Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie. Jakoś po świętach spróbuje, może tym razem padnie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udaje wam się połączyć online? Od wczoraj jakieś problemy mam i nie mogę wejść online, ciągle offline :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że uwolnilem ją z dziury pełnej żab i że zapraszała na chate to pamiętam. No ale żeby to tak się skończyło to już nie bardzo. 18+

Chyba za mało w skilla wpakowalem bo nie miałem tej opcji do wyboru

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że uwolnilem ją z dziury pełnej żab i że zapraszała na chate to pamiętam. No ale żeby to tak się skończyło to już nie bardzo. 18+

Chyba za mało w skilla wpakowalem bo nie miałem tej opcji do wyboru

Haha wtf co to jest ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha wtf co to jest ? :biggrin:

 

DLC do Dark Souls  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętam, że po zabiciu ostatniego bossa z automatu do ng+ nas nie przenosi, tylko samemu trzeba kliknąć na ognisku w Majuli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętam, że po zabiciu ostatniego bossa z automatu do ng+ nas nie przenosi, tylko samemu trzeba kliknąć na ognisku w Majuli?

Dobrze pamiętasz. Możliwość przejścia do NG+ pojawia się przy ognisku w Majuli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie. Jakoś po świętach spróbuje, może tym razem padnie  :)

Też w ten sposób go rozjechałem. Uczepiłem się jego nogi :> Ale pamiętaj by mieć w ekwipunku troszkę dusz Olbrzymów. Wtedy zmniejszasz jego obrone i większy dmg zadajesz.

A z innej beczki... krew mnie zalewa!!! Nie mogę poradzić sobie z niebieskim demonem kuźni w Crown of the Iron King DLC. Już nawet w tych nerwach dobiec mi się czasami nie udaje :P Trzymając wczoraj pada w pozycji do rzucenia o telewizor stwierdziłem że musze odpuścić chyba na jakiś czas bo zwariuje. No jak już dojdę i to z 2 NPC do pomocy to i tak mnie wykosi później.

To jest jakiś faktycznie trudny zawodnik? Czy jakiś kryzys mam i idzie mi jak krew z nosa... Praktycznie wszystko rozjechane i pozostał tylko ten dziad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Planuję zakup DS2 i teraz pytanie - jak jest z rozpoczynaniem dodatków, jakie są tego warunki? jest podobnie jak w Bloodborne, gdzie po prostu odbieram przedmiot i udaję się w konkretne miejsce, czy wygląda to jakoś inaczej? na jakim etapie gry mogę już podjąć rozgrywkę z dodatków? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Planuję zakup DS2 i teraz pytanie - jak jest z rozpoczynaniem dodatków, jakie są tego warunki? jest podobnie jak w Bloodborne, gdzie po prostu odbieram przedmiot i udaję się w konkretne miejsce, czy wygląda to jakoś inaczej? na jakim etapie gry mogę już podjąć rozgrywkę z dodatków? 

Dokładnie. Musisz zdobyć przedmiot w konkretnym miejscu i wówczas udać się do areny która przeniesie Cię do dodatku. Musisz sprawdzić na wiki bo niektóre te klucze są bardzo dobrze ukryte. Musisz pokonać tych primali (głównych 4 bossów) by dostać się do Ivory King DLC. To taki przykład bo klucz do odblokowujący dodatek jest w zamku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Planuję zakup DS2 i teraz pytanie - jak jest z rozpoczynaniem dodatków, jakie są tego warunki? jest podobnie jak w Bloodborne, gdzie po prostu odbieram przedmiot i udaję się w konkretne miejsce, czy wygląda to jakoś inaczej? na jakim etapie gry mogę już podjąć rozgrywkę z dodatków? 

 

Ja zacząłem grać dodatki po skończeniu fabuły i mimo to uważam, że poziom trudności dlc jest wyższy niż podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać dodatki po skończeniu fabuły i mimo to uważam, że poziom trudności dlc jest wyższy niż podstawki.

