning Eleven 6 Final Evolution :)

Stara plazma panasa moze dlatego troche mleko :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w multi wymiatałem w Q3 jak w żadnej innej grze później. Pomimo kilku lat grania na padzie, to myszka z klawiaturą dawała mi pełną kontrolę, a tutaj dalej trochę chaosu mam, ale zagryzę zęby i może przynajmniej średniakiem jakimś zostanę w Halo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo 5 jest taka zagwozdką, grałem w Halo 3 i 4 i Reach ale mnie nie wciągło. Nie mają jak zainteresować nowych użytkowników, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neonet ewidentnie leci sobie w ch**a. Rzucili gazetkę z FH2 za 149 zł, a gry nigdzie nie mieli. Do tej pory nie mają, a zamówiona 12 dni temu. Nie ma to jak reklamować towar, którego się fizycznie nie miało, by sprzedawać w takich cenach. Obsrali zamawiających byleby ktoś do sklepu przylazł i może kupi coś innego jak towaru z gazetki nie ma. Nie czekam już na przesyłkę tylko kupię gdzie indziej. Łaskawie mi napisali, że mogę zrezygnować z zamówienia. Tylko po co mam rezygnować? Zamówiłem za pobraniem to jak może wyślą za 2 lata to też obsram i nie odbiorę. Dzisiaj byłem w Media Markt - 249 zł, Media Expert - 249 zł, Euro - 249 zł, Tesco - wyprzedane. Zaraz zamawiam na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.gametrade.pl/products/forza-horizon-2-XOne?utm_source=gametrade.pl&utm_medium=ads&utm_campaign=Forza%20Horizon%202%20(X1)

Nowa, za 140, z szybką wysyłką. Ja dostałem nawet od nich edycję Day One.

Edytowane przez Pan J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×