Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

On Ci dwa faki pokazał? :D

I jeszcze mnie ubił potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie ponownie mozecie mi wytlumaczyc dlaczego nie moge skorzystac z rysikow albo uzyc ich w wielkiej katedrze dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witajcie ponownie mozecie mi wytlumaczyc dlaczego nie moge skorzystac z rysikow albo uzyc ich w wielkiej katedrze dlc

Głupie pytanie, ale na pewno jesteś online? Innej odpowiedzi nie widze Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla każulowego gracza, który nigdy nie grał w produkcje FROM SOFTWARE, która gra będzie lepsza na początek, Bloodborne, czy DS2? Co jest łatwiejsze, tak żeby się nie odbić na początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla każulowego gracza, który nigdy nie grał w produkcje FROM SOFTWARE, która gra będzie lepsza na początek, Bloodborne, czy DS2? Co jest łatwiejsze, tak żeby się nie odbić na początku?

Ciężko powiedzieć, obie gry mimo że mają sporo ze sobą wspólnego (głównie mechanika gry) to jednak są od siebie bardzo różne. Raczej bym zaczął od DS2 na Twoim miejscu, ale to tylko ze względu na chronologiczność obu gier. A jeżeli masz jeszcze ps3 to Demon Souls i DS1 to "lektura obowiązkowa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam PS3. Przyznam, że nie wytrzymałem i kupiłem Bloodborna, czytałem gdzieś, ze jest trochę prostszy niż DS2 (szczególnie od remastera na PS4). Mam nadzieję, że będę się dobrze bawił, tym bardziej, że na stronie jest fajny poradnik dla noobów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB dużo łatwiejsze niż Soulsy.

Dla mnie to mniej więcej ten sam poziom. A głębokie lochy w BB, to już na pewno są trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście, zapomniałem o dlc :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili już ten problem z szybszym tępieniem się broni w 60 fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawili jeszcze, patch ciągle w developingu, nie wiadomo kiedy się pojawi.

 

Jednak nie przeszkadza to jakoś bardzo w grze, załóż ringa odpowiedniego i nawet 2gi komplet broni nie będzie potrzebny. Ja grałem z Greatswordem przez 70% gry i było ok, ale tylko w połączeniu z ringiem +2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę nad grą magiem czego nigdy nie robiłem w DS. Kompletnie jestem zielony, zawsze melas. Jaka klasa na początek? W co pakować, jakich broni używać?

Zdrobiłem maga, i tu pare noobowskich pytań. Mam 30 strzał na początek, da się to zwiększyć? Gdzie zdobywa się nowe czary do dostrojenia? Da się jakiś odnawiac te 30 strzał oprócz ogniska?

Edytowane przez bid32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba jest nie tak...czekając na najazd w covenancie Dzwonników zabiłem Plack Phantoma chyba z 15x a ranka dalej pierwsza choć awansowałem wcześniej. Jakiś błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frost powinieneś ubijać RED phantoma w dzwonnicy przy Iron Keep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frost powinieneś ubijać RED phantoma w dzwonnicy przy Iron Keep ;)

Tak właśnie robię. Zabijam tego regularnie - http://darksouls2.wikidot.com/mad-warrior i dupa. Często mi się pojawia. Muszę być offline żeby mi go zaliczyło? Czasem jak mnie rozłączyło z netem to też go zabijałem, ale ranga ani drgnie. No chyba, że jak przejde do NG+ to zaczynam z rangą od nowa, ale chyba tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma znaczenia off czy online, ubij go 30 razy i zaliczone. Przejście do ng+ może resetować rangę z ng, ale nie mam pewności. Ja to zrobiłem na ng++ ubijając na zmianę REDa i najeźdźców w dzwonnicy.

A tak zapytam, jesteś w tym covenancie? ;)

Edytowane przez KOMARZYSKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Frost Prime

Ja to robiłem offline. Generalnie jak kolega napisał, może zapomniałeś się zapisać do covenantu ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frost Prime

Ja to robiłem offline. Generalnie jak kolega napisał, może zapomniałeś się zapisać do covenantu ;)

Jestem w covenancie i mam ich pierścień założony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nabiłeś 30 killi, powinieneś podejść do tego krasnoluda i zagadać. Jeżeli tak zrobiłeś i w międzyczasie nie zmieniałeś przymierza na inne, to powinno zadziałać. Jeżeli nie, to już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś błąd. Nie ma problemu bo grę kupiłem na pss z zamiarem grania w nią przez wieeeele godzin więc wbicie platyny to żadna paląca sprawa. Zrobię sobie ten trofik na nowej postaci albo odłączę i będę farmił na tym phantomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpalić pochodnie? Tyle ich dostaje i nawet nie widze ich w eq. Noob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpalić pochodnie? Tyle ich dostaje i nawet nie widze ich w eq. Noob.

Stań przy ognisku i wciśnij  :triangle:  wtedy przełączy Ci się na opcje "Rozpal pochodnie".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś błąd. Nie ma problemu bo grę kupiłem na pss z zamiarem grania w nią przez wieeeele godzin więc wbicie platyny to żadna paląca sprawa. Zrobię sobie ten trofik na nowej postaci albo odłączę i będę farmił na tym phantomie.

Z online tez działa, sam tak robiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×