Racja. Szczególnie ostatni dodatek Ivory King (lodowa lokacja Eleum Loyce) to tam z poziomem mniejszym jak 130-150 nie podchodź. Choć radzę nie przekraczać 150 (to umowny poziom na którym zatrzymała się społeczność). Na tym masz największe szanse na co-op i najazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz skończyłem DkS II i ostatnio odpalilem i znowu mnie wciagnelo. Nigdy w tej grze nie uzywalem tego machania tarczą i czy mógłby ktoś przybliżyć jak to działa? Machaj w czasów ataków mobow jak i chwilę przed ich atakiem i nic. Jakieś rady? Korcilo mnie aby grać magiem czy piromantom ale w ogóle nie czaje systemu czarów w tej grze więc znowu miecz(ale tym razem jednoreczny) i jazda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To machanie tarcza to odbicie ataku przeciwnika. Musi paść w tym samym czasie co cios przeciwnika. Wymaga to ogromnej wprawy i wyczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zafascynowany, Bloodborne (wbita platynka) postanowiłem sprawdzić DS2 tak się złożyło że miałem na półce (kupione jakiś czas temu w biedronce) pierwsze wrażenie jest takie że to bardzo surowa gra. Bloodborne dużo wybaczal tutaj tego brak gram dopiero chwilę ale coś czuje że z czasem będzie tylko gorzej. No i klimat taki przybity, trochę depresyjny dużo cięższy niż w bb.

Jakieś rady dla początkującego coś ktoś? Staty pakowac w dmg czy w survi?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zafascynowany, Bloodborne (wbita platynka) postanowiłem sprawdzić DS2 tak się złożyło że miałem na półce (kupione jakiś czas temu w biedronce) pierwsze wrażenie jest takie że to bardzo surowa gra. Bloodborne dużo wybaczal tutaj tego brak gram dopiero chwilę ale coś czuje że z czasem będzie tylko gorzej. No i klimat taki przybity, trochę depresyjny dużo cięższy niż w bb.

Jakieś rady dla początkującego coś ktoś? Staty pakowac w dmg czy w survi?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Stary, depresyjne to było Demon's Souls i DkS1 Staty rób jak w bloodborne, czyli zdecyduj jaka postacią chcesz grać (tankiem, magiem a może dex buildem) i na tym się skup rozwijając staty. Na Twoim miejscu poszedlbym w dark build (bardzo dobre hex czary). I pamiętaj też o endurance. W bloodborne Twoja postać była szybka niezależnie od tego jakiego armoru i broni używałes, w DkS juz tak wesoło nie jest. Juz nie pamiętam dokładnie ale Twoja postać będzie szybka jeśli zbroja i broń która używasz będzie ważyła mniej niż 50% Twojego maksymalnego udzwigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie to indywidualna sprawa, ale dla mnie klimat BB byl duzo bardziej depresyjny niz DkS II. W soulsach sa takie lokacje jak Majula czy Heide tower of flame. W BB kazda, lokacja jest brudna i przytłaczająca. Klimat BB mnie zmiażdżył i na dlugo pozostanie w mojej pamięci :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Juz nie pamiętam dokładnie ale Twoja postać będzie szybka jeśli zbroja i broń która używasz będzie ważyła mniej niż 50% Twojego maksymalnego udzwigu

 

< 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

< 70%

A to chyba już za dużo nie?

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o szybkość rolla to <70%. Ale sa jeszcze inne czynniki na ktore wpływa equipment load, m.in. szybkosc regeneracji staminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęsty klimat to był w Demon's :-)

Bloodborne to radosny taniec między gęsto padającym ścierwem.

Oczywiście to moja opinia... DS2 uważam za najbardziej przystępną ze wszystkich części Souls.

Dawać remaster Dusz Demonów!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o szybkość rolla to <70%. Ale sa jeszcze inne czynniki na ktore wpływa equipment load, m.in. szybkosc regeneracji staminy.

Dokładnie, są dwa progi. <50 i <70.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest jeszcze <25%

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż do takich ekstremów się nie zapuszczałem :D

Czy w DS2 jest jakis zdrajca?

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż do takich ekstremów się nie zapuszczałem :D

Czy w DS2 jest jakis zdrajca?

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Jest, i to sam będziesz musiał odgadnąć który to...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×