Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

...a ja kilka dni (kilkadziesiąt śmierci) temu rozpocząlem przygodę z tym tytułem idąc droga odwróconej chronologii ( najpierw bloodborne) teraz ds2 a w kolejce jeszcze SS delta na vicie czeka. Cóż...te gry nieco wywrocily moje casualowe spojrzenie na gry..nauczyły pokory i kilku nowych przeklenst (o dziwo pada nie rozje#@$@& przy BB ani ds2 tylko przy Bf hardline ;)

 

BTW maja mnie...stałem się wyznawcem..nawet do snu codziennie leci ost z ds2

BTW 2 pursuer ch*j !!! Po lajtowej (ale zajebiscie epickiej) walce z the last giant, ten ciul mnie wymeczyl przeokrutnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja kilka dni (kilkadziesiąt śmierci) temu rozpocząlem przygodę z tym tytułem idąc droga odwróconej chronologii ( najpierw bloodborne) teraz ds2 a w kolejce jeszcze SS delta na vicie czeka. Cóż...te gry nieco wywrocily moje casualowe spojrzenie na gry..nauczyły pokory i kilku nowych przeklenst (o dziwo pada nie rozje#@$@& przy BB ani ds2 tylko przy Bf hardline ;)

BTW maja mnie...stałem się wyznawcem..nawet do snu codziennie leci ost z ds2

BTW 2 pursuer ch*j !!! Po lajtowej (ale zajebiscie epickiej) walce z the last giant, ten ciul mnie wymeczyl przeokrutnie

Jak masz jeszcze ps3 to proponuje Ci ograć ds1, zdecydowanie lepsza od dwójki. O demons souls nie wspomnę - pierwsza i najbardziej klimatyczna z serii soulsow

Wysłane z note 3 podczas spaceru z dzieckiem

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3 wlasnie pozbylem się jakiś czas temu..ale właśnie myślę czy aby nie kupić znowu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3 wlasnie pozbylem się jakiś czas temu..ale właśnie myślę czy aby nie kupić znowu ;)

Jak się tak można odciąć od Demon's soulsa!? To gra do której wracam średnio raz na pół roku i za każdym razem mnie tak samo zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak można odciąć od Demon's soulsa!? To gra do której wracam średnio raz na pół roku i za każdym razem mnie tak samo zachwyca.

Ja tez sprzedałem ps3, ale wszystkie soulsy sobie zostawiłem, wiec kiedyś na pewno jeszcze kupie konsole z powrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wróciłem do DS2 i.... znowu wsiąkłem. Kurde, nie wiem co jest :p DkS1 jest bez porównania lepsze, a mimo to po kilkuset godzinach spędzonych z Dark Souls 2 na PS3, znowu nabiłem kolejnych kilkadziesiąt na PS4 i nie mam dość.

 

Jeśli tylko Dark Souls 3 utrzyma obecny poziom, zachowując jedynie level design z "jedynki", to będzie dla mnie ideał i kolejny rok z życiorysu :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, niby DS1 był bardziej urokliwy, ciekawszy design świata jak i bosów(wolf sif!) to jednak do DS1 nigdy nie wróciłem a w 2 nabiłem 150h na ps3 i drugie tyle nabije na ps4 :)

Pierwszy raz wkręciło mnie pvp, fajne covenanty i TONA sprzetu i eksperymentowania z buildami .

Ba znając gre z ps3 na pamięć odnośnie buildów i eq na ps4 znów na nowo ją poznaję a to dzięki temu że FS cały czas balansuje grę i wygląda to zupełnie inaczej niż na ps3 gdzie niektóre rzeczy były OP .

No i te DLC są naprawdę świetne(widziałem 2 na razie ) jest ciężko ale lokacje są niesamowicie pokombinowane i bossowie wymagający .

No i na ps4 to jednak jest brzytwa 60fps robi różnicę przy często 20 z ps3 :P .

Teraz tylko czekać na DS3, po pierwszym trailerze z miejsca widać jak poszła dynamika .

Oby tylko był bardziej urozmaicony świat bo od zamków i rycerzy już mi nie dobrze .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uwielbiam SOULSY ale czy kts moze mi wytlumaczyc oco chodzi z tym SUNBRO i calym PRAISE THE SUN????Czy to jest jakis zartownis w soulsach niezdara frajer bo nie rozumiem czemu ta postac jest tak wysmiewana?

post-64058-0-09577900-1439192467_thumb.p

Edytowane przez PS4-wioskaGuy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uwielbiasz Soulsy a nie wiesz kto to jest Solaire of Astora? Grałeś w jedynkę? 
Jest nieumarłym który przybył do Lordran, z misją odnalezienia słońca...
Poczytaj sam trochę o lore, leniuchu, bo za dużo by tego wszystkiego tłumaczyć. Można powiedzieć że ten gość jest niejako oznaką soulsów, głównie dzięki swoim dialogom i oddaniu danemu przymierzu. Nikt się z niego nie naśmiewa, zwyczajnie, wszyscy czczą słońce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wyjasnienie gralem w 1 widzialem goscia ale za nic nie rozumialem jego "FENOMENU".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"   \[T]/   "  no coś w tym musi być  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku$#@ ta gra (jak i reszta produkcji FS) powinna być zabronione niczym dopalacze....wczoraj do 3 w nocy dziś od śniadania napier$@#% smoki i inne badziewia w ds2..żeby nadrobic zaległości zgodnie z rada sz u już planuje odkupienie ps3..ehh..3dychy na karku, żona, kinder a mnie w głowie "gupie" gierki ;)

