Skocz do zawartości
Emir

Buzz! Quiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Buzzerami... Niestety jeden nie reaguje, tzn. włącza się i miga na czerwono ale potem już nie reaguje.Wie ktoś jak temu zaradzić ? Byłbym wdzięczny jakby ktoś podał mi instrukcję jak krok po kroku poprawnie włączyć Buzzera bo chyba coś źle robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam polskie łamigłówki, pytanie czy ktoś probował do tego ściągnąć jakieś dodatki z PSS, bo numer płyty jest inny niż te wymagane w PSS?!?

Jeżeli nie będą pasować to może ktoś wie kiedy i czy wogóle będą to tej wersji dodatki?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam polskie łamigłówki, pytanie czy ktoś probował do tego ściągnąć jakieś dodatki z PSS, bo numer płyty jest inny niż te wymagane w PSS?!?

Jeżeli nie będą pasować to może ktoś wie kiedy i czy wogóle będą to tej wersji dodatki?

Pozdrawiam

Witam!

Jeżeli chodzi Tobie o dodatkowe kategorie z pytaniami to te z PS Store działają bez problemu z polska wersja gry i są przetłumaczone na język polski.

Ja ściągałem kilka m.in. "Legendy Rocka", "Filmy komediowe" i "Gry komputerowe" i wszystko działa jak należy.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Jeżeli chodzi Tobie o dodatkowe kategorie z pytaniami to te z PS Store działają bez problemu z polska wersja gry i są przetłumaczone na język polski.

Ja ściągałem kilka m.in. "Legendy Rocka", "Filmy komediowe" i "Gry komputerowe" i wszystko działa jak należy.

pozdro

OK. Ale czy masz na pewno wersje "Polskie łamigłówki"??? Numer płyty jest inny niż podane w PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanko czy mozna graz w gre BUZZ bez buzzerow tzn np 2 padami na 2 osoby??? a na 4 osoby 2 padami??? w ogole podstawowe pytanko czy musze miec buzery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanko czy mozna graz w gre BUZZ bez buzzerow tzn np 2 padami na 2 osoby??? a na 4 osoby 2 padami??? w ogole podstawowe pytanko czy musze miec buzery :)

Witam!

Nie ma możliwości grania w Buzz`a! na padach. Do gry konieczne są buzzery.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sobie kupic BUZZ i na alegro znalazlem wersje z 4 buzzerami, pisze tam ze podpina sie je pod usb i czy kazdy buzzer trzeba podinac do konsoli czy wyglada to tak jak tutaj http://www.menago.com.pl/images/fullsize/p...buzzery_ps2.jpg ze podlaczasz 4 do "rozdzielnika", pytam poniewaz w mojej wersji konsoli sa tylko 2 miejsca na USB

Edit: Juz chyba wiem :P

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa wersje buzzerow dzialajacych bezprzewodowo a sa tez buzzery okabelkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. mam pytanko czy mozna graz w gre BUZZ bez buzzerow tzn np 2 padami na 2 osoby??? a na 4 osoby 2 padami??? w ogole podstawowe pytanko czy musze miec buzery :)

Można grać ale na innej konsoli ale może coś się zmieni i będzie taka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jeżeli chodzi Tobie o dodatkowe kategorie z pytaniami to te z PS Store działają bez problemu z polska wersja gry i są przetłumaczone na język polski.

Ja ściągałem kilka m.in. "Legendy Rocka", "Filmy komediowe" i "Gry komputerowe" i wszystko działa jak należy.

pozdro

OK. Ale czy masz na pewno wersje "Polskie łamigłówki"??? Numer płyty jest inny niż podane w PS Store.

No wlasnie, mam ten sam problem. Na mojej ksiazeczce pisze nr BCES-00367 a na dodatkach w PSS na polskim koncie sa numery 00195 i 00305, takze nie jestem pewien czy beda chodzic. Jeszcze sprawdzalem na koncie w UK i tam dodatki do Buzz sa w mojej wersji plyty, tylko znow pytanie jak sciagne dodatki z UK to czy beda po polsku chodzic na Polskich Lamiglowkach

Edytowane przez Dzibada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Polskie Łamiglowki i jak narazie sciagnolem tylko dodatek gry wideo - dziala bez problemu tylko inna osoba czyta a numer na plycie mam chyba 00367 czy jakis taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno nabyłem BUZZ QUIZ TV . I szukam chętnej osoby do gry Sofa vs Sofa żeby porobić Trofea w tej kategorj . Chętnych proszę o pisanie na MOJE ID : wojtekg lub na GG z dopiskiem BUZZ to dodam do listy . Pozdrawiam cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlaczylem gre po kilku(nasto)dniowej przerwie i pobierala pacza - wiecie jakie zmiany (changelog)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Channel Hopper - mam problem z tym trofy, Próbowałem zagrać rundę wszystkimi kanłami: samemu, w 2-e osoby , na cztery, online sofa vs sofa i nic. Ktoś wie jak to zdobyć?

Edytowane przez noobtakub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Channel Hopper - mam problem z tym trofy, Próbowałem zagrać rundę wszystkimi kanłami: samemu, w 2-e osoby , na cztery, online sofa vs sofa i nic. Ktoś wie jak to zdobyć?

Zagraj na każdym kanale, ale doczekaj do końca. W Buzzie jak się wyłączysz przedwcześnie to żadne trophy ci nie zaliczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co zrobic, aby zagrac w quizy stworzone przez uzytkownikow, czyli MyBuzz? Mozna na nie odpowiadac jakos podczas teleturnieju (online, single player) czy mozna tylko odpowiadac przez przegladarke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic, aby zagrac w quizy stworzone przez uzytkownikow, czyli MyBuzz? Mozna na nie odpowiadac jakos podczas teleturnieju (online, single player) czy mozna tylko odpowiadac przez przegladarke?

Wybierasz opcję gry online pytania z "my buzz" i wybierasz z: najpopularniejszych, od przyjaciół lub losowo

Zagraj na każdym kanale, ale doczekaj do końca. W Buzzie jak się wyłączysz przedwcześnie to żadne trophy ci nie zaliczy.

Czekałem aż do ostatnich napisów i nic, zagrałem jeszcze raz i następny - to samo. Nie wiem co robię źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczelismy grac w pytania ukladane przez uzytkownikow - niestety zdarza sie, ze (oprocz bledow ortograficznych i stylistycznych) sa bledy merytoryczne - czy mozna to jakos zglaszac autorowi poprzez BUZZ? takie rzeczy psuja mocno zabawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to chyba jest takie coś jak zgłoś Quiz czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.... poszukuje osob ktorzy graj co jakis czas w buzza i maja ochote pograc w sieci.... ciezko kogos znalezc na serwerze.... moj ID Tobiasz09... zapraszm do znajomych jak by ktos chcial czasami sobie pograc.. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie i kobiety ;) potrzebuje waszej pomocy...

sluzcie mi rada, mam odbiornik USB z innego zestawu Buzz tylko nie chce mi wykryc buzzerow co mam zrobic? grzebac jakos w opcjach czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może trochę nie na temat... Gdzie najlepiej kupić tą grę?? Bo z tego co wiem, to w takich MM i Sat są drogie... A w necie, nie wszystko pewne <_< tak więc jakby ktoś mi poradził, byłbym brdzo wdięczny...

PS.Czy wszystkie wersje, które kupie w polsce, są po Polsku??

Edytowane przez KoVaL95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×