Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie tak samo... Znaczy ludki od masterowania dzwieku pokrzanili cosik....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze jak zwaraca sie po imieniu to tez cos nie tak jest. do gracza Łukasz czasem mowi "GRAŁA w tą gre...." zauwazyliscie cos podobnego przy innych imionach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem tą gre (Świat quizów)w grudniu i troche godzin juz spedzilem przy niej :) gra jest naprawde super! jak cos jestem chetny na wspolne zdobywanie trophy nick Nowal89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze jak zwaraca sie po imieniu to tez cos nie tak jest. do gracza Łukasz czasem mowi "GRAŁA w tą gre...." zauwazyliscie cos podobnego przy innych imionach?

Tomek tez grala :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki za podpowiedzi, problem rozwiązałem. Też miałek źle ustawiony system dźwięku w SONY Bravia zamiast A miałem B - teraz po zmianie wszystko gra i buzzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zaprosić wszystkich do wspólnej gry i do sprawdzenia moich quizów ;). Na razie powstał tylko jeden prosty quiz o grze World of Warcraft, bo nic innego nie przychodziło mi do głowy :P. Zamierzam zrobić ponad 10, aby zdobyć trophy, jednak jest to odrobinę trudne kiedy wszyscy stawiają niskie oceny nawet, kiedy się człowiek trochę postara i quiz trzyma pewien poziom. Sam stawiam z reguły 4 gwiazdki, jeśli quiz jest w miarę dobry żeby ułatwić ludziom życie, a nie utrudniać co jak zauważyłem sprawia niektórym radochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również dołączam się do prośby adasia, jak ktoś chce pograć online niech uderza -> PSN: neo-pch

czy wy też macie często problem ze znalezieniem kogoś do gry, ostatnio chciałem pograć ~9-10 rano, ~12-14 i nikt się nie dołączył ;o czasem nawet wieczorem jest problem.

Czy tak mało ludzi gra w świat quizów?

pozdrawiam!

@ neo:czesc! sorka za ta wymiane zdan o kraju pochodzenia ale nie masz w profilu wpisanej lokalizacji a w polska wersje mozna grac tylko z polakami mimo, ze wielu anglikow mnie przekonywalo, ze jest inaczej.

co do ilosci osob to ja jakos mam wieczorami szczescie i mi sie udalo ze 3 razy wejsc, zagrac i jeszcze wygrac (coraz blizej do trofeum ze zwyciestwami 25 smile.gif )

@kabu: mam cię już na liście. dziś zagram w twój quiz i dostaniesz 4 gwiazdki. zrób to samo z moimi quizami. Ale przez grę a nie przez stronę. Tez chcę mieć to trofeum

trzeba pomyslec i zorganizowac spotkanie po pare trofkow:

Team Tactics - to mozna latwo w dwie osoby zorganizowac tylko kazdy musi uruchomic 4 kontrolery

Socialite - trzeba sie we 4 osoby ustawic i zagrac jedna gre majac 3 osoby na liscie friends. jest napisane, ze "and the others" co moze oznaczac, ze liczba graczy musi byc min 5. Ale to tez mozna zrobic latwo - jedna osobe więcej mamy i ta ktora dostanie trofeum usuwana jest na chwile z listy gracza, ktory chce miec trofeum

Host with the most - to też latwe do zrobienia w dwie osoby. Najpierw jedna zaprasza 10 razy. Wchodzi sie do gry i za chwile robi quit (buzz liczy to jako przyjete zaproszenie). Po 10 razach to samo robi druga osoba.

Guest of honour - badz zaproszony przez 5 roznych osob. Mozna kombinowac tez w dwie osoby jak sie ma kilka kont uzytkownikow. Ale z tego co gdzie indziej czytalem to nie zawsze dziala. Mam nadzieje, ze uda nam sie tutaj 6 osob zebrac z buzz qw i sobie poradzimy normalna droga.

