Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Januszu!! nasz mistrzu biznesu! Za taka cene co ty chcesz mozesz zapewne nabyc T100. Jest to gowniana kierownica ale jesli zrobisz specjalne Januszowe tricki to podziala ci lata :) Ogolnie nie polecam mialem t100 i sie rozpadla po 3 miesiacach. T150 jest dobra kierownica wyjsciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFGT nie działa z Ps4, tak samo jak i G25/27. 

Nie kupisz nic sensownego do 500 zł. Mogę jedynie Ci polecić T150, 750zł, ale warto :) bo potem to już 1300 za T300 i wyżej ;)

Dziękuję :)

Januszu!! nasz mistrzu biznesu! Za taka cene co ty chcesz mozesz zapewne nabyc T100. Jest to gowniana kierownica ale jesli zrobisz specjalne Januszowe tricki to podziala ci lata :) Ogolnie nie polecam mialem t100 i sie rozpadla po 3 miesiacach. T150 jest dobra kierownica wyjsciowa.

Dzięki za odpowiedź.

 

P.S. po co te docinki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz do czegos zoobowiazuje:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz do czegos zoobowiazuje:)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

:P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czytam ten wątek od dłuższego czasu i bardzo trapię się kupnem kierownicy. Na polu walki zostały mi tylko dwie, Thrutmaster T150 i G29. Kwestia jest tego typu, że G29 mogę mieć nówkę za 1249. Powiedzcie mi, brać?

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czytam ten wątek od dłuższego czasu i bardzo trapię się kupnem kierownicy. Na polu walki zostały mi tylko dwie, Thrutmaster T150 i G29. Kwestia jest tego typu, że G29 mogę mieć nówkę za 1249. Powiedzcie mi, brać?

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Dziwne zestawienie t150 vs g29. Na moje to za budżet 1249 możesz mieć nowe t300... Np tutaj

http://www.ebay.co.uk/itm/like/262242477103?clk_rvr_id=974045188666&item=262242477103&lgeo=1&vectorid=229508&rmvSB=true&ul_ref=http%253A%252F%252Frover.ebay.com%252Frover%252F1%252F710-53481-19255-0%252F1%253Fff3%253D2%2526toolid%253D10041%2526campid%253D5337761755%2526customid%253D%2526lgeo%253D1%2526vectorid%253D229508%2526item%253D262242477103%2526srcrot%253D710-53481-19255-0%2526rvr_id%253D974045188666

No albo np redcoon.pl też ma 1269pln....a pewnie i taniej można.

Edytowane przez pela222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawiłem je dlatego, że G29 w tej cenie wydaje mi się okazją i sam nie wiem co robić :D

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawiłem je dlatego, że G29 w tej cenie wydaje mi się okazją i sam nie wiem co robić :D

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Miałem g25/g27. Mam t300. Wszystkie fajne. Jak miałbym oceniać od najlepszej do najgorszej to t300, g25, g27. Dlatego napisałem że w tym budżecie powinieneś kupić t300. Ale jak jesteś przekonany do g29 i uważasz że to dobra cena (ja tego nie potrafię ocenić bo nie śledzę cen tego modelu) to kupuj i ciesz się z jazdy ;). Im szybciej kupisz tym szybciej będziesz się cieszył. Im dłużej zastanawiał tym więcej wątpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to chyba biorę G29 na raty i mam nadzieję, że będę zadowolony :)

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad g29. Po opiniach widzę, ze trzeba dokupić skrzynie biegów, na obrazku widzę łopatki i nie wiem o co ten ich krzyk. W cenie ~1,5k kupie cos lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad g29. Po opiniach widzę, ze trzeba dokupić skrzynie biegów, na obrazku widzę łopatki i nie wiem o co ten ich krzyk. W cenie ~1,5k kupie cos lepszego?

 

W tej samej cenie masz T300, polecam recki obu kierownic zrobionych przez Inside Sim Racing (byly albo tutaj w watku mozesz tez sam poszukac na YT).

Kierownice maja pare roznic zaczniejmy od tych mniejszych:

- g29 obszyte skora kolo kierownicy, t300 guma.

Z tych bardziej technicznych:

- nie oszukujmy sie pedaly z zestawu od g29 prezentuja sie lepiej, najpiewniej sa tez lepiej wykonane od tych z t300. Te z t300 to raczej taniosc, te same pedaly sa w zestawach t80, t100, t150 z ta roznica ze w t300 masz metalowe nakladki pozwajace na regulacje. Paru uzytkownikow mialo klopoty z pedalami ale thrustmaster od reki wymial. Ja mam peedaly z zestawu i jest ok. (co prawda nie jezdze jakos duzo ale wszystko u mnie dziala, a pedaly w porownaniu do tych z DFP/DFGT to i tak niebo do ziemi)

- baza tutaj mamy inne technologie o ile g29 to w zasadzie to samo co bylo w g27, to t300 dzieki bezszczotkowemu silnikowi pracuje ciszej, i ma (zgodnie ze specyfikacja) wieksza rozdzielczosc.

 

Ja postawilem na T300 i jestem zadowolony, ktos inny kupil g29 i tez jest zawodolony. Niestety wyboru bedziesz musial dokonac sam.

