Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z innej beczki, może temat już się pojawiał nie wiem, jeśli tak to dajcie znać to przewertuje sobię wszystkie strony albo po prostu doradźcie, czy shifter od G27 można podłączyć do T300? Jakieś przejściówki albo cuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błazny, nie mam nic więcej do powiedzenia ... aha i złodzieje :)

 

Nie zlodzieje - a wolny rynek moga i 5K pln kierownice wycenic ich prawo. Prawem klienta jest wybor produktu ktory mu pasuje a jesli cena jest nieadekwatna do mozliwosci, jakosci, czy czegokolwiek to brak kupujacych czyli rynek ja zweryfikuje. 

 

TAJES !  no bo jak można to inaczej nazwać ? G27 już na starcie była tańsza i w dodatku sprzedawana z shifterem, a może ja zbyt głupi jestem i nie mogę tego pojąć ...

 

Patrz moje zdanie powyzej. I dodaj do tego zwykla chec zarobku. Kazdy kto prowadzi dzialanlosc gospodarcza chce zarobic i nie ma roznicy czy to pan Zenek z warzywniaka na rogu czy korpo - ma byc zysk. Roznica jest jedynie w tym jak pozyskuje sie klienta, jaka polityke cenowa sie przyjmuje. 

Ale tutaj znow wolny rynek. 

 

I mam prosbe skonczmy juz narzekanie na ceny. 

Sa jakie sa i nasze tupanie nozkami w tym temacie raczej ich nie zmieni. 

 

Jak kogos stac i chce to kupi, jak ktos uwaza ze to przesada i gra niewarta swieczki to nie kupi. Kazdy z nas niech wybiera sam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po czyjej Ty stronie stoisz ? 

 

sprawiasz wrażenie, jakbyś lubiał być ekhym... w pupę, mnie to drażni i zdanie wyrazić mogę :)

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po czyjej Ty stronie stoisz ? 

 

sprawiasz wrażenie, jakbyś lubiał być ekhym... w pupę, mnie to drażni i zdanie wyrazić mogę :)

 

hmmm i co to samo powiesz Toresowi, Mattamanowi i paru innym ktorzy kupili T300RS i sa zadowoleni?

 

Czemu tworzysz podzialy stawiajac nas w oddzielnych obozach? 

 

Zachowujesz sie jak 10 latek ktory nie rozumie podstawowych rzeczy - biznes to biznes. 

 

Zycie to wybory i dokujemy ich na kazdym kroku.

 

Twoje zdanie niestety przypomina trolowanie bo powtarz sie zbyt czesto.

Trudno jest drogo, tak G29 nie wydaje sie byc warte tej ceny z tym sie zgadzam. 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zlodzieje - a wolny rynek moga i 5K pln kierownice wycenic ich prawo. Prawem klienta jest wybor produktu ktory mu pasuje a jesli cena jest nieadekwatna do mozliwosci, jakosci, czy czegokolwiek to brak kupujacych czyli rynek ja zweryfikuje. 

 

 

Patrz moje zdanie powyzej. I dodaj do tego zwykla chec zarobku. Kazdy kto prowadzi dzialanlosc gospodarcza chce zarobic i nie ma roznicy czy to pan Zenek z warzywniaka na rogu czy korpo - ma byc zysk. Roznica jest jedynie w tym jak pozyskuje sie klienta, jaka polityke cenowa sie przyjmuje. 

Ale tutaj znow wolny rynek. 

 

I mam prosbe skonczmy juz narzekanie na ceny. 

Sa jakie sa i nasze tupanie nozkami w tym temacie raczej ich nie zmieni. 

 

Jak kogos stac i chce to kupi, jak ktos uwaza ze to przesada i gra niewarta swieczki to nie kupi. Kazdy z nas niech wybiera sam. 

 

Mag, czasem jesteś obiektywny aż za bardzo ;)

Czasem trzeba zająć jakieś stanowisko, nie można zawsze być pośrodku.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm i co to samo powiesz Toresowi, Mattamanowi i paru innym ktorzy kupili T300RS i sa zadowoleni?

 

 

zadowoleni, bo innej możliwości nie mają :) a patrząc po awariach i kombinacjach z pedałami, to o pełnym zadowoleniu ciężko mówić

 

 

 

Zachowujesz sie jak 10 latek ktory nie rozumie podstawowych rzeczy - biznes to biznes. 

 

 

10 latkowi kupi mama, a ja jestem dorosły i na wszystko zarobić muszę sam, a ich podejście do klienta mówi jedno - nie pasuję to spier ... 

 

 

Mag, czasem jesteś obiektywny aż za bardzo ;)

Czasem trzeba zająć jakieś stanowisko, nie można zawsze być pośrodku.

 

proszę, jak kolega ładnie się wypowiedział :)

 

ale masz racje Mag, szkoda już narzekać, dobrze mi idzie na padzie  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila , chwila ile kosztowało G27 w dniu premiery? 1400?

Ja akurat Logitecha rozumiem , cenę zdefiniował rynek , bo skoro Fanatec (nie licząc CSW) czy Thrustmaster sprzedają topowe modele w podobnej cenie , to dlaczego oni mają sprzedawać taniej?

Nie znacie też sytuacji w jakiej Logitech się znalazł , na skutek jak widać błędnych decyzji o wycofaniu się z rynku i skupieniu na tworzeniu akcesoriów dla urządzeń mobilnych , ograniczyli zatrudnienie i zamknęli cały dział odpowiedzialny za poprzednie konstrukcje. 

Nic dziwnego że teraz będą próbowali sobie to odbić , zwłaszcza że rynek zbytu dla tego typu sprzętu jest dość mały.  

