Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Idź tam po skończeniu podstawki, poziom trudności jest wg mnie wyższy w dlc, fajni bosowie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie po ukończeniu głównego świata. Generalnie jak masz zamiar je zaliczać po kolei to lvl 150 to dobry pomysł bo szczególnie przeciwnicy w Ivory King są dosyć dopakowani. Fajni bossowie w DLC. Np w Sunken King w NG Sihn jest dosyć prosty, ale w NG+ to mocarz, a o ukrytych bossach w Ivory King już nie wspomnę bo są dosyć ciężcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż wielka czwórka padła (w sumie wyzwania większego nie było co chodzi o bossów do tej pory). Dostosuje się do waszych rad i polecę dalej z główną linią fabularną, czyli czas na wyprawę do Zamku Drangleic :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż wielka czwórka padła (w sumie wyzwania większego nie było co chodzi o bossów do tej pory). Dostosuje się do waszych rad i polecę dalej z główną linią fabularną, czyli czas na wyprawę do Zamku Drangleic :)

 

Oo Drangleic :thumbsup:  i moja ulubiona komnata z Sentinelami  :blink: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grę przejść w co op? :D ciężko jak cholera w porównaniu do bloodborne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko znaleźć sobie przyjaciela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest latwo znalezc przyjaciela ;) A tak na serio to gra nie jest taka trudna. Jak bedziesz mial problemy z bossami to masz sporo znakow w poblizu lokacji, a reszte gry spokojnie samemu pocisniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chameleon... Pamiętam jak mnie kiedyś koleś załatwił w belfry luna. Nie skumałem, że świecznik w rogu to przeciwnik  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj lepsza akcja, przynajmniej było śmiesznie :biggrin: Większość wracała do swojego światu hehe :biggrin:

Ale,co w tym jest śmiesznego ???

Raczej to jest żenujące zachowanie,walcz z honorem... Chowanie się i czekanie w ten sposób to tragedia jakaś... Żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z poziomem naszej postaci ? Czy przeciwnicy  tez będą się   skalować  do naszego poziomu  ? jak będę miał 200 lvl to przeciwnicy też ?

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, w tej grze przeciwnicy nie skalują się do poziomu postaci. Poziom przeciwników wzrasta jedynie wraz z przejściem na kolejne NG+. 

 

Edit: Pisałem o PVE, jeśli miałeś na myśli PVP to post poniżej wyjaśnią tą kwestię.

 

PS. Jak dla mnie jest zdecydowanie za łatwo: 

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z poziomem naszej postaci ? Czy przeciwnicy  tez będą się   skalować  do naszego poziomu  ? jak będę miał 200 lvl to przeciwnicy też ?

Mniej wiecej. Tylko nie zalezy to od poziomu tylko od soul memory, czyli w skrocie wszystkich pkt zdobytych w czasie gry nie tylko tych przeznaczonych na levelowanie. Zobacz sobie na wiki summon range calculator. Tam są podane zasięgi jakich przeciwnikow badz sojusznikow mozesz przyzwac w zaleznosci od twojego SM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znalazłem filmik gościa który niiezle farmi dusze 

Od 1:53:10 się zaczyna,on dał 224 lvl w postać,czy jest jakiś sens mieć aż tak wysoki poziom ? Gdzie jeszcze do zdobycia platyny muszę grać New game + i new game ++

Na ps3trophies czytałem że spokojnie wystarczy 150...

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak celujesz w platynę to wbicie jak najwyższego lvl to tylko pomoże bo nie chce mi się wierzyć, że na NG będziesz wbijał po 500 killi w obu covenantach. Potem jak wbijasz platynę to robisz nową postać, która kończy się na 150 lvl i ciśniesz pvp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak celujesz w platynę to wbicie jak najwyższego lvl to tylko pomoże bo nie chce mi się wierzyć, że na NG będziesz wbijał po 500 killi w obu covenantach.

 

Dlatego trzeba przejść dwa i pół raza grę,bo na new game ++ jakiś czarownik ma te czary.Nawet nie myślałem aby wbijać 500 killi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi wbić range na dzwonnicy, za to też jest czar.

 

To już mam,maksymalną rangę przymierza tez wbiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdobyłem "podobno" jedną z najlepszych  broni w grze,czyli włócznia "Sentinel" Co jest w niej wyjątkowego ? Bo oprócz nawalania w ścianę ponad 20 minut aby zszedł z niej kamień,to na razie nie ma w niej nic wyjątkowego.

 

Używacie w ogóle tej broni ?

 

PS.Chodzę na razie w zbroi Havla,zrobiłem sobie typowego tanka z magią i trochę zręczności dałem.

 

 

Wystarczy zaliczyć questy za pierwszym lub drugim podejściem, czary zebrać z dlc i podstawki. Na NG++ idziesz do Zamku i kupujesz ostatnie czary i platynka wbita. Najłatwiejsza platyna z wszystkich Soulsów, szczególnie jak ktoś Ci pomoże w coopie.

 

Jakie masz na myśli questy ?

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×