Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja aktualnie mam bana na konsolę założonego przez żonę więc Wam nic nie jestem w stanie pomóc.

co do pytań z tv i qw to trochę grałem i się nie pokrywają ale pewnie 100% nie będzie zupełnie nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy moge grac po necie ze znajomymy jezeli oni maja PL lamiglowkie a ja mam Swiat quizow?prosze o odp dzieks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy moge grac po necie ze znajomymy jezeli oni maja PL lamiglowkie a ja mam Swiat quizow?prosze o odp dzieks

odpowiedz brzmi NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dotyczace serii gier Buzzers oraz pilocików tzw. buzzerów mianowicie czy Buzzery z psp2 sa w pelni kompatybilne z psp3 oraz czy wspolpracuja ze wszystkimi grami serii Buzzers na psp3 chodz mi dokladnie o "Buzzers Polskie Łamigłówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza ograniem moich quizow i ich ocena, potrzebuje tez pomocy z pucharem "Socialite". potrzebne sa 4 osoby, kazda z dwoma buzzerami. wszystkie osoby uczestniczace musza byc na liscie znajomych. puchar dostaje tylko osoba zapraszajaca, ale wpada on zaraz po rozpoczeciu gry, takze od razu mozna wyjsc i kolejna osoba z listy wysyla zaproszenia do gry. tym sposobem mozna to zrobic w doslownie kilka minut (cztery razy). jakos nie moge sie zgrac i zawsze mi brakowalo jednego chetnego.

wpisujcie sie na liste (swoje psn id) i moze dzis wieczorem (ok 21.00)?

1. prarts

2.

3.

4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. prarts

2. madkaktus25

3. Kul_84_PL

4. Rzepa-

mamy pelny sklad. na PSN bede pisal do Was ze szczegolami. na pewno zagramy wieczorem, ok 21.00, tylko nie wiem ktorego dnia. moze dzis sie uda?

edit

kakaroto-songo1, adas_2008, Kabu - zagralem w wasze quizy i dalem im na maxa gwiazdek.

adas_2008 - czekam az mnie dodasz do listy i zagram

stwierdzilem, ze quizy o ocene ktorych prosilem Was wczesniej maja tak duzo zagran i niskich not, ze ich "wyciagniecie" do poziomu 2,5 gwiazdek bedzie bardzo ciezkie. dlatego napisalem trzy nowe quizzy i prosze zagranie w nie i maksymalne oceny. tytuly tych quizow to:

POLSKA - WIEDZA OGÓLNA 4

POLSKA - WIEDZA OGÓLNA 5

Dla najmłodszych

Edytowane przez prart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dotyczace serii gier Buzzers oraz pilocików tzw. buzzerów mianowicie czy Buzzery z psp2 sa w pelni kompatybilne z psp3 oraz czy wspolpracuja ze wszystkimi grami serii Buzzers na psp3 chodz mi dokladnie o "Buzzers Polskie Łamigłówki".

tak buzzery z ps2 (nie psp2) wspolpracuja z buzzem na ps3 (nie psp3) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem.

Grałem wczoraj w sieci w "Buzz Świat Quizów" z czterema innymi graczami. Owi gracze byli zalogowani na jednym i tym samym PSNid.

Wszystko fajnie... tylko u mnie w telewizorze słyszę dziwny pogłos. Oprócz tego, że słychać podwujnie wszystko to co jest w grze (muzyka, lektor, głos Buzz`a) to na dodatek słychać bardzo wyraźnie komentarze wszystkich osób "będących" po drugiej stronie (I`m sure, I don`t see dead people). wink.gif

W pierwszej chwili myślałem, że w użyciu jest jakiś komunikator, ale dopiero po chwili zobaczyłem, że Ci czterej gracze są zalogowani na jednym końcie.

Dodam tylko, że grając z dwoma innymi graczami z jednego PSNid nic takiego nie ma miejsca. Ta sytuacja wystąpiła u mnie wczoraj dwa razy.

Może ktoś wie o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak gość sobie włączył HS a ty masz ustawione zeby audio szlo przez zestaw i miales za glosno to ci sie sprzegalo.

teraz w buzz moga grac 4 osoby z jednej konsoli przez net (dawniej mogla grac tylko jedna - w sensie jedna konsola / jeden buzer / jeden uczestnik)

edit:

ja bym sie pisal na I LOVE YOU GUYS trophy. trzeba poswiecic troche czasu ale lepsze to niz czekanie az laskawie ktos z toba 3 razy bedzie chcial zagrac online.

Edytowane przez adas_2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak gość sobie włączył HS a ty masz ustawione zeby audio szlo przez zestaw i miales za glosno to ci sie sprzegalo.

