Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty Black Ops III - Lagi

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie otrzymałem maila od Sony w którym informują mnie ze skasowali mój pre-order:(( Czy kogoś rownież to spotkało?? O co biega ...brakuje im cyfrowych wersji??;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi juz dwa razy kasowali....ale sie nie poddaje i zamawiam do skutku☺...battlefront tez mam anulowany, widocznie jakies problemy lezace po ich stronie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj siedzę u kumpla i piję piwko i nagle przed 22 dostaję maila i czytam, że anulowałem Preorder :-P Sony nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie małe zainteresowanie grą przez polską społeczność :D inne gry [czyt, Destiny, Wiedzmin] to przed premiera po 300 stron tematów hype na kazdym kroku a tutaj cisza ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to nie była gra od Treyarch, to by zainteresowanie było jeszcze mniejsze :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bym sie tym zainteresowaniem nie przejmował:) Wiem ze każdy moze lubić w strzelankach coś innego , ja akurat cenie sobie czysty fun z gry online , bez sentymentów, bez skrupułów z ludźmi których nie znam , poprostu odpalam grę , wchodzę w TDM i staram sie najlepiej jak mogę:)) Czysta niczym nie macona przyjemność.:))

Nigdy nie grałem w tryb Zombie , wiem ze Wszebor jest fanem :) Jak już ochłonę po pierwszych dniach tradycyjnego Deathmatcha to chętnie spróbował bym jakiegoś coopa w tym trybie:)

A jeśli byłaby ochota żeby postrzelać w znanym gronie znajomych to tu na forum idealna platforma do organizacji:) Zawsze mozna sie zgadac i coś wspólnie zorganizować:)

Wydaje mi sie tez ze jest wielu sceptyków myślących ze to będzie kosmiczna strzelanka a nie COD jaki Oni znali. Tez kiedyś grałem tylko w COD MW2 , kupiłem ps4 , pograłem w COD AW i wróciłem do strzelania na ps3 w MW2. Dopiero po jakimś czasie w AW została odblokowana opcja tradycyjnego DM bez używania egzo i w ten tryb już sie wciągnąłem. Jeśli nie używasz kosmicznych broni i egzo to gra sie fajnie. Te same obawy miałem do BO3 ale Beta je kompletnie rozwiała . Gra jest świetna , motoryka ruchu , dźwięki , bronie wszystko na plus , nawet egzo jest bardziej wyważone a bieganie po ścianach mało kosmiczne , wszystko robi zajebiste wrażenie i gra wciąga jak odkurzacz. Myśle ze z czasem coraz więcej sceptyków sie przekona tak jak i ja sie przekonałem , hehe.

Pozdro , peace.....sory bez peace to wojenny temat;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fanów którzy w tej serii siedza. Bo interesuje mnie tylko ten tryb zombie. A więc na czym on polega? To jest oddzielna kampania gdzie można na 4 w coopie grać z jakaś fabułą? Czy będzie tam zawarty jakiś tryb hordy gdzie co chwile na nas wychodzą coraz większe fale przeciwników i trzeba przezyć? I czy jeśli jest ten tryb hordy to sa różne mapki czy jest tylko ta jedna którą widzimy na trailerach? 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tu taka cisza ? Masa wycieków przez ostatnie 2 dni i ciągle napływają. Goście już robią easter egg na zombie co mnie trochę martwi..

Łapcie instagram tylko uwaga na spoilery i spieszcie się bo pewnie znowu usuną

https://instagram.com/_blops3/

https://instagram.com/bo3.gameplay/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem mecz EU-USA. Nie mogę się doczekać aż sam zasiądę do multi. Mapy fajnie zbalansowane, chociaż mam nieodparte wrażenie, że w niektórych mapach wręcz na siłę zostały dodane "panele" po których można biegać. Burst fire smg, jako sekretna broń. Przemawia do mnie najbardziej. Zastanawiam się tylko na jakiej zasadzie będzie można je odblokować. Oby nie polegało to na tym, że trzeba wszystkie bronie z danej klasy wymaksować lvl'em.

 

@UP Dzięki, Podoba mi się możliwość personalizacji postaci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Designersko ten klimat noir wgniata. Zawsze olewałem tą grę ale ten tryb zombii wierci mi dziurę w brzuchu. Tylko własnie z czym to się je. To jest jakaś kampania fabularna? Jeśli tak to na ile godzin. Ten tryb hordy czy tez jest? Pełno pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza przed burzą panuje ;) Myślę że spora część graczy czeka obgryzając paznokcie i odliczając każdą upływającą minutę do premiery albo czekają na pierwsze gamaplay'e bo wiadomo że ostatnie części z pod skrzydła CoD nie należały do najlepszych (a bynajmniej tak słyszałem). Również trzeba pamiętać że sporo ciekawych gier wychodzi w najbliższym czasie jak NFS czy Fallout, które będą się biły o nasze pieniążki których tak niewiele... Mnie najbardziej interesuje jakie mapy w trybie zombies będą na start - bez DLC oczywiście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ludzie mają podobnie jak ja. Jestem fanem serii od 1szych części ale te ostatnie "future" mnie w ogóle nie kręcą. AW szybko odstawiłem. Teraz po ograniu bety wydaje się być lepiej ale dalej to nie to.

