Skocz do zawartości
DaraS

God Of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś mówili, że to będzie Sandbox? Wydawało mi się, że to własnie coś na styl U4, gdzie były po prostu otwarte lokacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Siriondel napisał:

Huh? To właśnie (i niestety) będzie sandbox, jeśli chodzi Ci o otwarty świat. Osobiście również mam dosyć robienia otwartych światów ze wszystkiego.

Następnym razem proszę sprawdź swoje informacje, a nie pisz bzdur... http://www.dualshockers.com/2016/06/13/new-ps4-exclusive-god-of-war-get-more-information-from-cory-barlog/ Informacje od samego Barloga. Pewnie będzie to coś na kształt Uncharted 4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, właśnie chciałem cofnąć swoje słowa. Jestem pewien, że gdzieś na Reddicie przeczytałem, że będzie open world. No cóż, to jeden problem z głowy, natomiast przedostatni punkt z mojego posta z trailerem nadal podtrzymuję. Wyskakujące na ekranie cyferki i napisy rodem ze słabego open worlda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Siriondel napisał:

Faktycznie, właśnie chciałem cofnąć swoje słowa. Jestem pewien, że gdzieś na Reddicie przeczytałem, że będzie open world. No cóż, to jeden problem z głowy, natomiast przedostatni punkt z mojego posta z trailerem nadal podtrzymuję. Wyskakujące na ekranie cyferki i napisy rodem ze słabego open worlda.

u kolegi z głową wszystko dobrze? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Malakay napisał:

u kolegi z głową wszystko dobrze? ;) 

Hmmm, trudno powiedzieć. W każdym razie tak, przemknęło mi przed oczami twoje spuszczanie się nad GoWem i konferencją Sony ogólnie, więc możesz sobie darować. Tobie się nie podoba, mi się nie podoba. Seria dla mnie stała zawsze narracją nie zapaskudzoną nabijaniem cyferek poza kombosami, eksploracją, rozmachem i soczystą sieczką. 4 elementy, a tym pokazie nie ma ani jednego. Jest za to Kratos ruszający się jak słoń, kamera, przez która nic nie widać, głupawy dialog i godna politowania scena ubicia ogromnego jelenia przez dziecko. No i zapomniałbym o grafice, która wygląda przepięknie, ale o takim poziomie na PS4 można zapomnieć. Podwójnie bezczelne, bo jak gra jest multiplatformowa, to pokazują z PC, czyli najlepszej wersji. Tutaj nie będzie innej wersji.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Siriondel napisał:

Hmmm, trudno powiedzieć. W każdym razie tak, przemknęło mi przed oczami twoje spuszczanie się nad GoWem i konferencją Sony ogólnie, więc możesz sobie darować. Tobie się nie podoba, mi się nie podoba. Seria dla mnie stała zawsze narracją nie zapaskudzoną nabijaniem cyferek poza kombosami, eksploracją, rozmachem i soczystą sieczką. 4 elementy, a tym pokazie nie ma ani jednego. Jest za to Kratos ruszający się jak słoń, kamera, przez która nic nie widać, głupawy dialog i godna politowania scena ubicia ogromnego jelenia przez dziecko. No i zapomniałbym o grafice, która wygląda przepięknie, ale o takim poziomie na PS4 można zapomnieć. Podwójnie bezczelne, bo jak gra jest multiplatformowa, to pokazują z PC, czyli najlepszej wersji. Tutaj nie będzie innej wersji.

Dla mnie seria była fliperem dlatego podoba mi się że postawili na zmiany, teraz rozgrywka wraz z rozbieganą kamerą przypomina wysokobudżetowy film. Jest duży chłop z siekiera jak na takiego bydlaka to i tak rusza się całkiem zgrabnie wielki plus że nie ma przerysowań w stylu bronie na 3 metry, dobre animacje tego dzieciaka, nie biega jak kołek tylko zawsze sobie coś tam robi w naturalny sposób, gubi się wrażenie że gramy na rzecz filmu. Dobrze że mają luźne podejście do skakania między krainami, skandynawia jest odpowiednim miejscem by urządzić z niej miejsce kaźni Nordyckich bogów, , nie będę tutaj dyskutował z tobą czy jeleń dostał strzałę w dupę - serce czy żebro, naprawdę nie znam się na kłusownictwie, ja potraktowałem tą scenę symbolicznie, chrzest i pierwsze zabójstwo z rąk syna. Dialogi? stary ten Kratos to ma dosłownie 5 programów, spać, jeść, srać, zabijać i ruchać ... to nie filozof tylko prymityw, prawdziwy barbarzyńca, dla mnie jedyny minus to brak krwi i mam nadzieje że to przez prezentacje na konferencji, moze mieli jakies embargo na R. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratos ustawiony z lewej strony ekranu to jakaś porażka. Podoba mi się, że chcą wprowadzić kamerę zza pleców ale nie w taki sposób. Strasznie drażni mnie tak ustawiona kamera w grach. Według mnie Kratos powinien być ustawiony na środku ekranu (coś jak w nowym DMC). Co do reszty to nie rozumiem zachwytów nad tym co pokazali. Ile już razy zwiedzaliśmy scenerie podobne do tych z trailera w ostatnim czasie, że  wspomnę tylko o TR i TLoU. Nuda... Nic specjalnego, ale będę śledził postępy nad grą, bo uwielbiam tę serię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy God of War w końcu wprowadza trochę świeżości do tej skostniałej serii. Podobało mi się to co zobaczyłem i czekam na więcej gameplayów. W dodatku najwyższa pora na zmianę klimatu, nordycka mitologia jest bardzo bogata i wg mnie znacznie ciekawsza od greckiej czy rzymskiej.

