Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy każda wersja stojaka wheel stand pro deluxe będzie pasowała pod logitecha g29? Z tego co widziałem są dwie wersje deluxe i deluxe v2. Jakie są różnice między tymi stojakami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech g27 i g29 mają takie samo mocowanie do stojaków WSP? To samo rozmieszczenie otworów na śruby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech g27 i g29 mają takie samo mocowanie do stojaków WSP? To samo rozmieszczenie otworów na śruby?

Tak mają dokładnie takie samo mocowanie i rozstaw śrub

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka jest najtansza kierownica z shifterem ktora bedzie dzialac na ps4?

Widze tylko nowego logitecha g29 ze skrzynia za 1350 zl

Smutne to ze taki logitech g25/g27 malo kosztuje a ps4 nie wspiera, lepiej wyciagnac kase od graczy i wydac to samo w nowej obudowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najtańsza, ale jedna z lepszych, polecam Thrustmaster 500RS.

Działa świetnie.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady... bez shiftera kosztuje wiecej niz g29 z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo G29 to szajs.

 

Dokładnie tak...

SkibaPL

Dlatego napisałem, że może i nie najtańsza, ale jedna z lepszych.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikba Thrustmaster 500 plus Add-on TH8RS Shifter skrzynia w układzie H lub sekwencja (w komplecie) 

nie wiem czy to do 300 też nie pasuje nie interesowałem sie ale pewnie też 

 

przy 500 i PCarsach jak dobrze ustawisz FF to gwarantuję że nie trzeba robić już przedramion zakwasy obligatoryjne

FF wyrywa łapki niby 150 Nm  

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do T300 pasuje jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego G29 to szajs? chcę kupić kierę do Dirt Rally i ta promocja z Currys z góry strony jest bardzo kusząca... ktoś ma/grał na G29?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G29 to to samo co G27, więc nie tyle szajs co wtórna technologia, lekko przestarzała porównując to np. do T300 czy TX.

To dobra kiera, ale moim zdaniem maks za tysiaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po tyle chodzi... zestaw ze skrzynia za 1300 a to co podales po 2700?

Zdecydowanie bym wolal g29 kupic, stojak to kwestia wyspawania + siedzenie od maluszka

Najtaniej na allegro znalazlem kierownica 900 a shifter 200, moze zza granicy by wypadlo lepiej. Trudno ze to g27 w nowym opakowaniu.

Tutaj jakis gotowy zestaw - http://allegro.pl/nowa-kierownica-logitech-g29-shifter-pc-ps3-ps4-i6097921073.html

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastykowe zębatki (g29) v/s (t300 czy t500) porządny silnik na magnesie cicho działający nic w tym zakresie nie ma do połamania 

za 1700,- masz super baze z wymiennym więcem kierownicy juz są 3-4 modele do t 300 t500

 g29 plastykowa zabawka za 1400-1200 

 

miałem logitecha g 27 , GTDF grałem na G29 - bez porównania do obecnej T500 gorąco polecam dopłacić te kilka złotych na solidna kierownicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że taka T300 która ma te same bebechy co T500 kosztuje teraz chyba tyle samo co G29.

Jakbym miał wybierać to nawet bym się nie zastanawiał, a jeśli tak to tylko czy warto dopłacić do T500 czy brać T300.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to może inaczej. Mam stare DFGT + WSP. DFGT idzie na allegro a do WSP za 70 zł można dokupić zestaw żeby pasowało do innych kierownic ("nie zalecają" bo niby cięższe kiery są ale 400 zł za nowy stojak nie dam, chyba by mnie pogieło skoro jeden się kurzy w piwnicy).