I love you guys! - ciesz sie możliwością rewanżu, trofeum nie określa tego dokładnie i nie wiem czy chodzi tylko o to, żeby po zakończeniu gry wybrać opcję REWANŻ i zagrać jeszcze raz czy też chodzi o kilka takich gier i być może również o to, że ten kto wygrał pierwszy mecz musi przegrać drugi. Wyjdzie w praniu

To z kooperacyjnych to w zasadzie wszystko. Pozostaje MASTER QUIZ WRITER. Dawajcie znać przez PSN. Będę grał w Wasze quizy licząc, że Wy zagracie i ocenicie wysoko moje. UWAGA!!!! Jaskółki mówią, że granie i rating quizów przez stronę www nie przybliża autora do zdobycia trofeum. Więc jak już to grajmy "w grze". Wchodzimy w gry MY BUZZ i grając w quizy kolegi się przybliżamy do trofeum MyBuzz!â„¢ your face off

Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że komuś się to przyda. JA bym chętnie dołączył kolejną platynkę do kolekcji szczególnie, że nie wymaga ona tak jak w buzz quiz tv wygrania 50 meczów Sofa vs sofa co było cholernie nudne (już ze znajomych nikt nie chciał ze mną grać bo znałem wszystkie pytania)

Piszcie tutaj albo na PSN. Ja mogę się ustawić na pogranie dziś koło 13 - 14 albo wieczorem koło 20:30 - 21:00

Edytowane przez adas_2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, wszystkim z friendlisty stawiam 4 gwiazdki, aby im ułatwić życie przy tym zalewie idiotów co stawiają same jedynki bo nie znają odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak zdobyc trophy za zagranie we wszystko co BUZZ ma do zaoferowania? bo ja gralem we wszystkie gry i trofik nie wpadl.

to samo tyczy sie zagrania wszystkimi strojami. w okreslonym trybie trzeba tymi strojami zagrac czy co? czy np gracz tomek ma wszystkie stroje zalozyc?

trofik za trzy weekendy tez mi nie wpadl, a gram w kazdy weekend od 17 grudnia. czy zmiana roku na 2010 miala na to wplyw?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ neo:czesc! sorka za ta wymiane zdan o kraju pochodzenia ale nie masz w profilu wpisanej lokalizacji a w polska wersje mozna grac tylko z polakami mimo, ze wielu anglikow mnie przekonywalo, ze jest inaczej.

nie ma problemu :D jak tylko z polakami? :o przecież mam buzza i gram normalnie online z ludźmi więc o co chodzi? czy mając nawet polską wersję to mogę się tylko łączyć z polakami w UK? mam drugie konto PSN które ma polski adres to lepiej? :D ja mam polską wersję nie angielską ;-o

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak zdobyc trophy za zagranie we wszystko co BUZZ ma do zaoferowania? bo ja gralem we wszystkie gry i trofik nie wpadl.

to samo tyczy sie zagrania wszystkimi strojami. w okreslonym trybie trzeba tymi strojami zagrac czy co? czy np gracz tomek ma wszystkie stroje zalozyc?

trofik za trzy weekendy tez mi nie wpadl, a gram w kazdy weekend od 17 grudnia. czy zmiana roku na 2010 miala na to wplyw?

co do tego czy we wszystko zagrales to nie wiem jak ci powiedziec ale sporo czytalem i zawsze sie potem ktos doszukiwal, ze jeszcze w cos tam nie zagral.

co do kostiumow to slyszalem, ze tylko w pelnej grze sie liczy to zakladanie.

i nie koniecznie trzeba u jedengo wszystko zalozyc

a do weekendow to nie wiem o co chodzi. ludzie pisali, ze najlepiej nastawic konsole na taki miesiac co najlepiej 5 weekednow.

i przestawiac date w konsoli aby dac rade sie w jednym miesiacu zmiescic

@neo: mnie ludzie z zagraniczna wersja nie moga zaprosic i ja ich rowniez nie :(

Edytowane przez adas_2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neo: mnie ludzie z zagraniczna wersja nie moga zaprosic i ja ich rowniez nie :(

no bo to chyba logiczne, że są inne pytania? :D tzn. może te same ale po polsku przetłumaczone, chyba jeszcze sony tak uniwersalnego buzza nie zrobiło nigdy, a szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomóżcie mnie ludzie trochę z tymi quizami Mybuzz, niby zrobiłem już 7 fajnych quizów, ale najzwyczajniej w świecie nikt w nie nie gra :P. Zauważyłem, że największą popularnością cieszą się quizy z pytaniami typu : "MÓWI SIĘ RĘKAMI CZY RĘKOMA ? MÓWI SIĘ USTAMI !" (Ha ha ha...), a ambitniejsze quizy po jednym dniu przechodzą do lamusa... Chyba zrobię po prostu 10 quizów o Dodzie to od razu wpadnie pucharek ;).