Akurat jedno jest pewne , skoro wracają na rynek to nie po to żeby skończyć na tym jednym modelu i kwestią czasu jest pojawienie się następców DFP , DFGT i FFEX.

 

A wsparcia dla DFGT nie oczekiwał bym raczej nigdy , tutaj winna jest umowa Sony z Thrustmasterem (poniekąd utrata tego kontraktu była jednym z powodów przez który Logitech się w pierwszej kolejności wycofał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 bo skoro Fanatec (nie licząc CSW) czy Thrustmaster sprzedają topowe modele w podobnej cenie , to dlaczego oni mają sprzedawać taniej?

 

 

:yes:

 

I trza się z tym pogodzić.

Ale pośmiać się trochę można że chcą nam "zaoferować" gorszy sprzęt za większą cenę niż jego lepszy konkurent.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:yes:

 

I trza się z tym pogodzić.

Ale pośmiać się trochę można że chcą nam "zaoferować" gorszy sprzęt za większą cenę niż jego lepszy konkurent.

Czy gorszy to się okaże tak naprawdę w momencie ukazania się pierwszych recenzji :) Mnie bardziej ciekawi czy będzie możliwość podpięcia shiftera z G27 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gorszy to się okaże tak naprawdę w momencie ukazania się pierwszych recenzji :) Mnie bardziej ciekawi czy będzie możliwość podpięcia shiftera z G27 ;)

 

Przecież shifter jak widać wyżej to także "nowy" model do tego koła, więc odpowiedź jest raczej jasna.

A co do recenzji to wiadomo jak wygląda to z G27, więc tutaj raczej "epokowego" odkrycia nie będzie, bo to przecież te same bazy z tego co wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na stronie Logitecha, bebechy ma identyczne jak G27, czyli lata świetlne za thrustmasterem.

W świetle tego cena jest wręcz kosmiczna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FCUK Logitech !!! Złodzieje. Na padzie będę całą generacje jeździł a nic u nich nie kupię

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nie znacie się, po prostu zamiast monopolu, mamy teraz zręczny oligopol, a dokładnie duopol :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zapomniał to jest jeszcze Fanatec. Za 1550zł (z wysyłką) można mieć:

http://www.fanatec.com/eu-en/racing-wheels/porsche-911-gt3-rs-v2-wheel-eu.html

plus

http://www.fanatec.com/eu-en/pedals/csr-pedals-eu.html

Kółko działa że wszystkim. Ps4, ps3, pc, Xone.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a tak wierzyłem w tego logitecha ze będzie może ciut gorszy ale w przystępnej cenie, a tak mam chęć pograć w auta na kierze, ogólnie miałem przestawić się na samochody jako główna gra bo nigdy mi się nie nudzą. Macie może jakieś info o innej może kierze która porównywalna jest do g27 ? Rozsądek mi mówi abym tyle nie płacił;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zapomniał to jest jeszcze Fanatec. Za 1550zł (z wysyłką) można mieć:http://www.fanatec.com/eu-en/racing-wheels/porsche-911-gt3-rs-v2-wheel-eu.html

plushttp://www.fanatec.com/eu-en/pedals/csr-pedals-eu.html

Kółko działa że wszystkim. Ps4, ps3, pc, Xone.

Fanatec to jest świetna opcja dla posiadaczy G27, Kupić kółko, i przejsciowke za 5$ i wykorzystać pedały od Logitecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam

Edytowane przez michal333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli posiadacz G27 ma za ok 1tys super kółko.

 

posiadacz g27 juz ma swietne kolko, problem w tym ze zostal lekko mowiac wydy*any.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z Fanateciem problem jest taki jak z T500 , nie jest oficjalnie wspierana przez PS4 , działa póki co tylko w CARS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadacz g27 juz ma swietne kolko, problem w tym ze zostal lekko mowiac wydy*any..

Ma dobre, nie świetne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej ceny nowego koła, to po prostu szok. Thrustmaster t500 jeszcze jak kosztował ponad 2 tysiące. przynajmniej oferował coś innego jeśli chodzi o odczucia. Recenzenci pisali, że bliżej mu do lepszych profesjonalnych kierownic(jak np. ECCI) niż do logitecha g27/25. Tutaj po opisie nawet widać, że przekładnia ślimakowa i dwa silniki jak w g27.  Nawet shifter, to ta sama zabaweczka co z g27(moim zdaniem nie trzymająca poziomu reszty) tylko, że wykastrowana z przycisków i sprzedawana osobno. 

CO do dokupienia fanateca, to teraz jest drożej jak parę lat temu. Taki gt3 rs był za 180 euro już dawno. Nawet byłą specjalna oferta gt3rs + clubsport pedals v2(najlepsze pedały fanateca) za 319 euro. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z Fanateciem problem jest taki jak z T500 , nie jest oficjalnie wspierana przez PS4 , działa póki co tylko w CARS

Przepraszam pana bardzo, czyli mam rozumieć ze tak w ogóle to nie ma kierownicy z którą będę spokojny do końca istnienia ps4? T500 thrumaster nie jest oficjalną? To jaka mam kupić w przyszłości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam pana bardzo, czyli mam rozumieć ze tak w ogóle to nie ma kierownicy z którą będę spokojny do końca istnienia ps4? T500 thrumaster nie jest oficjalną? To jaka mam kupić w przyszłości?

T100 , T300 , G29 póki co te są oficjalne, reszta T500 czy kierownice Fanateca będą działać o ile producent gry o to zadba i doda wsparcie w grze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×