Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

No może być. Wiecie, brać gejmingowa coraz bardziej rozpasana  ;) I tak dobrze, że nie ma checkpointów co dwa kroki i pojawiającego się monitu po śmierci: 'może chcesz zmniejszyć poziom trudności' 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Czy jak jestem w jakimś covenancie,  np w bell keeperach i zdobywam reputacje za eliminacje intruzów i potem przejdę do innego covenantu. To jak wrócę z powrotem do bell keeperów to muszę nabijać repa od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Czy jak jestem w jakimś covenancie,  np w bell keeperach i zdobywam reputacje za eliminacje intruzów i potem przejdę do innego covenantu. To jak wrócę z powrotem do bell keeperów to muszę nabijać repa od nowa?

Nie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie idę do Heirs to the Sun  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie idę do Heirs to the Sun  ;)

Jeśli interesuje Cię platyna w tej grze to musisz wymaksować 3 covenanty. Heirs Of The Sun, Bell Keepers i Pilgrims Of Dark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię platyna w tej grze to musisz wymaksować 3 covenanty. Heirs Of The Sun, Bell Keepers i Pilgrims Of Dark.

 

Nie wiem, zobaczę jak mi będzie szło. Póki co to do platyny jak do nieba  ;)  Gra jest ogromna. Coś czuje, że najgorzej to będzie ze zdobyciem wszystkich miracli, hexów itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi się podoba pierwszy dodatek z piramidą , pełno ukrytych pomieszczeń , przełączników plus podnoszenie kolumn- taki tomb raiderowy poziom

co do bosów to wydaje mi się ze są łatwiejsi niż w BB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje Cię platyna w tej grze to musisz wymaksować 3 covenanty. Heirs Of The Sun, Bell Keepers i Pilgrims Of Dark.

No i na szczęście wszystkie można zrobić offline :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że największy problem będzie z Pilgrims of Dark  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę :). Jak się przeciwnicy przestaną odradzać, spalamy Bonfire Ascetic na pierwszym ognisku i znowu jedziemy z koksem. Żeby zwiększyć drop, można wyposażyć się w odpowiednią tarczę o nazwie Parma Smoków Strażników , lub łykać zardzewiałe monety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię bossowie w DLC są dużo trudniejsi niż Ci w BB, spróbuj samemu wszystkich przejść :)

Podzielam Twoje zdanie. Jak będzie się musiał zmierzyć z Avą, Elaną i Fumem to zmieni zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usiadłem dziś na "chwilę"  i wsiąkłem na amen .

W zasadzie to 2 dzień gram i już jestem chyba w połowie gry z 70 lev :P

No nie mogę się oderwać pomimo że grę przecież doskonale znam .

Zastanawiam się tylko w co iść bo kiedyś jechałem drangelic setem z drangelic swordem a teraz o dziwo króciutki fire  longsword(już +7) mi przypasował bo szybki i mało staminki bierze a do tego lekki więc mobilny jestem .

Później w NG+ kosiłem great lightning spear po 4/5 strzałów na bossa ale ponoć teraz mocno to osłabili ....

Znów gram trochę drętwo na tarczy, a chciał bym takiego magic knighta tylko pytanie co jest aktualnie mocne czary cuda hexy ?

Da się zresetować pkt przed NG+ ?

Sporo wydałem na siłę i zręczność pod drangelic sword ale docelowo chyba znów będę szedł w faith/int .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili z GLS to żenada praktycznie żadnego dmg nie zadaje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zmiany są duże porównując do wersji z ps3? Widziałem już smoka w heides tower, ale czy jest dużo takich zmian? Czy naprawdę warto drugi raz zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są, bardzo duże.

 

Po kilkuset godzinach spędzonych z wersją na PS3, przy Scholar... i tak czułem, jak bym grał w zupełnie nowy tytuł. Warto, zdecydowanie. Nie ma chyba lokacji (poza DLC) w której by nie pozmieniano ustawień wrogów, ich liczby oraz nie dodano nowych. A przecież lokacje przedmiotów też są inne. 

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licze na te dlc bo puki co ide jak burza wiekszosc bosow za 1 razem. jest zdecydowanie za latwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie się znajdują wejścia do tych dodatkowych lokacji ?

Możecie ukryć w spoiler.

Nie wiem czy tą grę tak znerfili czy co ale nieraz bossowie zadają żenujący dmg .

Pamiętam jak się męczyłem na ps3 byłem na 2/3 hity teraz na luzaku przyjmuję 5 .

To samo npc jak Lucatiel, ginęli strasznie szybko teraz jakieś czołgi przyjmują i nie wiele hp im spada .

Zastanawiam się jak z Darklurkerem będzie ....  na ps3 męczarnia straszliwa do puki nie poszedłem w magię no ale ona jest teraz żałośnie słaba z tego co widzę .

Muszę obczaić jakiś ciekawy build PvE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram takim...tarcza obrońcy tronu (bodajże), miecz z drangleic lightning, głowa i armor Faarama rękawice i buty Havela no i do tego cuda. Kosze wszystko jak leci.

Wejście do Shulvy masz po pokonaniu Rothen'a (Przegniły) wejście do Brume Tower masz po pokonaniu Old Iron Kinga (lawa), a wejście do Frozen Eleum Loyce masz przed wejściem do zamku Drangleic (Shrine of winter) taka kaplica co otwiera się jak zabijesz 4 primali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiłem się trochę od bloodborne z uwagi na poziom trudności w niektórych momentach.. Jest sen spróbować dark souls?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiłem się trochę od bloodborne z uwagi na poziom trudności w niektórych momentach.. Jest sen spróbować dark souls?

Oczywiście, moim zdaniem soulsy są lepsze od bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fredi chyba pytał o poziom trudności.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fredi... powiem Ci wprost, tylko nie zniechęcaj się.

Znam wszystkie gry z serii na pamięć, wszystkie splatynowane i Bloodborne to był najłatwiejszy radosny spacerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię cleanup przed ng+ .

Kończę sun covenanta(straszna udręka bo mam 180lev i mało ludzi przyzywa taki lev), później zostało mi kolejne farmienie bell  covenant i DLC na deser :)

Gra przeogromna znam ją niemal na pamięć myślałem że speedruna zrobię a już 50h.

Niestety zapomniałem się i uwolniłem pewnego jegomościa z celi .

No nic i tak trzeba jeszcze przejść NG+ .

Ale te dlc zapowiadają się wybornie, jednak nowe to nowe, wkrętka, eksploracja i nowi przeciwnicy .

Jak sobie przypomnę drętwą walkę z wieśka 3 to aż mnie skręca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×