Jeszcze raz zapraszam do moich quizów, będę bardzo wdzięczny jeśli poświęcicie im chwilę czasu i z chęcią zagram również w Wasze quizy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dodatek duzo osob gra przez przegladarke internetowa i to nie zalicza wtedy zagranych i ocenionych quizow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy się wtedy wspomagać nawzajem, a potem liczyć, że ktoś przypadkowy zagra w nasze quizy na konsoli ;P. Chyba rzeczywiście zrobię ten quiz o Dodzie... Może to wcale nie głupi pomysł jak trzeba celować w masy ;).

Btw songo, wszedł Ci silver trophy za jeden quiz, który będzie miał 2,5 gwiazdki i 25 różnych odwiedzin ?

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosze o pomoc z Master Quiz Writer, tzn o zagranie w moje quizy i ich maksymalne ocenienie. chodzi o:

SKRÓTY LITEROWE

SKRÓTY Z PeeReLu

Współczesna kinematografia

DATY WIELKICH WYDARZEŃ

tam zagran mam dosc malo i niewiele im brakuje do 2,5 gwiazdek, wiec kazda maksymalna ocena bedzie znacznie poprawiac ogolny wynik. w pozostalych przypadkach albo mam odpowiednia note i ilosc gier, albo duza ilosc zagran i niska note (co powoduje, ze podniesienie ogolnej oceny quizu jest trudniejsze).

napisz na PSN to sie zrewanzuje

z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomóżcie mnie ludzie trochę z tymi quizami Mybuzz, niby zrobiłem już 7 fajnych quizów, ale najzwyczajniej w świecie nikt w nie nie gra tongue.gif. Zauważyłem, że największą popularnością cieszą się quizy z pytaniami typu : "MÓWI SIĘ RĘKAMI CZY RĘKOMA ? MÓWI SIĘ USTAMI !" (Ha ha ha...), a ambitniejsze quizy po jednym dniu przechodzą do lamusa... Chyba zrobię po prostu 10 quizów o Dodzie to od razu wpadnie pucharek wink.gif.

Jeszcze raz zapraszam do moich quizów, będę bardzo wdzięczny jeśli poświęcicie im chwilę czasu i z chęcią zagram również w Wasze quizy.

1. malo ludzi ma juz polska wersje buzz qw.

2. rob quizy po angielsku z angielskim tytulem i pytaniami i pytaj (pros) o P4P na zagranicznych forach.

3. rob quizy po angielsku i nie pros a szansa jest wieksza niz w quizie o dodzie.

{popatrz przez www na moja liste quizow - mam ze 20 parę quizow i najmniej mam jakies 50 rozegran i tez nie mam trofka - to moze wkurzyc nie?}

4. to z tym graniem przez przegladarke to nie wiem czy do konca jest prawda bo ja swoje quizy mialem jeszcze z buzz quiz tv i jak tylko wszedlem do buzz qw to od razu dostalem trofka za 1 quiz.

5. ja jak tylko ktos poprosi to od razu jak tylko wlaczam buzz to gram w jego quizy liczac na to samo. niestety sporo osob tylko mowi ze zagra zwrotnie ale tego nie robi.

6. ludzie wola grac przez przegladarke bo wtedy jest o wiele szybciej.

7. moge sie umowic z kims np na jutro pod wieczor. mam kilka dodatkowych konto mozemy usiasc i sobie przegrac swoje quizy jeden po drugim. nie trwa to jakos szczegolnie dlugo a dodatkowo ja np ptrzebuje jeszcze trofka za przegranie 50 razy w quizy z my buzz czy mi to pasuje.

chyba tyle porad

Witam,

prosze o pomoc z Master Quiz Writer, tzn o zagranie w moje quizy i ich maksymalne ocenienie. chodzi o:

SKRÓTY LITEROWE

SKRÓTY Z PeeReLu

Współczesna kinematografia

DATY WIELKICH WYDARZEŃ

tam zagran mam dosc malo i niewiele im brakuje do 2,5 gwiazdek, wiec kazda maksymalna ocena bedzie znacznie poprawiac ogolny wynik. w pozostalych przypadkach albo mam odpowiednia note i ilosc gier, albo duza ilosc zagran i niska note (co powoduje, ze podniesienie ogolnej oceny quizu jest trudniejsze).

napisz na PSN to sie zrewanzuje

z gory dzieki.

juz sobie zanotowałem Twój nick na kartce i zagram we wszystkie. prosze w wolnej chwili zagraj w moje - bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie taka postawa. powinnismy sobie pomagac :)

jak wroce do domu przed sesja to zagram w quizy w ktore jeszcze nie gralem.

