Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć planuje kupić BUZZA i mam pytanie który kupić ŚWIAT QUIZÓW czy Polskie Łamigłówki? Które ma wiecej pytań?

Mam obie części i zdecydowanie polecam Ci Świat Quizów. Pytań w obu częściach jest pewnie podobna ilość, ale w Ś.Q. są one bardziej przystępne (nie tak szczegółowe), więcej z nich dotyczy Polski (w P.Ł. tych o Polskę spotkałem zaledwie kilka). No i sama rozgrywka, szczególnie w sieci jest ciekawsza, ponieważ gra tam teraz o wiele więcej ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wgrac quizy stworzone przez uzytkownikow z myBuzz na moja ps3 zebym mogl w nie zagrac na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W glownym menu gry masz opce gry w quizy stworzone przez urztkownikow gry poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że w MY QUIZ nie da się grać samemu ;//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

NVm juz wiem na jakiej zasadzie to dziala

Edytowane przez Cisawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten master quiz to jakaś porażka.

właśnie wlazłem na swoją oraz na Wasze listy quizów i albo już dawno powinniśmy mieć ale coś jest nie halo.

nie wiem co robić.

grałem w Twoje Rzepa quizy, w pare prartsa ale czy to ma sens?

zastanawiam się czy nie skasować save nie zrobić 25 kont i nie grac w swoje quizy

poswiece weekend ale sie przekonam o co chodzi.

trzeba o tym pomyslec.

tak jak piszesz - sprawa jest dziwna.

na pewno w laczna liczbe zagran (widoczna po zalogowaniu na my buzz) danego quizu liczone sa wszystkie gry. jesli jedna i ta osoba zagrala w niego powiedzmy trzy razy, to liczba zagran wzrosla o trzy. tymczasem do pucharu musza byc to rozne osoby. dlatego liczby zagran sa mylace, bowiem nie wiadomo ile z nich bylo "powtorkami" tej samej osoby.

z drugiej strony, jak mam ponad 60 zagran w moje ostatnie quizy i kilkaset zagran w stare (z czasow Quiz TV), to nawet odejmujac te powtorki powinien juz wskoczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że w MY QUIZ nie da się grać samemu ;//

co to jest my quiz? my buzz ci chodzi? no można grać samemu w sensie na jednym loginie ale min 2 buzzery włączone

Cześć planuje kupić BUZZA i mam pytanie który kupić ŚWIAT QUIZÓW czy Polskie Łamigłówki? Które ma wiecej pytań?

najlepsza zasada kupuj gry nowe - pograsz to latwiej sprzedac.

PŁ nijak się mają do nowego buzza chociażby dlatego, że tutaj 4 osoby na jednej konsoli mogą ciąć z 4 innymi w sieci. w poprzedniej wersji mogli tylko najwyżej z kanapy podpowiadać albo przeszkadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest my quiz? my buzz ci chodzi? no można grać samemu w sensie na jednym loginie ale min 2 buzzery włączone

sorka źle się wyraziłem chodziło mi o granie quizów stworzonych przez graczy :D to wiem, że można ale na 2 buzzery, próbowałem tak grać ale jakoś dziwnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam w ogóle nie przepadam za my buzz.

gdyby nie trofea z ogranie tego i robienie quizow to bym nie ruszal.

dobrze ze chociaz w tej czesci mozna zagrac kilka roznych rund a nie tak jak w poprzedniej quiz i koniec i znowu quiz i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pytałem o angielskie wersje Buzz, a teraz mam pytanie czy wersja na rynek angielski Buzz! Brain of The UK (UK PAL system) będzie bez problemów działała u nas? Czy ktoś miał okazje sprawdzić zgodność? I jeszcze jedno - czy jeżeli będę chciał nabyć dodatkowe zestawy quizów w wersji UK to czy przez PS Store będzie to możliwe i czy opcja zakupu dostępna jest z poziomu gry czy też muszę korzystać z PS Store bezpośrednio na platformie PS3.

Dziękuję bardzo za informacje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pytałem o angielskie wersje Buzz, a teraz mam pytanie czy wersja na rynek angielski Buzz! Brain of The UK (UK PAL system) będzie bez problemów działała u nas? Czy ktoś miał okazje sprawdzić zgodność? I jeszcze jedno - czy jeżeli będę chciał nabyć dodatkowe zestawy quizów w wersji UK to czy przez PS Store będzie to możliwe i czy opcja zakupu dostępna jest z poziomu gry czy też muszę korzystać z PS Store bezpośrednio na platformie PS3.

Dziękuję bardzo za informacje i pozdrawiam.

