Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bardzo chciałbym odpalić te wszystkie filmiki...ale muszę być twardy! Nie będę sobie spoilerował zabawy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu tyle tych filmików, że jak ktoś je wszystkie ogląda to zna już chyba grę na wylot. Psucie sobie gry jeszcze większe jak granie z nosem w poradniku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja poza pierwszym trailerem i góra jednym materiałem o produkcji, staram się nic nie oglądać. Tak zrobiłem z chociażby DkS3 i bawiłem się przy tym tytule o wiele lepiej niż kumpel, który oglądał wsio jak leci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat te filmiki przekonały że jest na co czekać, bo na początku byłem sceptycznie nastawiony do nowego Finala.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też generalnie staram się tych trailerów nie oglądać jakoś bardzo uważnie :) Tak tylko przeglądam, żeby zobaczyć mniej więcej jak ma wyglądać gra i tyle. I tak biorę i tak, ale nie chcę sobie jakoś bardziej spoilować :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście większość tych filmików pokazuje praktycznie tą samą lokację, a laskę Dragoon'a każdy widział wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, obejrzałem ten gameplay z PAX... Chyba muszę wziąć urlop na premierę :24_stuck_out_tongue: I fajnie, że w interfejsie dalej się wskazuje cyfrowym paluchem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła FF XV będzie najmocniejsza jej stroną :1_grinning: już nie mogę się doczekać :banana: mam tyle pytań po Kingsglaive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja samego Kingslave jeszcze nie widziałem ale czaję się nieziemsko na ten tytuł. To co mnie cieszy to świat FFXV. Jest przeogromny, piękny i wygląda na w miarę różnorodny i pełen sekretów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FINAL FANTASY XV OST - Concert Live at Abbey Road 

 

Sama muza bez zbędnego pieprzenia.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 7.09.2016 o 16:41, TRaCeGuitar napisał:

Jest przeogromny, piękny i wygląda na w miarę różnorodny

 

Tylko na PS4PRO

 

Dlatego Final dostał obsuwę bo sony posmarowało, i na pro będzie wyglądał i działał w ...... lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam takim pesymistą nie jestem, myślę że będzie ok i będą mniejsze problemy niż z trzecim Wiesławem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wymagam od tej gry żeby działała płynnie. A czy będzie 1080p czy 900p to nie ma dla mnie znaczenia. Ważne żeby miała stabilne 30 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier*ole. Wchodzi człowiek na youtube nawet nie myśląc o FF XV i na start, prosto w ryj, dostaje gigantycznego spoilera z gry :confused: Co za skończone debile dobierają obrazki do swoich filmików. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się podoba w tym FF to muzyka.

Obawiam się niestety że na ps4 będzie blado, dopiero na ps pro będzie znośnie, tzn stabilnie z większą ilością detali i bez chamskiego popupu + dalej renderowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj obyś się mylił. Nie wymagam od wersji na Ps4 żeby wyglądała jak Skyrim na modach albo oferowała tyle detali co model statku za 4000zł. Liczę na płynne 30 fpsów, bez popupu tekstur i chamskiego doczytywania gry co 100 metrów. Wiedźmin dał radę to takie FFXV też powinno. A czy bedzie w 720/900p czy 1080 to nie ma dla mnie już większego znaczenia. Gra najpierw ma sprawnie chodzić a później dobrze wyglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale nie róbmy sobie jaj bo w 720p to się na ps3 grało.

Jest 2016 rok .... mgs 5 zapierdziela w 1080/60 fps a wy tu o 720/30 mówicie że git ?

Nieudolność i tyle, co nie znaczy że gra będzie zła.

Ja ją pewnie oleję może kiedyś się zagra na pro czy PC.

Fajnal to ma być rozmach i piękno a nie męczarnie w 720p z popupem pod nosem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, schranz napisał:

sory ale nie róbmy sobie jaj bo w 720p to się na ps3 grało.

Jest 2016 rok .... mgs 5 zapierdziela w 1080/60 fps a wy tu o 720/30 mówicie że git ?

Nieudolność i tyle, co nie znaczy że gra będzie zła.

Ja ją pewnie oleję może kiedyś się zagra na pro czy PC.

Fajnal to ma być rozmach i piękno a nie męczarnie w 720p z popupem pod nosem .

MGS5 zapierdzielał w 1080p/60 fps, ale zauważ, że teren był PUSTY. Tam się nic nie działo na mapie. Wszędzie góry i skały, drogi i kilku żołnierzy na krzyż.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, wnt napisał:

MGS5 zapierdzielał w 1080p/60 fps, ale zauważ, że teren był PUSTY. Tam się nic nie działo na mapie. Wszędzie góry i skały, drogi i kilku żołnierzy na krzyż.

Nie żartuj w MGs było więcej detali 100x lepsze textury i 60 fps .

Bazy były niekiedy bardzo rozległe dziesiątki strażników itd .

Odpal 1 demko FF 15 jeśli możesz zobacz jaka tam jest bieda i zweryfikuj lepiej swoje poglądy.

 

Wręcz wrzucał ktoś porównanie z RDR i bił rozmachem tego FF na głowę .

Poza tym można różne bajki opowiadać ale fox engine, przy tym czymś co zrobiło SE to mocarz okrutnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, schranz napisał:

Nie żartuj w MGs było więcej detali 100x lepsze textury i 60 fps .

Bazy były niekiedy bardzo rozległe dziesiątki strażników itd .

Odpal 1 demko FF 15 jeśli możesz zobacz jaka tam jest bieda i zweryfikuj lepiej swoje poglądy.

 

Wręcz wrzucał ktoś porównanie z RDR i bił rozmachem tego FF na głowę .

Poza tym można różne bajki opowiadać ale fox engine, przy tym czymś co zrobiło SE to mocarz okrutnik.

Niestety, ale nie mam jak zweryfikować demka FF15. Nie kupiłem FF Type-0. Sugeruję się jedynie filmikami z YT.

 

Poza tym to demo, jak gra wyjdzie będziesz mógł ocenić.

 

Grałem MGS5 z 3 razy i przykro mi, ale PUSTO jest. Same bazy też nie były jakoś specjalnie zróżnicowane, cały equipment w każdej bazie ten sam. Nic specjalnego ta gra nie zaprezentowała. Fox Engine masz też w Pro Evolution Soccer i też nie jest rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×