Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, manoszek napisał:

@xavriszastanawiam się teraz czy ja przypadkiem nie mam twojego pudełka z grą? to chyba już najwyższy czas wpaść z wizytą ;) Mam nadzieję że nie będziesz chciał odsetek za przetrzymanie:24_stuck_out_tongue:

Masz, ale ja mam Twojego nioha :P Dogadamy się :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że Square zanotowało stratę 33 mln $. Po premierze Just Cause 4 z pewnością strata się powiększy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie co tam dzisiaj w tv. okazało się, że UPC dało (zdaje się czasowo) pakiet kanałów filmbox, a na jednym z nich o 21 leci kingsglaive :p 

jak ktoś ma UPC to polecam, bo jest fajny :)

...tylko gurwa czemu nie można wyłączyć lektora... W dupę taki darmowy płatny pakiet niech sobie wsadzą :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Przeglądam sobie co tam dzisiaj w tv. okazało się, że UPC dało (zdaje się czasowo) pakiet kanałów filmbox, a na jednym z nich o 21 leci kingsglaive :p 

jak ktoś ma UPC to polecam, bo jest fajny :)

...tylko gurwa czemu nie można wyłączyć lektora... W dupę taki darmowy płatny pakiet niech sobie wsadzą :/

Film jest ok, ale ma się ni chuja do gry, ja mam chyba nawet wersję XV z tym filmem, ale najlepsze z tego jest pudełko :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest Regis i Luna, tyle elementów wspólnych :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2019 o 22:37, xavris napisał:

No jest Regis i Luna, tyle elementów wspólnych :p

Jeszcze Ardyn,  ale Luny nie liczę bo w grze odmłodniała i operacje facjaty przeszła. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Strife napisał:

Jeszcze Ardyn

Jak mogłem zapomnieć o najciekawszej postaci w tej grze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xavris napisał:

Jak mogłem zapomnieć o najciekawszej postaci w tej grze :/

Bo to TAKA gra była :whyyy:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie teraz 9 kusi,  ale cena zaporowa jak na taki staroć,  a kwadratowym pazerom nie będę się dokladał do kawioru. 

@xavris zamiast siedzieć na necie idź kup coś ładnego dla swojej drugiej połówki ;P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy jestem, kupiłem wczoraj :p

i biorąc pod uwage, że tak powiem, dysproporcje, to jest moja trzecia 1/3 :p

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie teraz 9 kusi,  ale cena zaporowa jak na taki staroć,  a kwadratowym pazerom nie będę się dokladał do kawioru. 
[mention=64540]xavris[/mention] zamiast siedzieć na necie idź kup coś ładnego dla swojej drugiej połówki ;P
A właśnie spolonizowaną dziewiątkę ogrywam na Vicie.
Co za kapitalna gra!
Po 15 latach nadal zachwyca.
Jest w moim TOP5 FF :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, adick007 napisał:

A właśnie spolonizowaną dziewiątkę ogrywam na Vicie.
Co za kapitalna gra!
Po 15 latach nadal zachwyca.
Jest w moim TOP5 FF :]

Jest na vicie,  na psp, psx i ps2 jak i na pc tak samo jak 7,8 i chrono trigger,  ale największy ból dupy jest o to że żaden oryginalny jrpg nie ma naszego języka tylko dodaje go scena. 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę to jako ciekawostka powiem że chopy portuja spolszczenie 9 na wersję Steam :)

Więc będzie je można do Switcha np upchnac :)

Co do samych gier PL to proszę, ja na retroarch na Switchu:

FF7 I Chrono Trigger, a FF9 też mam...

Ogram Chrono, a poczekam na FF9 PL ten remaster chyba...

bf8ddcf2e2ee37b24f4f1adf6b69ed42.jpg7b7b1b3965e72a5de85601470608f135.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa wiecie to już hooy z tym, stare gry, tylko stare dziadki w to grajo...

Ale jak kur...? Ja? Że w naszym tak pilnym kraju Cenega wydaje Octopath Traveler i ma wszystko w d....

A dopiero ludzie (właściwie 1 osoba, więc chylę czoła że przetłumaczenie ponad 500k linii tekstu) biorą się za to, po co? Dla dobra innych, nie dla chwały, nie dla fejmu...

047e0c1cc69cde3e5b1ad003afd59914.jpg5f9fa36b894ab129087bbd1da4497bc1.jpg3a0f1f2094a4678fb598a1712211c82d.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat - gra leżała na półce chyba z rok zanim się w końcu za nią zabrałem...i powiem tak - mam bardzo mieszane uczucia. Grafika owszem fajna, muzyka piękna, ale jakoś to wszystko mnie nie przekonuje. Skończyłem 8 chapter i jakieś to wszystko takie...dziwne. Bohaterowie ehhhh słabi i ogólnie cały ten świat w grze wydaje się jakiś dziwny. Jakoś mało to wszystko spójne i mało pasujące do siebie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też akurat zacząłem. Najpierw robiłem dlc Comrades żeby mieć je z głowy, a wczoraj zacząłem prawdziwą przygodę. Póki co jestem oczarowany grą, wygląda ładnie, jest póki dużo do roboty, działa płynnie, a do tego podoba mi się walka na zasadzie kombinacji z naszymi kompanami. Fajne kombosy widzę można robić, choć pewnie jak zwykle skończy się na założeniu op broni i biciu wszystkiego na jeden hit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem główną historię i dodatek Gladio - powiem tak - sam nie wiem co mam myśleć o tej grze. Gdybym kupił ją za pełną cenę to bym się nieźle wkurzył. Strasznie dziwne tempo tej historii. Pierwsze kilka rozdziałów i tempo bardzo wolne, a potem speed i już jesteśmy w 12 czy 13 i końcówka ciągnie się niemiłosiernie. Widać trochę podziurawione wszystko by upchnąć dodatki, które podobno są kiepskie - ten z Gladio który skończyłem to yyyy...słabizna. 

W ogóle historia jest strasznie dziwnie poprowadzona albo ja się nie znam. Mamy imperium i chyba tylko raz widzimy imperatora...

System walki jest spoko. Coś nowego i fajnie to działa w akcji, muzyka piękna więc tu duży plus. Grafika też nieźle się prezentuje. Takie 6/10 bo za dużo dziur i niezrozumiałych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy wymyślili, że najpierw masz obejrzeć FF Final Advent, czy jak to się tam nazywało, żeby ogarnąć fabułę w grze. Może chociaż FF VII nie zjebią... Chociaż już zjebali debilną decyzją o pocięciu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×