Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Wroce jak syn marnotrawny :)

Wez gleboki oddech i zacznij od nowa. Pierwsze 20 leveli wykorzystaj na sile/dex/vit i wytrzymałość. Potem podleveluj magię na 10 i wiarę na 22, grzej do gościa od hexow, kup sobie ten drugi dzwonek z listy i pierwszy resonant soul. I w tym momencie gra będzie łatwiejsza. Hexa używaj na mobkow, które sprawiają Ci problemy i na bossów a resztę ubijaj mieczem. I nie oddawaj gry zanim nie skończysz DLC, to dodatkowo dobre 50% gry.

A jeżeli nie chcesz zaczynać od nowa to użyj u babek naczynia dusz i przeleveluj sobie postać.

Trzeba być twardym nie miętkim kolego mierniczek

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gry maja w sobie te moc, ze potrafia wkur... niesamowicie. W tym momencie wyzywam tworcow od podlych chinczykow (a powienienem od japonczykow), a godzine pozniej znow chce w to grac :)

Odpoczne chwilke i zaczne od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się ma droga do platyny względem podstawowej wersji z PS3?

Sporo zmian? Jakieś dodatkowe wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko to samo, tylko trzeba dozbierać kilka czarów z DLC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mierniczek siła hexow i magii

https://youtu.be/72v1pnr3ops

 

Taaa, pieknie :), ale juz chyba nie bede sie bawil w czarowanie :) Przynajmniej nie w takiej formie.

 

Tak jak napisalem wyzej - musze troszke odpoczac od tej gry, a pozniej sprobuje siebie zrobic bardziej takiego .... palladyna.

 

Zakuty w zbroje wojownik, ale juz z duza wiara (plus bron zakleta piorunami).

Cos czuje ze bedzie mi sie to bardzo podobac, bo gra czystym wojownikiem, gdzie dopiero pod sam koniec gry zaczalem uzywac tylko jednego czaru (magiczna bron i dalsze jej wersje)

to bylo dla mnie strzal w 10.

 

Musze tylko znalezc sposob (no i zdecydowac sie) jakiej broni uzywac. Przy pierwszej rozgrywce biegalem z greatswordem glownie z tego wzgledu, ze bardzo szybko mozna go znalezc.

Czy w poczatkowym etapie gry mozna znalezc jakas bron typu claymore, ewentualnie cos innego wartego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, pieknie :), ale juz chyba nie bede sie bawil w czarowanie :) Przynajmniej nie w takiej formie.

Tak jak napisalem wyzej - musze troszke odpoczac od tej gry, a pozniej sprobuje siebie zrobic bardziej takiego .... palladyna.

Zakuty w zbroje wojownik, ale juz z duza wiara (plus bron zakleta piorunami).

Cos czuje ze bedzie mi sie to bardzo podobac, bo gra czystym wojownikiem, gdzie dopiero pod sam koniec gry zaczalem uzywac tylko jednego czaru (magiczna bron i dalsze jej wersje)

to bylo dla mnie strzal w 10.

Musze tylko znalezc sposob (no i zdecydowac sie) jakiej broni uzywac. Przy pierwszej rozgrywce biegalem z greatswordem glownie z tego wzgledu, ze bardzo szybko mozna go znalezc.

Czy w poczatkowym etapie gry mozna znalezc jakas bron typu claymore, ewentualnie cos innego wartego uwagi?

Graj tym w czym czujesz się najlepiej. Są dwa greatswordy, które można zdobyć na początku gry. Pierwszy to drangleic sword, leży z całym setem zaraz po zabiciu Pursuera (jedyny problem to fakt, że upgradujesz go twinkling titanite a tych na początku gry nie ma za wiele). Drugi to bastard sword albo poltorareczny nie jestem pewny, znajdziesz go po zabiciu pierwszego bossa Olbrzyma, dostaniesz za to klucz, którym otworzysz drzwi do tej miejscówki gdzie są te pancerne żółwie. Możesz sobie przyzwać tam NPCa jak Ci będzie za trudno Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za rade.