 

2 rzeczy o ktorych trzeba pamietac jesli chodzi o t300 - jesli lubisz grac z duzym FF to kierownica jesli sie nagrzeje moze automatycznie zmiejszyc sile FF, drugie to fakt ze wentylatory wchodza na obroty w trakcie gry, absolutnie nie jest to uciazliwe dzwiekowo, ale upierdliwe z innego powodu - przed wylaczeniem gry powinnies odczekac az wentylatory zejda do poziomu  spoczynku co zgodnie z instrukcja moze zajac od 5 do 40 minut. (w moim wypadku czas  wahal sie miedzy 3 a 15 minut)

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam G29. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, idealnie się sprawdza w Drive Club ale jeszcze lepiej w Project Cars :) Bardzo solidnie wykonana. Jeśli chodzi o hałas to powiem szczerzę że podczas gry wcale się nie zwraca uwagi na dźwięki z kierownicy :) szczerze polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest T300RS oraz T300GTE. Różnią sie one czymś szczególnie? Osobiście design tej tańszej bardziej mi odpowiada :)

Co do hałasu, to gram ze słuchawkami wiec nie odgrywa to znaczącej roli ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest T300RS oraz T300GTE. Różnią sie one czymś szczególnie? Osobiście design tej tańszej bardziej mi odpowiada :)

Co do hałasu, to gram ze słuchawkami wiec nie odgrywa to znaczącej roli ^^

 

To bardziej do ko8ric odnosnie halasu - tak podczas grania, zazwyczaj mniej sie go zauwaza, ale czesc graczy ma rodziny i np niektore dzwieki moga byc srednio akceptowalne (no chyba ze ma sie oddzielny gaming room).

Co do halasu w t300 - lopatki maja dosc dzwieczny klik, ktory grajacemu absolutnie nie przeszkadza, niemniej takie klikanie moze byc denerwujace dla otoczenia.

 

T300RS i T300GTE roznia sie jedynie kolem kierownicy, Thrusmaster  promuje ekosystem i to ze niektore (bo nie wszystkie) kierownice od nich mozna modyfikowac, w  wypadku T300 jest pare roznych kol kierownicy ktore mozna dokupic osobno i zmieniac wedle upodobania. Do ekosystemu zaliczaja sie takze dodatkowe pedaly i shifter (dzialajace z t150 i t300).

Tak wiec roznice miedzy RS a GTE okreslilbym jako kosmetyczne bowiem baza jak i pedaly sa w obu zestawach takie same.

 

 

@Foxter - sorry wprowadzilem Ciebie w blad (pamiec czasami zawodzi) g29 i t300 maja ta sama rozdzielczosc jesli chodzi o kierownice.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo dywagować, G29 to stary szprzęt w nowym opakowaniu. Odczucia podczas gry są nieporównywalnie gorsze niż na T300. Oczywiście jeżeli ktoś kupi G29 może być zadowolony, tylko niech wie, że za te same pieniądze można mieć sprzęt kilka klas lepszy pod każdym względem. G29 stoi na tej samej półce co T150.

 

@MagEllan, większą rozdzielczość (czułość) mają pedały w T300, a nie kierownica.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy motyw, z drugiej strony pokazuje nieudolność i fałsz Sony :) osobiście mam mieszane uczucia, bo na pewno byłoby o tym głośno, a tamten wątek ma 3 miesiące ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby miało być wsparcie dla Logitech GT to już dawno by było. Widziałem na necie, że ludzie na ps4 grają na tej kierownicy za pomocą jakiegoś programu/przystawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow

Od niedawna zostalem posiadaczem nowego kola T150 (wczesniej DFGT) no i mam skromna prosbe do posiadaczy tejze kierownicy a mianowicie o ustawienia na jakich gracie. Moga byc w formacie jpg prosze pomozcie. Z gory dzieki i mam nadzieje ze za jakis czas dolacze do was troszke sie poscigac pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zakupiłem juz G29 i jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek mam pare pytan.

Czy driveclub powinien rozpoznac kierownice jako G29 czy po prostu jako kierownicę?

Na jakich ustawieniach gracie w DC? I czy mozna ustawić linie pomocniczą do jazdy w DC?

Pozdrawiam, Radek

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co tu dużo dywagować, G29 to stary szprzęt w nowym opakowaniu. Odczucia podczas gry są nieporównywalnie gorsze niż na T300. Oczywiście jeżeli ktoś kupi G29 może być zadowolony, tylko niech wie, że za te same pieniądze można mieć sprzęt kilka klas lepszy pod każdym względem. G29 stoi na tej samej półce co T150.

 

@MagEllan, większą rozdzielczość (czułość) mają pedały w T300, a nie kierownica.

Kolego nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Miałem t300 a teraz mam g29 i na obu gra się rewelacyjnie! jedyną różnicą jaką zauważyłem jest to że z g29 nie mam żadnych problemów, czego nie mogę powiedzieć o t300rs.

Edytowane przez konio124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro to jedyna różnica jaką zauważyłeś, to nie mamy o czym dyskutować.

G29 jest sprzętem gorszym od T300 i to nie jest tylko mija opinia.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow

Od niedawna zostalem posiadaczem nowego kola T150 (wczesniej DFGT) no i mam skromna prosbe do posiadaczy tejze kierownicy a mianowicie o ustawienia na jakich gracie. Moga byc w formacie jpg prosze pomozcie. Z gory dzieki i mam nadzieje ze za jakis czas dolacze do was troszke sie poscigac pozdrawiam.

 

KOSAmisiu - ale jakie ustawienia? Zazwyczaj kazda gra ma swoje wlasne wiec nie ma czegos takiego jak uniwersalne ustawienia.

Mysle ze jesli masz pytanie odnosnie konkretnej gry to bardziej pasuje ono do watku zwiazanego z ta gra, mozna tez przeczesywac net w poszukiwaniu ustawien. 

Ja np do tej pory nie opanowalem mojej T300 w pCARS, za to w GT6 (na poczciwym PS3) mam wszystko dosc dobrze wyczute. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomnialem napisac konktretnie o jaka gre chodzi :P oczywiscie o Project Cars, pomylilem dzialy myslalem ze jestem w Project cars ;D starosc nie radosc :D ok cos poszukam na necie a najwyzej pozniej sprobuje sie z kims skonsultowac, dzieki pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×