MW4 bym się jarał a tak to bez emocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pogodzić się z faktem, że CoD nie jest grą o II wojnie światowej, niestety.

Inny gameplay zombie od użytkownika @Olej9


 

Pytanie do fanów którzy w tej serii siedza. Bo interesuje mnie tylko ten tryb zombie. A więc na czym on polega? To jest oddzielna kampania gdzie można na 4 w coopie grać z jakaś fabułą? Czy będzie tam zawarty jakiś tryb hordy gdzie co chwile na nas wychodzą coraz większe fale przeciwników i trzeba przezyć? I czy jeśli jest ten tryb hordy to sa różne mapki czy jest tylko ta jedna którą widzimy na trailerach?

http://pl.callofduty.wikia.com/wiki/Tryb_Zombie
Sory, że tak chamsko wklejam linka. Pisanie dłuższych wypowiedzi na telefonie, to katorga :-P

 

Cisza przed burzą panuje ;) Myślę że spora część graczy czeka obgryzając paznokcie i odliczając każdą upływającą minutę do premiery albo czekają na pierwsze gamaplay'e bo wiadomo że ostatnie części z pod skrzydła CoD nie należały do najlepszych (a bynajmniej tak słyszałem). Również trzeba pamiętać że sporo ciekawych gier wychodzi w najbliższym czasie jak NFS czy Fallout, które będą się biły o nasze pieniążki których tak niewiele... Mnie najbardziej interesuje jakie mapy w trybie zombies będą na start - bez DLC oczywiście.

Ja staram się przejść Wiedźmina przed premierą CoD'a :-P Ostatnio nie interesuję się przeciekami. Do gry jest już tak blisko, że nie mam co sobie psuć frajdy z samodzielnego odkrywania. Chociaż gameplay od @Olej9 mnie skusił. Byłem ciekawy jak to wygląda w praniu i muszę powiedzieć, że nie mam nic do zarzucenia. Co do ilości map, to nie chcę smucić, ale podejrzewam, że będzie jedna mapa, Shadows of Evil. Ci co kupią specjalną edycję dostaną The Giant.

Aha. Jeszcze w sprawie Preordera. Zauważyłem, że jest teraz inaczej.
Pierwsza rzecz.
Wcześniej miałem złożonego preordera na wersję Digital Deluxe Edition. I gdy oglądałem obojętnie którą wersję na PS Store miałem licznik odmierzający czas do premiery. Teraz licznik mam tylko przy wersji DDE. Na zwykłej wersji jest informacja, że produkt jest niedostępny z powodu zakupionej wersji Digital Deluxe Edition.
Druga rzecz.
Gdy wchodzimy w głównym menu konsoli w Bibliotekę, to mamy tam naszą zakupioną grę. Teraz mam napisane "Call of Duty: Black Ops 3 Digital CE". Wcześniej było "Call of Duty: Black Ops 3"
Trzecia rzecz.
W PS Store jest podana informacje o mapie Nuk3town, którą dostaniemy jak złożymy Preorder. Ta oferta jest ważna do 30 listopada.

PS: Przypominam o społeczności "COD: Black Ops III PL [PSSite]" ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preorder złożony ....ponownie:)) Kurczę to już za kilka dni , na sama myśl mam gęsia skórkę:)

Ostatnio opowiadałem kumplowi o zaletach bety BO3 w która sporo pograłem i uzmysłowiłem sobie ze największe wrażenie zrobił na mnie DŹWIĘK i płynność rozgrywki:) Każdy wystrzał , wybuch i przeróżne dźwięki otoczenia brzmiały fenomenalnie i wprowadzały mega atmosferę :) Do tego płynność poruszania i pokonywania przeszkód w iście parkourowym stylu:)

Biorąc to pod uwagę mam wrażenie ze tryb Zombie będzie wgniatal w fotel klimatem i miodnoscia :)

Oczywiście jak znam siebie to od razu wsiąknę w TDM ale dla odskoczni chętnie poddam sie grozie inwazji Z:))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam PS4 i dostaję komunikat BO3. Klikam przycisk PS i widze taki napis:

 

"Dziękujemy za złożenie zamowienia przedpremierowego na grę COD BO III. Możesz otrzymać email ogłaszający anulację Twojego zamówienia przedpremierowego. Prosimy o zignorowanie tego emaila, Twoje zamówienie będzie nadal aktualne"

 

Email emailem, narazie żadnego nie dostałe, ale co jeśli przyjedzie email a mi znowu anuluje preorder w PSN ? Jesli nie dostanę tej jeb****j mapy któa jest dla preorderów (bo prerder to mam od początku września) to zadzwonię na infolinię i opier**lę tego który odbierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także dzisiaj dostałem tą wiadomość. Mail mailem, ale w PS Storze było jak bym danej gry nigdy nie zamówił. Ja bym na słowo nie wierzył i zamówił ponownie

 

Trailer mapy Nuk3town

 

Stream z gameplayem Nuk3town i wywiadem

https://www.youtube.com/watch?v=gtFwhlr3A1E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co złożyli preorder. Czy 6go musicie wchodzić i włączyć pobieranie czy automatycznie zacznie się pobierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dobre ustawienia na konsoli to powinno się z automatu pobrać. Słowo klucz: "Powinno" :P

Poza tym grę od 4ego można już pobierać.

 

Gameplay zombie w High Definition 720p! :biggrin:

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×