 

To G29 z UK bez shiftera by mnie kosztowało około 1000 zł już z gotowym WSP pod niego. Czy to jest G27 w innym opakowaniu to dla mnie nie jest aż tak ważne bo nie mam G27, a chcę mieć kierownicę do PS4 nie płacąc jak za nową konsolę. Więc jakiekolwiek opcje "za 1700" odpadają. Tysiąc to jest maks i już się będę musiał nakombinować żeby w domu nie wyszło że dałem 1000 zł za kolejny sprzęt który się będzie kurzył :)

 

Ale skoro T300 można wyrwać w podobnej cenie co G29 to napiszcie mi pokrótce czy to T300 jest faktycznie lepsze i czy daje radę, zwłaszcza że nie będę często grał. Teraz chcę głównie do Dirt Rally. Biegi chcę zmieniać manetkami ale za ręczny fajnie by było złapać obok :). W DFGT miałem zawsze ręczny na shifterze ustawiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od poczatku mowie o najtanszej kierownicy z manualem a tu wyskakujecie z Thrustmasterem 500RS ktory w takim zestawie kosztuje 2,5k a to juz nie sa grosze tylko tysiak roznicy wzgledem G29.

Czy do jakiegos tanszego Thrustmastera mozna dokupic shiftera osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam T300/TX i nie zamieniłbym jej na nic innego, chyba że jakiś Fanatec, ale to już dla mnie przesada.

Wydanego hajsu również nie żałuję. Grałem kilka razy w markecie na G29, według mnie zupełnie inne odczucia.

Również miałem DFGT i to jest zabawka w porównaniu do T300, najprościej ujmując.

 

Podstawowa sprawa, T300 kosztuje tyle samo co G29, przy takich cenach moim zdaniem nawet nie ma co się zastanawiać, tym bardziej że kółko Logitecha to poprostu gorszy sprzęt nawet pomijając odczucia, sama specyfikacja i technologia to pokazuje.

 

Może również warto się pochylić nad T150, cenowo wypada dużo korzystniej, nie jest to oczywiście to samo ale kilka osób ma i sobie chwali min. Tacho chyba.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ręcznego chyba nie ma na tym shifterze osobnym?

W każdym razie poczytaj jeszcze sobie o awaryjności sprzętu Thrustmastera, wiele osób na to narzeka. Logitech stara technologia, ale wszystko wytrzyma. Z Thrustmasterem wszystko zależy jaki egzemplarz trafisz. Jakbym teraz miał koło kupować to raczej T300 bo sprzęgło do niczego niepotrzebne i shifter zresztą też, tym bardziej że WSP spod DFGT idealnie pod nią pasuje, bez żadnych modów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem bazę od T300, teraz mam to samo tylko pod XB czyli TX, obie w porządku, no ale może mi się przyfarciło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od poczatku mowie o najtanszej kierownicy z manualem a tu wyskakujecie z Thrustmasterem 500RS ktory w takim zestawie kosztuje 2,5k a to juz nie sa grosze tylko tysiak roznicy wzgledem G29.

Czy do jakiegos tanszego Thrustmastera mozna dokupic shiftera osobno?

 

Zarowno do T300 RS jak i T150 mozna dokupic takowe akcesoria:

 

Pedaly: T3PA i T3PA-PRO

Shifter: TH8A

 

Dodatkowo w T300 mozesz zmienic wieniec kierownicy.

 

Czy to oplacalne to sam musisz przekalkulowac, niestety szukajac zarowno pedalow jak i shifera (choc pozniej mi przeszlo bo ilez to wozow ma w realu wlasnie manetki a nie sekwencje) to niestety komplety wychodzily powyzej 1000pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to T300 kosztuje tyle samo co G29 ale z shifterem. G29 bez shiftera kosztuje <1000 a takiego T300 nie ma.

 

czy źle szukam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shifter: TH8A - koszt 600 zl

 

Pedaly: T3PA - 600 zl,
             T3PA-PRO - 600 zl

Kierownica - T300 RS - 1400 zl
                     T150 - 750 zł

Gdybym chcial cos z tego zlozyc to nie wychodzi tanio

Logitech g29 - kierownica 900 zl, shifter 200, pedaly w zestawie.

Serio nikt tu nie ma g29 i to jest taki gniot ze sie nie oplaca kupowac? ja tak jak Cwir pewnie sie pobawie i poleci w kat bo z wyscigow jakie mnie interesuja to project cars i colin jednak widze ze wsparcie ps3 g29 tez ma i dirta 2 bym dokonczyl.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×