BTW. Kratos na pewno będzie zwał się Kratos? Jakoś tak dziwnie grać gościem z powiązaniami z grecką mitologia w czysto nordyckich klimatach. Chyba, że chcą zrobić z tego jakąś mieszankę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież widać na gameplayu, że w pewnym momencie walki z tym "trolem", załadowała mu się umiejętność "wściekłego spartanina"

Więc wychodzi na to , że może Kratos się tylko przeprowadził na północ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pomysłów na nowe odsłony: W tamtych czasach chyba kazirodztwo było na czasie XD

 

Ciekawi mnie to jak wyjdzie finalna wersja, jest za zmianami, ale czy wszystkie gry muszą iść w tą samą stronę? Za niedługo pinball będzie open world/na wpół otwarty świat niczym w Uc4 -,-

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nie do konca widzi sie ten "powiew swiezosci" . Mimo ze uwielbiam gry typu TLOU,U,TR to  zekalem na nowego Slashera a dostalem to co wczesniej wspomnialem tylko w innej scenerii :/ Szkoda, no ale gre i tak zapewne kupie bo wyglada piknie i lubie ten typ gier. Ale szkoda ze nie bedzie to juz slasherek z wirujacymi ostrzami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde trochę szkoda, że teraz wszystkie gry robią na jedną modłę. GoW to były slashery od zawsze. setki wrogów, mashowanie jednego przycisku, qte i tak dalej. A teraz będzie Kratos tomb raider :blink: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczyliśmy raptem 1-2 minuty gameplayu, który jest na pewno wprowadzeniem do całej gry.
Jestem więcej niż pewny, że w późniejszym etapie będzie siekanie wrogów aż miło, w końcu GoW to GoW, nie zrobią z tego nagle symulatora chodzenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news/50571/w-god-of-war-nie-zagramy-synem-kratosa-ale-pomoze-on-ojcu-odnalezc-jego-czlowieczenstwo.html

czyli całą grę będziemy biegać z synem, w sumie patrząc na LoUS i na ostatnie Uncharted jestem za ... PREMIERY wszystkich części były w marcu  

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DF juz zrobili analize damka pokazanego na E3:

 

Myslalem ze po KZ:SF in inFamous:SS juz zaden deweloper nie wroci do odblokowanego framerate'u...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko analiza demka, spokojnie do premiery wiele może sie zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w większości ankiet na najlepszą grę E3 wygrywa GoW :1_grinning:

god_of_war_ps4-HD.jpg

Edytowane przez Malakay
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę nadzieje na to, że z racji tego iż Kratos ma już swoje lata to nie wcisną wiele momentów w których Bóg Wojny będzie mówił jakie to życie jest brutalne, że najważniejsze jest żona/dzieci/miłość/szczęście itp. Ograniczyłbym to do minimum. No i ciekaw jestem ile razy w grze padnie słowo "valhalla" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratos to Kratos, jak tylko nie pójdą za obecnym trendem i nie zrobią pseudo sandboxa z milionem znajdziek i misji pobożnych to bedzie dobrze. Moze sie obecna formuła sie zdewaluowała troche, w koncu ileż mozna 4 części plus dwie mobilne, troche tego jest. Dlatego dobrze, ze zmieniają wyeksploatowana z Bóstw grecka mitologie na nordycka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa ojca z synem na promocje w lidlu, będzie się działo:1_grinning: a tak na poważnie chętnie zobaczę to na żywo czekam już niecierpliwie na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, manoszek napisał:

Wyprawa ojca z synem na promocje w lidlu, będzie się działo:1_grinning: a tak na poważnie chętnie zobaczę to na żywo czekam już niecierpliwie na premierę.

Zwiastun petarda szkoda ze nie mam ps4pro bo na 55 calach niezłe by to wyglądało ale w full hd chyba tez da rade 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×