Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Głòwna seria może nie, ale kilka spinoffòw było action RPG. Crystal chronicles, cridis core. Type 0 ma świetny system walki. Poza tym nie łączmy action rpg z lizaniem dupy hamburgerom (tak jakby to oni go wymyślili i był skierowany tylko do nich), bo jednymi z prekursorów tego podgatunku RPG jest japoński Nihon Falcom. No i japońskich action jrpgòw jest trochę: Nier, hack., Xenoblade, Drakengard, Ys, Dark Cloud, Rogue Galaxy. To tak na szybko :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vann gdzie Shining Force? Jak można zapomnieć o takiej perełce :24_stuck_out_tongue: w EXA na ps2 zagrywałem się jak głupi żadna inna gra nie daje tyle satysfakcji z ciachania fal przeciwników.

 

Finale ogólnie są dla wzrokowców :24_stuck_out_tongue: te gry stały zawsze grafiką, zaczęło się od VII (chociaż VI uważam za "ładniejszą" :) ) czy to wstawki filmowe czy efekty czarów itp. zawsze miały najlepsze  w swoim gatunku, XIII wyglądała świetnie mimo swojej rynny.

 

Od XIII-2 zaczęło mnie wqrwiać to że początek i koniec to piękne FMV , a reszta leci na silniku gry, do cholery przecież od VII powtarzało się parę razy daną sekwencję lub przechodziło drugi raz grę dla samych wstawek ryjących beret , co jak co ale kwadratowi potrafią zachwycić swoimi filmikami, tylko że kutafony zaczęły iść na łatwiznę.

 

Jak ktoś mi napiszę że wstawka na silniku nie robi różnicy z FMV to go wyśmieję (dobra Uncharted 4 wygląda obłędnie ) ale w czasach psx i ps2 byliśmy tym rozpieszczani, a teraz jesteśmy dymani w kakao.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wspomnienie wstawek z FF VIII mi się robi trochę smutno, że dzisiaj już nic mnie tak nie szokuje wizualnie w grach. Ale może to też wynikać z tego, że dzisiaj gry są ogólnie znacznie, znacznie ładniejsze niż kiedyś, trudno żeby było inaczej.

Śmiej się, ale jeżeli gra ma wyglądać tak jak wygląda na filmikach i w demie to mi nie zrobi żadnej różnicy, czy wstawki będą na silniku czy będą FMV. Tak czy tak, będzie to wyglądać genialnie :)

Zacząłem rozważać kupno wersji deluxe... kobita mnie z domu wygoni, ale tylko raz w życiu się ma 30 urodziny :24_stuck_out_tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Strife napisał:

XIII wyglądała świetnie mimo swojej rynny.

No. Miejscówki graficznie i designersko urywały dupę. Ogólnie dla mnie ta gierka jest całkiem spoko. Lepsza zdecydowanie od dwójki (i prawdopodobnie od trójki, ale w tę nie grałem). Lighting nie była tak jeszcze wkur... poważna, Serah głupia, gra była fuckin epic, piękny ost, fajny system walki, przyzwoita fabuła. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do wyglądu XV nic nie mam gra wygląda ślicznie, ale FMV by robiło piorunujące wrażenie, bo na bank by było w podobnej jakości co Kingsglaive, a film jakością zawija jąderka na plecy :24_stuck_out_tongue:

 

Nowa piosenka i trailer.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem dziś pre-order na FF XV. Nigdy nie przeszedłem żadnego Fajnala. Kiedyś na PS1 grałem trochę w szóstkę, ale patrząc na te obie gry można stwierdzić, że to dwa zupełnie różne tytuły. Nie wiem czego tak naprawdę oczekuje od przygód Noctisa i spółki, ani dlaczego ten tytuł tak mnie zainteresował, bo gatunek gier RPG nie jest moją domeną. Może to zew przygody? Może przepieprzanie się po bezkresnych polach kurakiem? Klimat fantasy? Pewnie wszystkiego po trochu. Cena była dosyć zachęcająca, bo 42 funty. No nic, czekamy :)

Edytowane przez Marcossik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko poczekać na potwierdzenie.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale wiele na to wskazuje, że konkretne szczegóły otrzymamy w przeciągu kilku najbliższych godzin. Redakcja Gamenesia otrzymała informację od zaprzyjaźnionego kierownika z GameStopu i według najnowszych doniesień Final Fantasy XV nie zadebiutuje 30 września. Produkcja ma trafić na półki sklepowe dopiero 29 listopada.

