Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy do gry z wykorzystaniem 8 buzzerów bezprzewodowych potrzebny jest 1 czy 2 kontrolery bluetooth?

potrzebujesz dwoch odbiornikow bezprzewodowych na usb (dwa zestawy buzzerow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinczdz.png

Witam ktoś orientuje się czy jest jakaś gwarancja na buzzery?

Kupiłem sobie Świat Quizów z czterema buzzerami po dwóch tygodniach w jednym przestał działać niebieski przycisk.

Edytowane przez msiemin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinczdz.png

Witam ktoś orientuje się czy jest jakaś gwarancja na buzzery?

Kupiłem sobie Świat Quizów z czterema buzzerami po dwóch tygodniach w jednym przestał działać niebieski przycisk.

Jeżeli kupiłeś w sklepie to na pewno gwarancja jest roczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś w sklepie to na pewno gwarancja jest roczna.

marcinczdz.png

Tak kupiłem w MM tylko nie ma żadnej informacji o gwarancji

Edytowane przez msiemin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzej do MM, na wszystkie sprzęty elektroniczne w UE jest gwarancja 2 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzej do MM, na wszystkie sprzęty elektroniczne w UE jest gwarancja 2 lata :)

wiesz Polska według anglików nie leży w Europie :D kiedyś byłem w sklepie z kumplem który chciał kupić nawigację TomTom i mówi do babki, że chciałby zobaczyć tą wersję i czy ona ma mapę polski również, a dziewczyna do niego, że z tego co jest napisane to ma 22 kraje europy ale nie wie czy ma Polskę, a za chwilę "a Polska jest w Europie?" :D ale to i tak lepiej niż amerykanie :)

a co do pytania to tak jak kolega mówi do MM i ich tam je**ć za to, że sprzęt nie działa :D

tak jeszcze chciałbym nadmienić różnicę między UK a Polską w sprawach właśnie sprzętu. Zepsuł mi się mój Joypad który kupiłem z konsolą, poszedłem do sklepu w którym kupiłem dostałem numer do Sony UK, że mam tam zadzwonić i oni mi powiedzą co należy zrobić. Zadzwoniłem Pan przyjął zgłoszenie i joypad miałem odesłać. Joypad został wysłany listem poleconym we wtorek ku mojemu zdziwieniu w czwartek przyszedł list zwrotny z nowym joypadem i list z przeprosinami. W Polsce nigdy się z takim czymś nie spotkałem ;o może teraz się coś zmieniło ale wątpię :)

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzej do MM, na wszystkie sprzęty elektroniczne w UE jest gwarancja 2 lata :)

Bzdura. Producent wcale nie musi dawać gwarancji na swój sprzęt. Zależy to tylko od jego dobrej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie ma gwarancji to jeszcze jest niezgodność towaru z umową. Ale czytałem na forum nawet, że na sprzęty elektroniczne jest 2 letnia gwara....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ktoś się pomylił, bo:

"Gwarancja jakości to ogół dodatkowych uprawnień, których zbywca rzeczy lub prawa może udzielić jego nabywcy."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gwarancja

"Z gwarancją mamy do czynienia w przypadku, gdy do produktu sprzedawca wydaje dokument (kartę gwarancyjną) wystawiony przez siebie albo np. przez producenta. Gwarancja może być udzielona również poprzez oświadczenie zawarte w reklamie. Wystawienie gwarancji nie jest obowiązkowe."

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinczdz.png

Coś mi się wydaje że zostane z trzema buzzerami ale jeszcze zadzwonię do sony jutro.

Edytowane przez msiemin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że zostane z trzema buzzerami ale jeszcze zadzwonię do sony jutro.

Nie wiem, moze masz za duzo pieniedzy... ale nawet nie zaczales, a juz odpuszczasz?

Nawet jezeli producent nie dal gwarancji na towar, to zawsze mozesz olac gwarancje (nawet jezeli ja dostales) i skorzystać z prawa rękojmi.

Sorry, ale nie po to kupuje sie w sklepie (zamiast na allegro), zeby nie miec zabezpieczenia na wypadek uszkodzenia sprzetu. Idziesz tam gdzie kupiles i zglaszasz, ze zakupiony produkt nie dziala tak jak powinien. Zadasz usuniecia usterki, lub wymiany na produkt sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma pytanie tez dotyczace buzzerow. Chodzi konkretnie o to ze czasem jest tak ze nie chca sie polaczyc wszystkie 4 sztuki. Tzn jedna dziala, a 3 probuje sie polaczyc i lipa. Niby nawiazuja polaczenie ale nie dzialaja. I czasem te niebieskie lampki pod przyciskami zamrugaja przy probie polaczenia. Znacie moze przyczyne tego? No i rozwiazanie. Baterie nawet wymienialem na nowe i nic to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma pytanie tez dotyczace buzzerow. Chodzi konkretnie o to ze czasem jest tak ze nie chca sie polaczyc wszystkie 4 sztuki. Tzn jedna dziala, a 3 probuje sie polaczyc i lipa. Niby nawiazuja polaczenie ale nie dzialaja. I czasem te niebieskie lampki pod przyciskami zamrugaja przy probie polaczenia. Znacie moze przyczyne tego? No i rozwiazanie. Baterie nawet wymienialem na nowe i nic to nie daje.

