Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jaski wiesz tyle co zjesz

FF na pasku jest lepszy z definicji bo:

- jest szybszy (łatwiej robić kontry)

- jest mocniejszy

- jest CICHY

Z tego co słychać pedały stawiają wiekszy opór od tych w DFGT, co jest bardzo na plus.

Co do kąta skrętu, zobacz sobie jak maksymalnie skręcasz kółko podczas gry w GT6. Pewnie tych 270 stopni w 90% przypadków nie przekraczasz

Dobrze prawi, dać mu beczkę paliwa ☺ Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaski wiesz tyle co zjesz :P

 

FF na pasku jest lepszy z definicji bo:

- jest szybszy (łatwiej robić kontry)

- jest mocniejszy

- jest CICHY

 

Z tego co słychać pedały stawiają wiekszy opór od tych w DFGT, co jest bardzo na plus.

 

Co do kąta skrętu, zobacz sobie jak maksymalnie skręcasz kółko podczas gry w GT6. Pewnie tych 270 stopni w 90% przypadków nie przekraczasz :P

Z definicji :rofl:, a jak to się ma w rzeczywistości w T100? Może i lepiej nie wiem i ty chyba też skoro powołujesz się na definicje. Z pedałami racja, jeśli stawiają większy opór to + ale nie wpływa to na czasy, kwestia przyzwyczajenia. A z tym skrętem to na poważnie? Jeśli skręcisz np. DFGT i T100 o 10stopni to koła w aucie nie skręcą o tyle samo przy obu kierownicach, w T100 bardziej czyli każdy ruch kierownicą powoduje większy skręt kół. Twoim zdaniem 270 to wystarczająca wartość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczająca. Skoro nauczyłeś/przyzwyczaiłeś się grać na beznadziejnych pedałach z DFGT, to i na 270 stopni obrotu dałbyś radę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrót obrotem , ale frajdy jazdy na kółku nawet z 270 stop. jest znacznie większa niż na padzie i też bawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy to przecież gra i tak ten obrót przekłada na swoje, więc różnica chyba jest przede wszystkim taka, że T100 trzeba się mniej nakręcić niż T300, ew, że jest trochę mniej precyzyjna, ale czy to faktycznie może mieć aż takie znaczenie to ciężko mi, amatorowi, powiedzieć.. Sam się mocno zastanawiam nad T100, bo póki co za mało jeżdżę żeby opłacało mi się kupować koło za 1500 złotych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczająca. Skoro nauczyłeś/przyzwyczaiłeś się grać na beznadziejnych pedałach z DFGT, to i na 270 stopni obrotu dałbyś radę :P

Nie :P. Podsumowując T100 jest dobra bo innej nie ma :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jak pisałem wcześniej, pCARS samo ogranicza kąt obrotu kiery w zależności od fury. T300 ma 1080 stopni obrotu w bolidach zostaje tyle ;)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W T100 nie ma czego ograniczać :biggrin:.

 

fryz, i tak nie masz wyjścia na PS4 albo pad albo niewarta swojej ceny T100, jak się wkręcisz to najwyżej zmienisz na model wyżej i docenisz większy kąt :D.

Edytowane przez jaskiniowiec95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W T100 nie ma czego ograniczać :biggrin:.

Widzę że nie zajarzyłeś, no trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wyjaśnij bo nie wiem po co to pokazujesz. Miałem dostać olśnienia, no tak przecież i tak się nie wykorzystuje 1080 więc po co mi to? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręciłem te pedały :) nasmarowałem 2 sprężynki od pedału i na razie cisza :)

Oczywiście dostałem zgodę od serwisu i sklepu :biggrin:

Dodatkowa sprężynka jest tylko przy hamulcu? Mógłby ktoś zerknąć przez te dziury za pedałami, czy jest 1 czy 2?

Dzisiaj dopiero sprawdziłem pod kompem i pedały pokazują 15% nacisku a hamulec z 3%, noż ku.wa po co to rozkręcałem. Proste rzeczy potrafię popsuć a w pracy cały czas pracuję ze śrubkami i takimi sprawami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy pedał ma swoją zębatkę, przestawiłeś coś poprostu. Podłącz pod pc i reguluj położenie samego pedału, względem zębatki potencjometru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade po T100 i ocenia ja okiem amatora ktory jednak spedzil sporo czasu na starym Logitechu DF zagrywajac sie w GT od PS2 przez PS3. Wcale maly promien skretu mi nie przeszkadzal a wrecz byla to zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem T100 i wszystko by było fajnie gdyby nie to , że nie jestem w stanie skonfigurować pedałów. 

Non stop i w Project Cars i tak samo w Driveclubie auto jedzie mi na wstecznym. 

Miał tak ktoś po podłączeniu do PS4 ? 

Nie wiem jak i gdzie to zmienić. Wygląda na to jakbym miał non stop wciśnięty pedał hamulca... Sam już nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz walnietą sprężyne pod pedalem, albo cokolwiek co tam pod pedalem jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli będę musiał chyba zwrócić tą kierownicę cholera jasna w poniedziałek. 

Hamulec jest odpowiedzialny za wsteczny tak ?  

No to pięknie... Jutro wolne i sobie nie pojeżdżę ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamulec jest odpowiedzialny za wsteczny tak ?

Przy automatycznej skrzyni tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, chyba jak na początku skrzynia była na manual to w ogóle nie jechał... 

Ale mnie nerwy biorą... Uchytrzyłem się na 50 zł to mam za swoje... Niby miała być tylko raz rozpakowana a tu taki klops..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, chyba jak na początku skrzynia była na manual to w ogóle nie jechał... 

Ale mnie nerwy biorą... Uchytrzyłem się na 50 zł to mam za swoje... Niby miała być tylko raz rozpakowana a tu taki klops..

 

Ot taka mysl mi wpadla do glowy, do tego musza byc jakies sterowniki na PC i pewnie podstawowe oprogramowanie pozwalajace na kalibracje i sprawdzenie kiery - o prosze tutaj (http://ts.thrustmaster.com/eng/index.php?pg=view_files&gid=1&fid=2&pid=364&cid=1)

Podlacz to pod kompa/lapciaka na czymkolwiek pracujesz i sprawdz czy dziala.

 

Jesli bedzie problem od razu i bedziesz widzial ze hamulec jest zablokowany to masz jasnosc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Jak wroce do domu to sprawdze. Podlaczylem wczoraj kiere pod PC i na EuroTrack Simulator tez wszystko dziala oprocz pedalow.

Mam nadzieje ze jutro dostane nowy sprzet lub zwrot kasy.

A co do kierownicy to faktycznie tragedii nie ma. Zobaczymy jak sie jezdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dostepnosc BRAK.

 

dopiero informuja o ogloszeniu kiery, oraz o tym ze shifter bedzie do kupienia osobno. 

Cena bardzo blizona (o ile prawdziwa) do T300. 

Mnie bardziej podoba sie T300RS. 

 

Tutaj to co wkleiles ale po wrzuceniu w tlumaczenia google

 

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=en&js=y&prev=_t&hl=sv&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.discoazul.com%2Fvolante-logitech-g29.html&edit-text=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale pewnie jakiś preorder można machnąć jak komuś zależy, przyspieszyło by to produkcje i dostępność informacji.

Sam się chyba skuszę z ciekawości, zobaczę jak się sprawa potoczy ;)

 

Edyta:

Nie chco mojego preordera jednak :(

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×