Sklep miał otrzymać nowe materiały promocyjne zawierające właśnie wspomnianą datę. Pracownicy mają wstrzymać się z ogłoszeniem informacji do niedzieli, 14 sierpnia. Warto na pewno dodać, że dziennikarze Gamenesia wcześniej potwierdzili między innymi datę premiery Star Wars: Battlefront (2015), czy też przedstawili szczegóły Nowego Nintendo 3DS-a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh: last guardian jak i ff15 .... ciekawe czy wyjdą w tym roku ostatecznie :24_stuck_out_tongue:

 

Chyba trzeba przełożyć urlop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że sporo osób pewnie pobrało sobie wolne na premierę, kiedyś bym wieszał psy na kwadratowych, ale chyba z tego wyrosłem, albo już zdziadziałem kompletnie :)

 

Reklama z Gamespot'u skoro nadal stoi to wątpię żeby kwadratowi zrobili gównoburzę z przełożeniem daty.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że twitter FFXV milczy i nie dementuje tego. 

 

@Strife

Nie wiem czy to prawda, ale w komentach na jednej stronce czytałem, że w przypadku bodajże No Man Sky czy jakiejś innej gry na Gamestopie też do ostatniej chwili stały podobne reklamy, a potem bach i przełożenie premiery.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie będę miał w co katować do premiery nawet jak przełożą, a raczej będę pomocnikiem małego, bo dziś wydębił Naruto 4 Lego Batman 3 i Racheta i Clanka. Chociaż i sam z chęcią w to pogram, bo wszystkie Rachety mnie ominęły, wolałem Jak'a, tylko teraz będzie mędzenie czemu dopiero za 3 dni do domu wracamy :24_stuck_out_tongue: 

 

Po tak hucznej zapowiedzi przełożyli by premierę ( wiem głupie pytanie) ? Oby nie, bo jednak w tym roku to tytuł na który najbardziej czekam, reszta wychodzi dopiero w 2017.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech przełożą nawet na styczeń.

Byle gra wyszła kompletna.

W sensie działała tak, jak powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ,aby działała tip top, ale jest jedno ale, a jest to 10 lat qrwa :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, mniej bugow itp. Tylko jak ja to pod urodziny podciagne w miesiące później :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Pomijając to, mam wrażenie, że to sciema z tym przesunieciem premiery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekładanie premiery na miesiąc wydania Call Of Duty to słaby pomysł. Wiele gier już się na tym przejechało. Wiem, że to inny target ale jednak... W tym czasie gra się w CoDa. Taka tradycja :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta instrukcja przyklejenia naklejki jest tak abstrakcyjna, ze to nie może byc prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to, ale nie takie cyrki i tałatajstwa działy się już w branży, więc wszystko jest możliwe. Kwadratowi nadal milczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio robi wam różnicę te 2 miechy?

Mnie to jepie, pewnie dlatego że demka mnie kompletnie odrzuciły(choć gdzieś w środku tli się nadzieja że pełniak wypali i będzie chociaż grywalny)

Jak to ktoś ładnie napisał, pewnie nie zdążyli wyciąć zawartości na płatne dlc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi robi, chociaż jakoś nie ma tragedii, jedyny tytuł na który czekam w tym roku, pewnie dlatego.

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, schranz napisał:

Jak to ktoś ładnie napisał, pewnie nie zdążyli wyciąć zawartości na płatne dlc .

 

Nie ma czegoś takiego jak wycięta zawartość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demku są dosyć duże spadki fpsow na pewno nie jest stabilne 30. Mam nadzieje ze na premierę będzie lepiej 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, opóźnili premierę by przygotować wersję na Neo? Mnie w sumie by to pasowało. Wizja ogrywania FF XV na nowym sprzęcie brzmi zacnie. Może to będzie jeden z pierwszych tytułów, które wykorzystają potencjał Neo? Wersja na zwykła plejkę prezentuje się dobrze, ale po gameplayach widać wiele graficznych niedociągnięć, które mogłyby zniknąć na nowej konsoli.

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×