Ten pierwszy miecz jak najbardziej bralem pod uwage, ale wlasnie problem byl z upgradami.

O bastardzie nie pomyslalem, ale "przyjrze sie" mu blizej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś grał na pc na myszce? Da się grać czy jednak pad robi różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile h zabawy dają te DLC ?

Grałem na ps3 w podstawkę, w zasadzie wymasterowałem ją opór 130h platyna blablabla  .

Dużo jest nowych lokacji bossów eq itd ?

Aż strach pomyśleć ile h świetnej zabawy ta gra oferuje na ps4 :)

Dla porównania BB 55h i zostało mi tylko zabicie królowej w lochu i w zasadzie nie mam po co robić NG+ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile h zabawy dają te DLC ?

Grałem na ps3 w podstawkę, w zasadzie wymasterowałem ją opór 130h platyna blablabla .

Dużo jest nowych lokacji bossów eq itd ?

Aż strach pomyśleć ile h świetnej zabawy ta gra oferuje na ps4 :)

Dla porównania BB 55h i zostało mi tylko zabicie królowej w lochu i w zasadzie nie mam po co robić NG+ .

Bossów jest chyba 9, lokalizacji 12. Jak wcześniej nie grałeś to podejrzewam, że masz spokojnie 15h grania z lizaniem scian

Ogólnie jest sporo zmian względem wersji na ps3. Najbardziej podobało mi się to, że po zabiciu króla Vendrica możemy

wejść w jego wspomnienia i z nim rozmawiać. Za każdym razem jak zdobędziemy koronę z DLC (jest kilka) to otrzymujemy więcej informacji od niego. Nie wiem jeszcze jak się to skończy bo została mi jeszcze jedna korona do zdobycia

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie czy da sie handlowac spelami ????

Można kupować, ale nie sprzedawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucać się też nie da, jeśli o to Ci chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mega lagg, co to za miecz którym walczyłeś ?

To z duszy tego ostatniego bossa z trzeciego DLC. Kosciany coś tam czy jak mu tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie przymierza dzwonu czy mozna zrobic jakos tak zeby ze znajomym nabic 30 kili do spella ???


Mam pytanie odnosnie przymierza dzwonu czy mozna zrobic jakos tak zeby ze znajomym nabic 30 kili do spella ??? znaczy sie podkladac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie przymierza dzwonu czy mozna zrobic jakos tak zeby ze znajomym nabic 30 kili do spella ???

No raczej nie. Jeżeli masz problemy, żeby pokonać innych graczy to możesz iść do belfry sol i tam od czasu do czasu będzie pojawiał się mad warrior, zabicie go podnosi Twój rank w convenancie. Jeżeli dobrze pamietam to musisz być offline żeby on się pojawiał, pojawia się rzadko powiedzmy raz na 5-10 razy, ale jak go pokonasz to on się respawnuje. Generalnie idzie to w miarę szybko, od ogniska do niego masz 10-15 sekund drogi. Jak się pojawi to go zabij, wracaj do ogniska i tak w kółko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ciagle ubijanie mad warriora zaowocuje do 30 kili ??? brakuje mi 23

" In Belfry Sol, there is a Mad Warrior red phantom. Defeating him will increase rank in this covenant."

Tak jest na wiki, wiec raczej tak. Tego czaru brakuje Ci do trophy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten czar za rangę w dzwonnicy, to czasem nie sprzedaje Wellard w ng++?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten czar za rangę w dzwonnicy, to czasem nie sprzedaje Wellard w ng++?

On chyba jakiegoś fireballa sprzedaje na ng++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ma więcej niż jeden, tak coś mi świta z czasów ps3. Niedługo sam się przekonam, bo właśnie kończę ng+ i idę na ++.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ciagle ubijanie mad warriora zaowocuje do 30 kili ??? brakuje mi 23

Osobiście testowałem i tak jest. Czasami bywa że pojawia się dwa a nawet trzy razy pod rząd :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×