HS? Audio szło przez zestaw? Dzięki za odpowiedź, ale nic z tego nie rozumiem. wacko.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS? Audio szło przez zestaw? Dzięki za odpowiedź, ale nic z tego nie rozumiem. wacko.gif

Wreszcie natrafiłem na jakieś poważne forum Buzzowiczów:D

ktoś mi rzuci wyzwanie?;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS? Audio szło przez zestaw? Dzięki za odpowiedź, ale nic z tego nie rozumiem. wacko.gif

sprawa jest prosta:

grales z kilkoma osobami online, wszystkie byly widoczne jako jedno konto (bo jak inaczej, skoro na ps3 mozna byc zalogowanym na raz tylko na jednym?) ale z innymi imionami samych zawodnikow. ich ps3 miala wlaczony i ustawione w menusach jako zrodlo dzwieku: headset (kotry byl w trybie glosnomowiacym) albo kamere ps3 eye. urzadzenie to zbieralo ich rozmowy i dzwieki z gry i wysylalo je do ciebie. a ty, nie majac wlaczonego headseta, slyszales to w glosnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest prosta:

grales z kilkoma osobami online, wszystkie byly widoczne jako jedno konto (bo jak inaczej, skoro na ps3 mozna byc zalogowanym na raz tylko na jednym?) ale z innymi imionami samych zawodnikow. ich ps3 miala wlaczony i ustawione w menusach jako zrodlo dzwieku: headset (kotry byl w trybie glosnomowiacym) albo kamere ps3 eye. urzadzenie to zbieralo ich rozmowy i dzwieki z gry i wysylalo je do ciebie. a ty, nie majac wlaczonego headseta, slyszales to w glosnikach.

Dzięki, teraz chwytam. thumbsup.gif

Czy ja mogę temu jakoś zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie natrafiłem na jakieś poważne forum Buzzowiczów:D

ktoś mi rzuci wyzwanie?;>

ja moge pograc :) zawsze to przybliza do trofeow.

a czy jestem dobry....hm...... kumpli sie ogrywa :) zone tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz chwytam. thumbsup.gif

Czy ja mogę temu jakoś zaradzić?

musisz w ustawieniach dać "CZAT" na wyłączony i po krzyku :D nie wiem w sumie po co używać HS'a w buzzie ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz w ustawieniach dać "CZAT" na wyłączony i po krzyku biggrin.gif nie wiem w sumie po co używać HS'a w buzzie ;o

Jeszcze raz dzięki za pomoc. Sprawdzę Wasze rady przy najbliższej okazji. Ale też mi się wydaje, że to nie headset, a raczej kamerka. Wyraźnie słyszałem w tamtej "grze" dziecięce głosy. Oczywiście nie twierdzę, że HS jest nie dla dzieciaków, ale w tym konkretnym przypadku jego użycie wydaje mi się nielogiczne. No chyba że leżał gdzieś obok włączony???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za pomoc. Sprawdzę Wasze rady przy najbliższej okazji. Ale też mi się wydaje, że to nie headset, a raczej kamerka. Wyraźnie słyszałem w tamtej "grze" dziecięce głosy. Oczywiście nie twierdzę, że HS jest nie dla dzieciaków, ale w tym konkretnym przypadku jego użycie wydaje mi się nielogiczne. No chyba że leżał gdzieś obok włączony???

Kamerka PS Eye też ma mikrofon, jak ktoś jej używa zamiast headsetu i jest włączona to będziesz słyszał wszystko co się dzieje u kogoś w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za pomoc. Sprawdzę Wasze rady przy najbliższej okazji. Ale też mi się wydaje, że to nie headset, a raczej kamerka. Wyraźnie słyszałem w tamtej "grze" dziecięce głosy. Oczywiście nie twierdzę, że HS jest nie dla dzieciaków, ale w tym konkretnym przypadku jego użycie wydaje mi się nielogiczne. No chyba że leżał gdzieś obok włączony???

moze byc i oryginalny headset - w trybie glosnomowiacym (wlaczony i wcisniety w stacje bazowa ktora jest polaczona z konsola usb). bardzo ladnie zbiera dzwiek, choc gorzej niz ps3eye.

chyba nie ma to jednak wiekszego znaczenia - az tak cie to meczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Buzz na PS3 - czy jest opcja/możliwość grania w wersje GB - pt "Brain of the UK"? Czy kupując wersję polską mam możliwość grania w języku angielskim i czy jest możliwość ściągania pakietów angielskich czy też tylko polskich?

Zależy mi na quizach z wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii itp... Czy ktoś próbował może coś w tej kwestii sprawdzać?

Proszę o informacje ponieważ nie wiem czy warto kupować i jeżeli już to jaką wersje?

pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wersja PL beda dzialaly tylko polskie dodatki

Czyli musiałbym nabyć wersje angielską? Jak rozumiem wtedy sprawa będzie działała z zestawami anglojęzycznymi?

Edytowane przez gniewosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten master quiz to jakaś porażka.

właśnie wlazłem na swoją oraz na Wasze listy quizów i albo już dawno powinniśmy mieć ale coś jest nie halo.

nie wiem co robić.

grałem w Twoje Rzepa quizy, w pare prartsa ale czy to ma sens?

zastanawiam się czy nie skasować save nie zrobić 25 kont i nie grac w swoje quizy

poswiece weekend ale sie przekonam o co chodzi.

trzeba o tym pomyslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć planuje kupić BUZZA i mam pytanie który kupić ŚWIAT QUIZÓW czy Polskie Łamigłówki? Które ma wiecej pytań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×