Więc tak, ja mieszkam w Angli i polski Buzz śmiga bez problemu (konto mam założone na UK, łączy mnie z polskimi graczami bez problemu) więc jeżeli masz polskie konto to Buzz angielski będzie ci działał bez problemu ale wydaje mi się, że jeżeli będziesz chciał sobie kupić dodatkowe quizy to będziesz musiał założyć sobie konto z adresem UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, ja mieszkam w Angli i polski Buzz śmiga bez problemu (konto mam założone na UK, łączy mnie z polskimi graczami bez problemu) więc jeżeli masz polskie konto to Buzz angielski będzie ci działał bez problemu ale wydaje mi się, że jeżeli będziesz chciał sobie kupić dodatkowe quizy to będziesz musiał założyć sobie konto z adresem UK.

Dzięki serdeczne za informacje - potwierdziło się - mam Buzz! Brain in the UK wersja angielska i działa bez problemu. Nawiasem mówiąc byłem pod wrażeniem - zamówiłem gre w sobote przez Amazon, a we wtorek paczka już czekała na mnie (kurcze w zasadzie 2 dni nie licząc niedzieli)- nawet poczta polska tak szybko nie działa -wysłali Royal Airmail. Naprawde gorąco polecam bez problemu i wszystko działa na 100%.

Co do dodatkowych quizów to też masz racje - z kontem PL widzi tylko polskie dodatki i będę musiał założyć konto z adresem UK.

Pozdrawiam i dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony szczerze polecam Świat Quizów !! rewelacyjna zabawa !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę musiał założyć konto z adresem UK.

jak chcesz to ci mogę podać jakiś adres u mnie w mieście ;) jak co prv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piatek wskoczyl mi "master quizz writer" - nic nie zmienialem, nic nie kombinowalem. nie usuwalem sejwa, nie usuwalem patcha, nic. czyli chyba jednak nie jest "zglitchowany".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze , zrobimy ustawkę na trofeum w którym trzeba zagrać online z 4 znajomymi ? ktoś chętny ? najlepiej wieczorkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja chętny w BUZZ! Świat Quizów. U mnie czeka czterech graczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy dobrze rozumiem ze w trofuem Proof reader chodzi o zagranie w quzi MyBuzz! i wybranie opcji "gra z nowymi quziami" ? gralem juz w nią 3x i trofeum nadal nie wpada, wie ktos o co chodzi może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy dobrze rozumiem ze w trofuem Proof reader chodzi o zagranie w quzi MyBuzz! i wybranie opcji "gra z nowymi quziami" ? gralem juz w nią 3x i trofeum nadal nie wpada, wie ktos o co chodzi może ?

musisz byc pierwszy graczem jaki kiedykolwiek zagral w jakis quiz - musisz zdeflorowac quizza ze tak powiem :P . to ze grasz w "gra z nowymi quziami" nie oznacza automatycznie, ze jestes zupelnie pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz byc pierwszy graczem jaki kiedykolwiek zagral w jakis quiz - musisz zdeflorowac quizza ze tak powiem :P . to ze grasz w "gra z nowymi quziami" nie oznacza automatycznie, ze jestes zupelnie pierwszy.

zdeflorowac.. omfg - ostatni raz posluzylem sie tym wyrazeniem w liceum kiedy wypisywalismy potencjalne zawody w ktorych chcielibysmy "robic" :biggrin:

i dzien juz bedzie piekny :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) dzięki tak myślałem ze może właśnie tak byc, czyli musze pograć więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja mam problem ze zdobyciem trofeum:

DIRTY RASCAL

ktoś może ogarnia co trzeba zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec kilku rund (chyba 4) zanim zacznie pokazywać na którym jesteś miejscu, musisz używać "taunt". Tzn. zanim pokaże na którym jesteś miejscu naduś jakiś kolor (byle nie żółty), aha i musisz być na ostatnim miejscu podczas tych wszystkich rund.

Nie pamiętam czy nie musi też być to zrobione podczas gry na 4 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PSS pojawil sie nowy question pack, tym razem skierowany dla dzieci :) National Geographic Kids quiz, Kupil juz ktos ??? dzieciaki faktycznie pograją w ten quiz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój perwszy post na forum. Dziś jadę kupić Buzza-a tylko totalnie zgłupiałem i nie wiem którego kupić:

Z tego co wiem są 3 wersje:

- polskie łamigłówki

- świat qiuzów

- quiz TV

Wiem żeby na pewno nie prać łamigłówek, to teraz doradzcie opcja 2 czy 3.

I może ktoś powie czym się różnią od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×