Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Turowe to ja teraz ogrywam tylko Civilization :1_grinning::1_grinning::1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tydzień temu zamówiłem to, ale niestety anulowali, bo brak, a walka turowa w tym jest zacna.

 

Żeby nie odbiegać od tematu XV.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znów zaspokoilem swój turowy jebut:. Disgaea 5, Tokyo mirage session, fire  emblem conquest I fire emblem brightlights, bravely second zaraz xcom2 :) jest co robić ale chciałbym jakiegoś rpg z atb - nie wiem od ilu lat nie miałem przyjemności z tym systemem... dlaczego o nim zapomniano??

 

Obu ni no kuni 2 miało atb...

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailsy:

 

Fragment z początku gry bez odblokowanych wielu umiejętności. 

 

Jak ktoś ma ps3/vite i głód turowych systemów to brać, a nie pisać, że po Ni no kuni jest pustynia. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Strife napisał:

Zdun a Setsune zmolestowałeś?

 

Na dysku się kisi :) ostatnio za dużo jrpg na metr kwadratowy u mnie więc pora odpoczynku od gatunku :) po bioshockach, nowym deusie, recore na bank zacznę na dobre :) 

 

Odnośnie 15ki jak mam obejrzeć to anime śmieszne? Nie jestem piratem I nie oglądam filmów nie kupując ich z legalnego źródła, da się to kupić w jakiś sposób? Jakieś empiki czy saturny to mają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anime można sobie legalnie na youtube oglądnąć. Film Kingsglave z wydaniem gry Delux i chyba ma być jeszcze koło 30 września na blu rayu wydany. 

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Vann napisał anime jest legalne z youtube kwadratowi sami to wrzucili wiec bez obaw możesz oglądać nie kalecząc swojego dobrego sumienia :24_stuck_out_tongue:

Tylko przed XV trzeba obejrzeć Kingsglaive'a, bo tak jebitnego 155 minutowego intra nie było jeszcze w żadnej grze.

 

Spoilerek, ale z Xboxa i chodzi to porządnie wiec jednak chyba nie ma co się martwic wersją z ps4.

Spoiler

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra działa cacy powinni wszystkich w chuja zrobić i wypuścić to za tydzień :24_stuck_out_tongue: 

 

Większość wygląda kozacko.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że zaraz podadzą datę premiery luty 17...

Bo coś zbyt fajnie wokół tego finala ostatnio się dzieje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz, bo rzeczywiście tak zrobią.

 

Naprawdę podoba mi się to co widzę, ale jakoś wątpię że będą to optymalizować jeszcze 2 miechy, bo raczej mają już gotowca, a błędów przy premierze na bank nie unikną.

Cholernie mi odpowiada zmiana wyglądu postaci, ludzie nie będą psioczyć że Gladio biega z gołą klatą :24_stuck_out_tongue: 

 

Spoiler

 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra łapie zwiechę podczas prezentacji dzisiaj. W momencie jak Noctis wyciąga rybę.

 

YJ5kbh0.gif

:21ozlae:

 

No to czekamy do lutego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś to napisał w czasach psx to bym Cię wyśmiał :24_stuck_out_tongue: (nie żeby tam nic się nie działo, ale jednak gry były wtedy maksymalnie dopracowywane że tak napiszę), ale dziś to jest normalne że i tak możemy liczyć na jakieś kwiatki podczas premiery , XV i tak będzie miała w cholerę błędów tego można być pewnym jak śmierci i podatków.

 

Tylko że mam to głęboko w odwłoku, naprawdę nakręciłem się na ten tytuł i to bardzo mocno, chyba trzeci raz w życiu tak czekam na grę, pierwszy raz był przy Soul Blade'dzie, a drugi przy Chrono Cross'ie. 

 

Chciałbym żeby ten Final na nowo dał jebnięcie dla gatunku jak zrobiła to VII, bo tego wszyscy odwiedzający to forum potrzebują :blush:

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SO5 jak dotąd bez jednego patcha od premiery, aż się wierzyć nie chce. Jednak można. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale patch na przenikanie postaci by się przydał, bo to cholernie kłuje w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już na wszystko się nastawiam i nic mnie nie zdziwi, ale na ostatnich materiałach jedna rzecz zaczęła okropnie mnie kłuć w oczy nawet bardzie niż za krótkie spodnie Noctisa. 

 

Ten zielony pasek staminy jak biegniemy który wrzyna się w głowę bohatera. Kto to projektował, co za głupi i nieestetyczny pomysł. W demie nie było żadnego paska, postać naturalnie się męczyła i zwalniała. Jak chcieli dodać  pasek to mieli cały ekran do dyspozycji, to nie jebniemy linijkę na środku ekranu jak w jakimś FTP mmo. 

 

Najlepiej by było jak całkowicie by usunęli tą staminę, już to widzę jak wydłuży to gameplay o 10h, bo poruszanie się po tych pustyniach z punktu A do B męcząc się co 20 sekund będzie takie grywalne. 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć cały hud można wyłączyć i nic nie widać wtedy.

 

Dla mnie z tym bieganiem to akurat fajny patent, postać biega normalnie, a na speedzie się męczy, na początku pewnie się trochę człowiek nabiega, a później i tak na kuraku będzie się popierdzielać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to na kuraku, a co się stanie z samochodem? Na filmikach widzę, że nawet będzie latał :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o te pustynie o których pisał Natsu, bo raczej autem tam nie da rady wjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mogli od chłopaków z VII pożyczyć Buggy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie się dało jeździć samochodem po bezdrożach to dobrze, bo od tego są chocobo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, najprawdopodobniej po drogach tylko, co też uważam za dobry pomysł.

 

Jak na razie z tego co pokazali to będzie nawet trochę do roboty, wyscigi kuraków, bieganko, flipper, strzelanka, łowienie ryb, ciekawi mnie czy będą jakieś questy żeby częsci do auta pozyskiwać, bo trochę tam tych opcji było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie coś na wzór Gold Saucer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×