adas_2008 - mozna jakos sprawdzic w ktore quizy gralismy? bo wiem ze w twoje gralem, ale kilka mi zostalo. a mozna z poziomu ps3 utworzyc liste kliku quizow to zagrania jednego autora?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma chyba takie możliwości.

playlistę na pewno możesz sobie założyć przez www ale czy potem się ona pokaże na ps3 to wątpię.

wiesz jak ktoryś ominiesz to się nic nie poradzi.

skoro ja mam 30 to wiesz ze jak nie usiadziesz 1 dnia i nie zagrasz we wszystkie albo nie bedziesz odchaczal to ci sie potem moze pomylic.

jakos to bedzie.

ja mysle ze to kwestia czasu. jak wiecej ludzi bedzie mialo qw to sie powinno rozkrecic.

alternatywa jest zalozenie 25 fikcyjnych kont na ps3 :)

no i potem siedzenie i granie z kazdego w kazdy quiz az trofek wpadnie :)

PS: chyba bym sie skichał jakbym mial tak robic dla 1 trofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chociaż zagrałem w swoje 8 quizów na 4 fikcyjnych kontach, to nie mam do dzisiaj trophy za JEDEN quiz ze średnią 2,5 gwiazdki w który zagra 25 osób, a w moje quizy zagrało ponad 700 osób dobrze je oceniając... Powinni zrobić coś, żeby liczyło te quizy z przeglądarki, bo prędzej pudełko z grą ulegnie rozkładowi niż ten trophy wpadnie...

P.S Trophy za założenie wszystkich możliwych strojów wpada tylko w grach offline ? Zagrałem z wszystkimi robiąc quizy Mybuzz i nie wpadło.

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chociaż zagrałem w swoje 8 quizów na 4 fikcyjnych kontach, to nie mam do dzisiaj trophy za JEDEN quiz ze średnią 2,5 gwiazdki w który zagra 25 osób, a w moje quizy zagrało ponad 700 osób dobrze je oceniając... Powinni zrobić coś, żeby liczyło te quizy z przeglądarki, bo prędzej pudełko z grą ulegnie rozkładowi niż ten trophy wpadnie...

P.S Trophy za założenie wszystkich możliwych strojów wpada tylko w grach offline ? Zagrałem z wszystkimi robiąc quizy Mybuzz i nie wpadło.

nie działa to w my buzz

generalnie nic prawie nie działa w my buzz.

co do tej sprawy z jednym quizem to dziwne. Ja mialem quizy ze starego buzza i jak tylko wszedłem w my buzz to od razu dostalem dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wpadło już Popular Author i Quality Quiz Writer, dzięki czemu wizja zdobycia złotego pucharka nie wydaję się już tak odległa :P.

Zachęcam ponownie do grania w moje quizy, z tym, że jeśli chcecie pomóc to możecie sobie darować quiz Sentencje łacińskie i Warzywa i owoce, bo mają już po ponad 300 wejść i 3 gwiazdki ;). Jeszcze tylko 8 :whistling:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kakaroto-songo1, adas_2008, Kabu: przede mna puchar za zagranie i ocenienie quizow z my buzz, takze na pewno zagram w Wasze i ocenie na maxa.

Ja poprosze o maksymalne noty glownie dla (choc zapraszam takze do pozostalych):

SKRÓTY LITEROWE

SKRÓTY Z PeeReLu

Współczesna kinematografia

DATY WIELKICH WYDARZEŃ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam to pytanie daniel4g ponieważ mnie też to nurtuje.

Czy to normalne, że po stworzeniu własnych list odtwarzania (na stronie mybuzzquiz.com ) na których znajduje się po kilka quizów, kiedy w grze quiz TV wybiorę którąś z list to rozgrywany jest tylko jeden (pierwszy) z quizów znajdujących się na liście? Nie ma znaczenia czy gra jest ustawiona na jedną czy kilka osób. W nowszej grze: Świat Quizów po wybraniu danej listy gra ma tyle rund ile quizów na liście i w każdej rundzie rozgrywany jest kolejny quiz. Czy w starszej grze odtwarzanie tylko jednego quizu z listy jest normalne czy to ja coś źle robię?? 

I jeszcze od siebie czy pytania w Quiz TV i Świat quizów się pokrywają, bo nie wiem czy już kupować jezeli te same pytania czy dokończyć te z Quiz TV i dopiero kupić ŚQ/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×