Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem swoj zestaw w MM i wowczas gdy go kupowalem koszt jego byl taki sam jak na allegro a nawet co niektore zestawy byly drozsze na allegro po doliczeniu przesylki....  nie sadze aby ceny w sklepach mocno sie roznily od tych na allegro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie... Czy kupić Quiz TV, czy poczekać na Quiz World?? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś kto posiada grę Buzz Quiz TV: Special Edition PL. Jaki jest numer na opakowaniu gry? (chodzi o BLES-numer).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według polskie strony ps3 premiera Buzz! Quiz World już 30 października. :) Ktoś widział może jakiś pre-order w jakimś polskim sklepie?

Będą nowe kategorie i nowe konkurencje i wreszcie będzie można samemu ustawić jakie i ile ma być rund :D. Nie mogę się doczekać :) Coś ktoś wie o Polskiej wersji bo ja tylko znalazłem tą datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od pewnego czasu gram w BUZZ QUIZ TV - zdarza mi się już jednak że powtarzają się zadania. Mam w zwiazku z tym pytanie: jaka jest różnica między buzz quiz a buzz polskie łamigłówki? - czy w łamigłówkach są calkowicie nowe pytania? nowe kategorie? czy też może buzz polkie łamiglówki jest tylko rozszerzeniem quizu - pytam bo nie chciałbym kupować drugi raz tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy wychodzi ten nowy buzz?

Jak ktos chce jutro wieczorkiem zagrac to pisac na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preordery na Buzz! Swiat Quizow mozna juz skladac TUTAJ

ja tez sie nie moge doczekac :) premiera 13 listopada (piatek :P ) wedlug tego co tam pisza. Tylko ja bym wolal wersje bez buzzerow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady :/... 219 zl za gre z nowymi pytaniami ?.. litosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowymi pytaniami i z calkiem nowa rozgrywka + 4 buzzery. Ja za quiz tv + buzzery dalem pol rou temu 250 PLN wiec nie jest tak zle :)

Pytalem tego goscia z allegro czy bedzie mial ta gre bez buzzerow i powiedzial ze tak tylko jeszcze nie wie dokladnie kiedy i za ile, w kazdym razie ma mi dac znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo czesto nie może zalogowac sie buzz quiz tv na serwer i nie moge grac on-line!! :-( jakie moga byc przyczyny i co moge zrobić żeby problem znikną. Gram duzo na sieci w fife 2010 i nie wystepuje taki problem, tak samo w innych grach nic takiego się nie dzieje. Internet mam przez router z kablówki podłączony kabelkiem do konsoli

Na koniec musze dodać, że jakiś czas temu nie było problemu z buzzem i gra on-line dopiero po ostatniej aktualizacji problem nasilił się. Wczesniej czasem w trakcie gry wywalał z serwera ale to było bardzo rzadkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, we wszystkich grach wszystko działa normalnie, potem włączam Buzza i prawie zawsze wyskakuje mi błąd że utracono połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytałem w media markt i Buzz Quiz World wersja bez buzzerów bedzie po 139 zł.

Lampik.png

Edytowane przez lampik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Jako, że zaczynam dopiero przygodę z buzzem na PS3 (miałem na PS2 ale tam była tylko jedna wersja :P)

Mieszkam w Anglii, mój tato przyjeżdża do mnie na święta i chciałbym żeby mi kupił buzza po polsku. Mam parę pytań:

1. Którą wersję buzza najlepiej kupić z obecnych (chodzi mi o samą grę bez kontrolerów)?

2. Czy posiadając polską wersję buzza będę mógł ściągać na koncie UK dodatkowe quizy po polsku czy muszę założyć osobne konto?

3. Jak wygląda gra online gdy posiadam polskiego buzza i konto UK? łączy mnie wtedy z graczami z UK i oni mają po angielsku, a ja po polsku? czy są looby i można sobie wybrać jaki kraj?

4. Orientuje się ktoś czy we wrocławiu można kupić w sklepie (nie przez allegro) buzza samą gre w rozsądnej cenie?

Dzięki serdeczne za wszelką pomoc.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Musisz zalożyc konto na PL - tylko tam są dodatki do polskiej wersji.

3. Rodzaj konta znaczenia nie ma, będziesz mieć tylko polaków do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Musisz zalożyc konto na PL - tylko tam są dodatki do polskiej wersji.

3. Rodzaj konta znaczenia nie ma, będziesz mieć tylko polaków do wyboru

Dziękuje ci za odpowiedź bardzo mi to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: czy Wam też nie zalicza gier sofa vs sofa? miałem wynik 19 gier rozegranych i 11 wygranych, zagrałem gdzieś tak przez tydzień z 15 gier i ciągle mam ten sam wynik 19-11. Ktoś też tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: czy Wam też nie zalicza gier sofa vs sofa? miałem wynik 19 gier rozegranych i 11 wygranych, zagrałem gdzieś tak przez tydzień z 15 gier i ciągle mam ten sam wynik 19-11. Ktoś też tak ma?

Witam!

Mam podobnie. Zauważyłem, że już od kilku miesięcy nie zalicza mi gier sofa vs sofa. Na innym forum otrzymałem informcję, że Sony nie wspiera już "Buzz! Quiz TV" ponieważ wyszła nowa część gry "Świat Quizów". Nie miem czy jest to prawdziwa informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam Buzza Quiz TV special edition i zastanawiam się nad zakupem Buzza Polskie łamigłówki.

Warto je dokupić ?

Czy pytania  sie pokrywają z moją wersją gry?

Czy bedzie dużo nowych pytań dostosowanych dla Polaków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam Buzza Quiz TV special edition i zastanawiam się nad zakupem Buzza Polskie łamigłówki.

Warto je dokupić ?

Czy pytania  sie pokrywają z moją wersją gry?

Czy bedzie dużo nowych pytań dostosowanych dla Polaków?

pytania nie pokrywają się . lepiej moim zdaniem dokup sobie dodatkowe zestawy pytań z psn(te pytania pokrywają się z Polskimi Łamigłówkami). pytań dostosowanych dla polaków jak na lekarstwo :(:( jeżeli ktoś posiada QUIZ TV SPECJAL zakup Polskich Łamigłówek to wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma "Polskie Lamiglowski" i chce pograc sofa vs sofa to zapraszam. psnid: padik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z dodatkami, w pss jest ich dość sporo ale czy są jakieś pod wersję PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie z polskiego PSS pasują do Buzza PL a przynajmniej do Quiz TV i Special Edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie z polskiego PSS pasują do Buzza PL a przynajmniej do Quiz TV i Special Edition

Przestrzegam przed kupnem Space Quiz. Polska wersja Quiz TV tych pytań nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×