Ja mam podobny objaw, ale podczas instalacji gry. Posiadam "Polskie łamigówki" i w momencie wyboru kraju (Polska) mogę to zrobić tylko jednym, określonym i zawsze tym samym buzzerem. Reszta nie reaguje. Podczas samej gry wszystko jest o`k`. O co chodzi??? unsure.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny objaw, ale podczas instalacji gry. Posiadam "Polskie łamigówki" i w momencie wyboru kraju (Polska) mogę to zrobić tylko jednym, określonym i zawsze tym samym buzzerem. Reszta nie reaguje. Podczas samej gry wszystko jest o`k`. O co chodzi??? unsure.gif

ja w "Swiat Quizu" mam to samo podczas wyboru jezyka wiec chyba to tak ma byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie w świecie quizow dopatrzyłem sie 2 irytujących problemów

1) wyłączający sie buzzer ( szybko miga lampka na dole ) podczas gry, mam nadzieje ze to wina baterii, wkrótce to sprawdzę.

2) gdy wybieramy gre online dołączamy dwie np swoje postaci i czekamy na graczy, nie ma opcji aby opuścić grę sieciowa lub ja rozpocząć bez gracza online. bardzo irytujące bo czasami trzeba sie niezłe naczekać żeby ktoś dołączył do gry .

na razie dokupiłem 2 quizy, safari i świat oceanów, oba sa bardzo dobre, teraz sie zastanawiam co brać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedźcież mi czy jak sobie kupie np.dodatek BUZZ POLSKIE ŁAMIGŁÓWKI to czy będę sobie mógł zmienić podpis postaci na swój dowolny wymyślony?

Jeżeli nie to jaki dodatek na to pozwala?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tylko przed rozgrywką. Nigdzie się one nie zapisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tylko przed rozgrywką. Nigdzie się one nie zapisują.

Dzięki za szybka odpowiedź :)

Kurcze szkoda że w najnowszej odsłonie tego nie zrobili bo nie wszystkich imion i tak trochę sie kiepsko gra nie swoim imieniem :P

A swoja droga to przydał by się jakaś łatka bo błędów ma ta gierka troszeczkę aczkolwiek grywalność niezła :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie w świecie quizow dopatrzyłem sie 2 irytujących problemów

1) wyłączający sie buzzer ( szybko miga lampka na dole ) podczas gry, mam nadzieje ze to wina baterii, wkrótce to sprawdzę.

2) gdy wybieramy gre online dołączamy dwie np swoje postaci i czekamy na graczy, nie ma opcji aby opuścić grę sieciowa lub ja rozpocząć bez gracza online. bardzo irytujące bo czasami trzeba sie niezłe naczekać żeby ktoś dołączył do gry .

na razie dokupiłem 2 quizy, safari i świat oceanów, oba sa bardzo dobre, teraz sie zastanawiam co brać dalej.

Witam

Odp 2

Jak wejdziesz do gry on-line i nie chcesz juz czekac na rywali naciskasz cztery kolorowe przyciski odpowiedzi na ok. 3 sek. i bez problemow mozesz wyjsc :D tak samo robisz pauze w grze :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ! mam nadzieje ze nie było tego w instrukcji bo jej nie przeczytałem (wstyd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka, zagrałem parę rund z bratem na 2 osoby, a potem przenieśliśmy się na online - świetna sprawa, do tego łączyło nas do innych graczy w maksymalnie 5 sekund przy kiepskiej neostradzie 1mb ;). Co tu dużo mówić, świetne party game ;). Zobaczymy czy się przyjmie w szerszym gronie na sylwestra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może SPACE quiz ? czy działa on z Światem quizow ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam space quiz. Kupilem tylko video games quiz i dziala on ze swiatem quizow tylko wszystkie pytania sa napisane wielkimi literami. Podejrzewam ze jak gry wideo dzialaja to inne tez :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy te pytania z dodatkowych pakietuw z PSN są po Polsku? A jeśli nie wszystkie to które są? I jak to wygląda jeśli są po angielsku? są czytane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×