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie info? Ponemu chodziło o to że nie uda mu się zagrać w te gry na PS4, bo nie wyszły ;D
Swoją drogą przydałby się jakiś remaster Demon Souls na PS4, PS3 "sprzedałem" za darmo i kolega się ulotnił z moją konsolą, przez co sumie nie miałem okazji zagrać w Demon Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ps3 miałem sprzedać, ale jak zobaczyłem jakie śmieszne pieniądze za nią bym dostał to zostawiłem. Teraz dzieciak ma swoją konsole, a stary czasem może wrócić do ds, dk, dragon dogma itd

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany da się pokonać Fume Knighta, jeśli nie zniszczyłem wszystkich leczących posągów na zewnątrz areny bossa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ps3 miałem sprzedać, ale jak zobaczyłem jakie śmieszne pieniądze za nią bym dostał to zostawiłem. Teraz dzieciak ma swoją konsole, a stary czasem może wrócić do ds, dk, dragon dogma itd

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

No kumpel w sumie wybłagał ode mnie tę konsolę, mi tam nie zależało żeby ją sprzedać, ale mnie oszukał i mimo ponagleń zwyczajnie do dziś nie spłacił mi żadnej raty...po tylu latach znajomości, właśnie przygotowuję papiery do sądu. No ale to nie ten tamt ;]

 

Pany da się pokonać Fume Knighta, jeśli nie zniszczyłem wszystkich leczących posągów na zewnątrz areny bossa?

Pewnie się da, ludzie takie cuda wyczyniają w dark souls :)

Ja miałem problem żeby go rozwalić już z rozwalonymi figurami, radzę najpierw je zniszczyć. Jak kompleksowo badałeś lokację to powinieneś mieć wystarczająco dużo klinów żeby je usunąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że brakuje mi jednego klina aby zniszczyć ostatnią figurę, a żeby zdobyć tego klina muszę pokonac tego Fume Knighta co da mi dostęp do tego bossa na górze twierdzy, tam jest ten ost klin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że brakuje mi jednego klina aby zniszczyć ostatnią figurę, a żeby zdobyć tego klina muszę pokonac tego Fume Knighta co da mi dostęp do tego bossa na górze twierdzy, tam jest ten ost klin :)

Tyle, że Fume Knight

Jest w zasadzie finałowym bossem dodatku, więc pokonanie go jest wręcz obligatoryjne :biggrin:

 

I fakt faktem, można się wypsztykać z Klinów, jeśli wcześniej będziemy je wbijać w każdą napotkaną figurę. Wtedy zabraknie nam jednego do finałowej walki, ale i tak jest ona do wygrania. Wystarczy się trzymać jednego końca areny.

 

Ja powaliłem FK po rocznej przerwie przy pierwszym podejściu, nie pamiętając kompletnie jego ruchów (stąd też dwa faile z mojej strony - ataki których mogłem uniknąć, gdybym o nich pamiętał i nie marnował staminy):

 

 

Pamiętam ile mi krwi napsuł na PS3, zaraz po premierze DLC :)

Edytowane przez Numinex
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też brakło mi 1 klina ale dałem radę samemu .

Jest ciężko bo trzeba kontrolować przy rolkach żeby nie pójść w stronę tego 1 posągu bo hp regeneruje się strasznie szybko .

Ze 20 podejść robiłem, tak jak widać na filmiku jest wrażliwy na lightning, a ja całe dlc i NG++ robiłem na defender greatsword z Light choć wg mnie i tak osłabili tę broń względem ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Red Iron Twinblade to niezmiennie = easy mode :P Podobnie zresztą wykończyłem Alonne, z tym, że przy użyciu Dark Pine Resin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko. Gram w wersje SOTFS na PS4, to tak dla jasności.

 

Jestem w DLC "Korona Starego Żelaznego Króla". Kieruję sie w stronę walki z opcjonalnym bossem

Niebieski Demon Kuźni czy jakoś tak

Ide juz do niego w tych "grotach" czy jak to nazwac, w kazdym razie głównie po prawej stronie idąc do przodu jest takie podwyższenie, na które ni cholery nie moge znalezc drogi.

Jest kilka takich pomieszczeń, które chyba się ze sobą łączą, gdzie nie da sie wskoczyc na podwyzszenie i niestety nie moge znalezc nigdzie wejscia.

Moglby ktos podpowiedziec, jak sie tam dostac? Bo leżą widze jakies itemki i szkoda by bylo cos przegapic. Czy jest jakies inne wejscie z tego systemu wind?

 

dzieki z góry za podpowiedz

Edytowane przez carsonix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×