Skocz do zawartości
Patricko

Kierownica do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

 

prościej kliknąć na flagę u góry strony i zmienić na angielską ;)

 

http://www.discoazul.co.uk/logitech-g29-racing-wheel.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownica nie potwierdzona, zdjęcie szpiegowskie w ofercie, ale sprzęt w ofercie jest - niezły sklep :)

 

Ciekaw jestem jak będzie z jakością pracy tej kierownicy - bo ludzie z Logitecha będą musieli się naprawdę postarać, aby pobić Thrustmastera, który zdążył już wyrobić sobie markę wśród posiadaczy PlayStation 4. Szkoda, że shifter będzie sprzedawany osobno, bo to byłaby spora przewaga Logitecha na starcie względem np. T300 RS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwrocilem swoja usskodzona T100 i szukajac innej jeden ze sprzedawcow stwierdzil, ze juz nie jest produkowana i coraz trudniej bedzie ja kupic. Jutro powinna do mnie dotrzec takze beda ja testowal okiem amatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I plotki widzę się potwierdziły. T500 taniej jak 1800zł nie kupi, a T300 prawie 1500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I plotki widzę się potwierdziły. T500 taniej jak 1800zł nie kupi, a T300 prawie 1500zł.

 

a skąd wiadomo że się potwierdziły te plotki, mataman ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo jeszcze niedawno T500 było za 1500-1600, a T300 za 1300zł.

ciekawe jak by sie taka spisała :) http://allegro.pl/show_item.php?item=5388842661

Cena dobra, ciekawe tylko ile była katowana.

To jest ta sama http://simracing.pl/forum/showthread.php?t=17318

Za 700zł nie ma nawet co rozmyślać.

Edytowane przez mataman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie typ mi odpsał że 700 zł ją odda ... i mi się odrazu myślenice włączyły haha. Pytanie tylko jak to działa z Project Cars, DriveClub i przyszłymi produkcjami ..,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest kółko podobnej klasy jak T300, FF na pasku i masa opcji konfiguracji jak to w Fanatecu.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bier bo lepszej okazji nie będzie, T300 drożeje w takim tempie że za miesiąc będzie kosztowała dwa koła.

Tydzień temu kupiłem za 1300 a już można pomarzyć o tej cenie ;)

 

Edyta:

Teraz zauważyłem że ta kierownica "ma lekkie pęknięcie plastiku" co widać na siódmym zdjęciu...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko defekt wizualny, nie czepiaj się takich szczegółów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W cenie G27 masz kółko kilka klas wyżej, do tego z WSP. Nic tylko brać.

edit: teraz dopiero zauważyłem to "pęknięcie". Nie wygląda to za ciekawie.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno jest więcej przypadków takiego właśnie pęknięcia, to PODOBNO przez trudny montaż prętów do których mocuje się shifter ;) muszę sie z tym przespać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej kiery to naprawdę fajna nawet z tym pęknięciem jak za 7 stówek. Swietne koło 30 cm w alcantarze, która jak widać na zdjęciach wygląda bardzo dobrze, więc chyba nie była mocno katowana. Całkiem dobre pedały, a do tego WSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no mam od gościa więcej fot i filmik który pokazuję że to wszystko działa jak należy, ale ja póki co się wstrzymuję, napaliłem się jak szczerbaty na suchary, musze to przemyśleć jeszcze :biggrin:

 

Edit:
 

kiera sprzedana, przyznać się który ! 

Edytowane przez Tachograf
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś po prostu rozwiał Twoje wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ho ho hooo ! jeśli to prawda, to jasne że tak !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak mogę coś dodać od siebie to ja sprzedałem swoją g25 za 130 eur. Za 290 kupiłem t300 gte. Koszt inwestycji wiec 160 eur (czyli ok 650 PLN)... I powiem wam ze to naprawdę bardzo dobra zmiana. Nie próbuje nikogo przekonywać bo każdy ma swój budżet i swoje zdanie, ale ja nie wyobrażam sobie wrócić do g25. T300 to inna liga i zupełnie inna kontrola samochodu w grze. W gt6 na G25 często jak juz chwyciłem uślizg to nim się polapalem to już był baczek. Teraz na t300 wszystko to czuje na kierownic i co lepsze jestem w stanie skontrowac na czas... Mega fan którego nie miałem na Logitech. Tyle ode mnie ;)

Edit

Po drodze miałem jeszcze fanatec csr Forza i tez inne wrażenia niż g25. Wcześniej przez kilka lat miałem g25 i wydawało mi się że nic lepszego nie potrzebuje. Te dwie kierownicę zmieniły moje podejście do tematu. ;)

Edit nr2 ;)

Oczywiście super sprawa że może jednak będzie wsparcie dla g27. Większy wybór, większa liczba scigantow ;) do zobaczenia na torze ;)

Edytowane przez pela222
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna informacja o tych kierownicach od logitecha:)W koncu bedzie konkurencja co napewno przelozy sie na ceny a dokladniej ich spadek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie. Tzn. miałem nadzieję, jak tylko pojawiło się info o nowej kierownicy logitecha. Będzie dobrze chłopaki. Jeszcze pogramy na naszych ulubionych fajerach! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi tak być i musi wyjsc DiRT Rally na ps4 ! już powinien być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku okrazeniach na T100 i poki co mam mieszane uczucia. FF jest tak slaby czy ja nie potrafie tego ustawic ? W Project Cars mam na maxa na 100 a jest ledwo odczuwalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aktywowałeś 2 poziom FF przez wciśnięcie dolnego przycisku na kierownicy? Czerwona dioda powinna migać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×